Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu www.urgenca.com

www.urgenca.com

Zaradi včerajšnje debate v družbi sprašujem moške, pa tudi ženske uporabnike tega foruma. Zanima me, če na spletni strani urgenca.com, ki je namenjena erotičnim zasebnim stikom, res uporabniki brez problema najdejo partnerje za seks, ali gre tu predvsem za izražanje in izživljanje svojih spolnih fantazij. Koliko žensk je dejansko prijavljenih na tej strani (v smislu, da se moški prijavijo kot ženske in se zafrkavajo)? Hvala za odgovore.

Mitja

Nekje 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je žensk na teh portalih. take, ki se za ženske izdajajo, pa se hitro zgrunta, če le nisi tako naiven. razni nicki kot so ” mokra, potrebna, pobrita, nagajvka, muca…itd…..morš bit že budala, da resno misliš da je za tem nickom ženska.
Po mojih izkušnjah, gre največkrat le za cyber sex, ker so eni le tako lahko pogumni, v živo pač ne : )
Je pa treba še nekaj vedet; velik del žensk na tem portalu je “profesionalk”, kar pomeni, da sex ne bo zastonj. : )
Najbolj pa bo da poskusiš, bo takoj zaštekal kaj in kako gre.

Od kje pa tebi vse to poznavanje???

i’ve been there. ne nabijam v prazno.

Ahaaa, kaj uspešno?

Bom tako rekla – če ženska seks išče, to najde. Kandidatov namreč ne manjka.

Se pravi podobno kot pri moških, samo je zgleda problem “pogum”…

dobro da nisva žesnki…..pa da sva izbirčno nepogumna…hehhehe

leta letijo - iščem stevardeso

tako, le da ženska pride prej do tega. priznaj minister, več vas je takih med katerimi lahko izbiramo, kot lahko vi moški.

pa nič hudega, mogoče se v naslednjem lajfu rodiš z luliko : )

Malo te bom presenetil ampak tule je ravno obratno – definitivno izbiramo MOŠKI!!!

Na urgenci pa še nisem bil 🙂

izbirate že lahko moški, IZBERE pa vedno ženska

🙂
kateri nick imaš na urgenci? se bo treba prijavit …

Malo vprašaj razočaranega kako to gre pa ti bo pojasnil, da se hudo motiš.

dej no dej minister. ne me smejat.

Več resnih ljudi je na smokva.com nekaj malega tudi na kupidu.

Predvsem je veliko lažje najti nekoga če si v paru ali ženska. Kot posameznik boš imel kar nekaj težav najti nasprotni spol. biseksualcev in homoseksualcev je ogromno.

Tako da odvisno kaj iščeš.

Hja, smejem se jaz tebi, ker nimas pojma 🙂

…ja, in potem svizec zavijo čokolado v folijo

Al pa s tičem.

Ne bo držalo! Tud moški znajo reči NE:((((

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hahahah

aja, nimam te izkušnje

Hja, tko je, če nimaš koga, da bi sploh kaj rekel 🙂

to ti misliš

LOL, urgentne avanture da te kap 😉 Molški se pa znamo vzdržat, mogoče se v naslednjem lajfu rodiš z luliko : )

urgenca je nateg

New Report

Close