Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v savni

Sex v savni

Prejšni teden sem bila s svojim v olimjah. Sva šla mal raziskovat.:-))) in najdeva prijetno japonsko parno savno…..mmmm ko se spomnem me prijetno zaščemi. prvič sva bila sama noter, pa sem kar malo pogrešala še kakšnega, ki bi samo opazoval. Ko sva pa kasneje drugič sexala je v savno prišel še en parček, midva sva sicer mal nehala, ko sva pa videla, da naju oba prav poželjivo gledata sva nadaljevala….in končala v 4.

Bilo je zelo zanimivo, čisto neobvezno in na tak način bi hotela še kdaj…

Kaj pa vi, katere savne so še zanimive za kaj takega?

Laško, vendar samo ob delavnikih in zgodnjih popoldanskih urah, sicer je polno

bla v laškem, pa takrat ni bilo nič zanimivega….. mogoče bi morala priti prej…

nova
Uredništvo priporoča

Oglej si spodaj post od La Lune, mogoče te bo zanimal njen predlog

sem prebrala in bi z veseljem sprobala, če bi smučala. moram pa priznat, da sva z mojim sprobala že mariskaj in predvsem marsikje. moj najbolj razburljiv seks je bil ko sva prvikrat obiskal swinger….res zanimivo..

Za kaj takega me ne bi bilo treba dvakrat prosit…. seveda je čisto razumljivo, da sama sama (brez mojega) ne bi probala, četudi bi bila čist zrajcana. Dogovorila sva se, da če kaj takega počneva to počneva skupaj in moram priznat je še lepše.

Kateri post od La Lune?

Midva tudi iščeva pare za gledanje. Tudi le v dvoje, me tudi rajca če ga komu potegne, a le če je z svojo partnerico.

ne grem več v savnop, matr sej lahko fašeš še kakšno bolezen tm notr, povsod sama sperma, matr ste prasci no…

Je nikoli ne popapaš?

Moja poje spermo jo niti ne vidiš.

Ne le v savni, tudi na drugih javnih, a za to še kar primernih krajih, sva se z mojim že igrala. Ne nujno seksala, včasih je šlo le za igro. Sva pa letos v Čateških toplicah v t.im. indijanski savni seksala kar kake četrt ure. Nihče ni vstopil, vroče tam pa tudi ni. Šlatanje, najprej prikrito, po ugotovitvi da tudi drug par, ki je bil notri, počenja isto, pa sva uprizorila v turški savni in v solni. Tu je bil hec, moj me je natiral s soljo in mu je stopil. Notri je že bil en par iz CRO in je moški rekel nekako takole: “Ma ne sramite se, pa ljudi smo…” In je začel šlatati svojo po joškah. Jasno, postavil se je tudi njemu in moj je opogumljen nadaljeval masažo. Žal ne dolgo, ker so kmalu prišli notri eni starejši, pa se je vlegel na trebuh (uh, kako je trpel – v prostoru s solariji sem mu po tem olajšala muke)

Zanimiv in prijeten dogodek predvidevam. 🙂

S punco sva bila ta vikend v Orhideliji in sva resnično uživala v popolnem razvajanju… začelo se je v parni savni, kjer sem jo zrajcal z nežnimi dotiki in sladkimi poljubi, obdeloval sem ji prsi in jo božal po muci…. bila sva sama in stokala je od užitka….. imel sem povsem rdega… nakar me je prijela za roko in me povabila na sex na wc (kateri so zelo prostorni in luškani, pa še zakleneš se lepo not)… ivil sem si brisačo, vendar kljub temu nisem mogo prikrit trdega in stoječega tiča… ampak ni naju motilo, saj sva hitela do wcja… kjer sva se pošteno in noro poseksala…

Midva s punco greva vsake tolk časa na razvajanje v savno v Atlantis in zelo redko odideva od tam ne da bi sexala..če je izvedljivo pol kr v zunanjih savnah al pa v jami, drugač pa wc, garderoba, pod tušem (v tisti stekleni tuš kabini).. uglavnem uživava 🙂

Pretiravat ni treba … sperma je neškodljiva z vidika kužnosti, kot tudi urin. Okužil pa se boš prej v kakšnem zelo natrpanem morskem zalivu sredi poletja kot v savni.

Gojc, a vaju je kdaj kdo zalotil…? nama ful paše opazovanje ali da naju kdo zaloi…. :p

V savni je mal prevroče za vroč aktivni sex.Imam raje naravo:-)

Do sedaj samo enkrat v jami..sva bla sama in tko aktivna, da sva spregledala eno gospo srednjih let k je pršla notr, ona se je pa samo nasmejala 🙂 Sicer me ne mot če naju kdo zalot, ampak nikol pa ne veš kako reagira tist ki te zalot..eni namreč niso preveč tolerantni do takih stvari pa tut zaposleni v Atlantisu tega ne tolerirajo in maš baje lahko velik problemov z njimi če te dobijo oz. če bi te kdo zatožu..tko da poskušava bit kar se da diskretna..drugač pa tut sam rad pogledam kakšen par pri “delu” 🙂

obrita koliko si pa stara?

haha a ne poštekaš da je zajebancija

to se pravi da ste sexali 4je v savni,ste se tudi zamenjali?

Midva bi tudi šla v kaksno savno, kjer so bolj sproščeni, pa naju zanima kam hodite v Lj ali okolici

jany,povej pa se zmenimo

to bi blo pa dobr ja…

ej bil sem zdaj pred kratkim v savni in morem povedat da je to kar zanimiva zadevica malo se nagledat drugih teles. kar se tice pa sfingerjev pa se nisem bil me pa zanima full. kako pa kaj se pride pa kje bi bil kak?

New Report

Close