Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pohotna ženska

Pohotna ženska

“bolje je pasti v roke morilcu, kakor pohotni ženski”- nimem izkušenj ne z morilci, ne z pohotnimi ženskami , pa me zanima, vas bolj izkušene in ta pohotne, če je to res?

jast mam raje pohotnega moškega, ženske me niso preveč glede pohotnosti zanimale….:))

jaz bi še zmerej rajš pohotno žensko, kot metoda trobca.

zdejle sem tako pohotna da bi ubijala

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Js nisem še nobenga od teh srečala…..

Me pa vznemirja misel, obiskati morilca v zaporu in se pogovarjati z njim, odkrivati njegovo dušo, zakaj je moril….kaj ga je privedlo do tega….

Pohotne ženske so pa samo v filmih pa na internetu:))))) Pravljica za lahko noč.

mirella , sarah je pohotna, se pravi da obstajajo take ženske, sarah ti pa, si privošči en fajn orgazem, sama s seboj, če ne drugače, saj konec koncev je orgazem smrt v malem, se pravi da boš ubila pohoto, na nek nači

Tale primerjava je pa meni prav neprimerna.
Ja kaj čem rečt…hm; ja mi je žal, da nimaš izkušenj s pohotnicami.

ubijala…..sladko?

leta letijo - iščem stevardeso


zakaj ti je žal, meni ni, saj jih tud z morilci nimam, na srečo, mogoče bi moral napisti ta stavek v širšem kontekstu od koder je vzet, na nek način je res neprimeren in mogoče za kakšno žensko žaljiv


s sladkorčom po goli koži ?

sarah je iz interneta:))))

Kakšna pa je pohotnica?

Js poznam same poštene dame, urejene, dobre mamice, pridne študentke, urejene samske punce…nobene pohotnice ne srečam:)

Baje pa tiha voda, bregove bere…in najhujše so tiste, v sivem kostimčku, s spetimi lasmi na temenu in mogoče imajo še očalca:)
Taka bi znala bit prava divja zverinica:)))))

O je….mti, pa prav danes imam siv kostimček, sila visoke petke, očalca tudi, samo las nimam spetih, ker imam … kratke !!! Bela cesta, kam naj se zdaj denem, da naujo vsi vidl, kaka pohotnica sem! :-)))))))) Mirelčka draga, a ti mene vidiš skozi ekran ????? :-))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Hja, zdaj če imaš v mislih določen kontekst, ki ga nisi napisal, je pač lahko moje mišljenje čisto mimo tega, kar si ti ciljal.

Ps:Na splošno jaz mislim, da so pohotnice božji dar moškemu. 😉

No tega pa jaz ne verjamem. Verjamem, da so pohotnice tudi in predvsem čist povprečne, samo ne tako drastično v konzervativno smer obrnjene; v sivih kostimčkih s spetimi lasmi na temenu in štirioglatimi špeglji.

hm le kje so vse pohotne ženske? to kar je mirella opisala mi je bolj podobno vase zaprtim osebam, ki sem jim strga po dveh kozarcih vina ali pa ko pridejo na žmah

no pahorka mi je delovala še kar pohotno, le kje je?

saj nisem zasledoval,

si jih dobil po piskru?


kdo? a jaz?

maxi a so to pohotne ženske?ker če so, una ta sredinska je moja bivša žena,… v mojih sanjah)))

Tvoja bivša? Ker si jo zamenjal za lepšo? bravo flash, nisem vedela da si tak…coool

Ej, kje si jih našu, evo, to so zame lepe ženske (večina teh), pohotne tud zgledajo

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)


a še nisi slišala za Palmerke?)) jap, Palmer je imel okus

Ja, ja…to je to.

dans sem v filingu za…pohotno musiko))


a še nisi slišala za Palmerke?)) jap, Palmer je imel okus[/quote]

narobe napisala – v smislu meni malo pozabljene, seveda poznam Palmerja in njegove…to so legende

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

New Report

Close