Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v savni

Sex v savni

Prejšni teden sem bila s svojim v olimjah. Sva šla mal raziskovat.:-))) in najdeva prijetno japonsko parno savno…..mmmm ko se spomnem me prijetno zaščemi. prvič sva bila sama noter, pa sem kar malo pogrešala še kakšnega, ki bi samo opazoval. Ko sva pa kasneje drugič sexala je v savno prišel še en parček, midva sva sicer mal nehala, ko sva pa videla, da naju oba prav poželjivo gledata sva nadaljevala….in končala v 4.

Bilo je zelo zanimivo, čisto neobvezno in na tak način bi hotela še kdaj

mmmmmm, miška za popizdit!
Nisem bil v Olimljah odkar so nove savne, sam v kratkem prideva tud midva in bom gledal če kje opazim tisti par:-)))

ti le glej…. mogoče boš pa imel srečo….

je pa tale savna prijetna, ker je bolj temna (temnomoder ambient) in ima tri prekate naravnost največji prostor, levo in desno pa mal manjša., pa še če kdo slučajno čisto po naključju stopi noter te takoj ne opazi. Tolk je temno, in veliko pare, da enostavno nehaš če pač prišleki niso za to

nova
Uredništvo priporoča

Kot v turški, tudi tam ne vidiš nič dokler se oči ne navadijo

sej to je to, samo imenovali so jo malo drugače

A tako. Moram res pogledat. Tam imajo tudi rimsko, je pa nekje vmes med turško in finsko. Sam presvetlo za kaj takega počet, zato te bom raje iskal v japonski:-))))

ti kar… sam v zelo bližnji prihodnosti nimam namena iti na ta konec slovenije…

Hm, bilo bi čudno, če bi tale post spregledal KIR! 🙂

Samo mi je malo čudno kako “končati v 4”?

kako čudno, pač par-par. če ima ena dva lahko še njo ljukuje a to ni možno? ali obratno

To že drži smo nikoli pa ne veš kaj lahko stakneš tako 🙁

Haha, malo je manjkalo, pa bi ga spregledal :-)))

Ja, stakneš pa brez kakršnihkoli težav!

koga stakneš? sam si pa tko hot to uštimala:) važn da se maš fajn:)

MACA-FACA

ja to je res, sam a ti veš za vse predhodne partnerje tvoje drage s katerimi so ni bili. Pa za tvoje eventuelne skoke ali pa bivše ljubezni s kom so sexale in ali spo popolnoma zdrave? Bi rekla, da je to mal tvegano vedet za vse in vsakogar kaj je in kaj ni. Je pa dejstvo, da ni varno ampak je ravno v tem mogoče čar tega.

To je bilo pri nama zdaj prvič, da se jue tako končalo. Načeloma v savni seksava sama.

To je bila najina odločitev zavestno sva šla v to in če se kaj zgodi bova tudi zavestno reševala zadevo.

Kar se pa ostalih zadev v troje. štiroje ali več tiče. Vsi udeleženci morajo imeti kondome, tko da…. skoraj ni možnosti.

Če pa želiš še moralizirati potzem pa kar daj!

Noben ne moralizira, samo govorimo ti, da stakneš npr. klamidijo tudi s kondomom. Če ne verjameš, boš verjela pa malo kasneje 🙂 Še lažje je vse stakniti tako na horuk, ne da bi koga sploh poznal. Nekateri imajo srečo, nekateri ne, meni se ne da iti ruske loterije v realnosti. Raje samo fantaziram.

Kar se pa tiče bivših, pač malo preveriš partnerja koliko jih je imel pred tabo in to ponavadi tudi pomeni nek kriterij pri odločitvi.

vesele fantazije še naprej.

verjetno res, da se lahko okužiš vendar nisem tebe izpostavila ampak naju.

Če sva pa že pri bivših pa še to. Čisto hipotetično tebe ali tvojo po 5-10 letih skupnega življenja zamika še kdo drug. Pojavi se priložnost – splet okoliščin in zgodi se skok čez plot. Čisto vseeno s katere strani. Če je s tvoje ji boš takoj povedal ali ne boš. Velja ravno obratno. Moje mnenje je takšno, da večina ne bo nikoli priznala svojim partnerjem, da so jih prevarali.( takšni in drugačni razlogi: pri njej: saj nisem tko mislila, zdaj me bo imel za k*, pa da se dol dajem z vsakim, pri njemu pa saj mi ni nič pomenilo, samo izpraznitev.Zakaj bi ji torej povedal in jo s tem prizadel). Lahko je ravno ta neznana oseba tista, od katere kaj fašeš.

Se mogoče motim?

Zato sva midva že na samem začetku zelo dobro nastavila temelje razmerja. Raje seksam v 4, in s tem tudi vem s kom je seksal moj, kot pa da vsak po svoje nekaj mutiva in se doma delava svetnika. V kar dolgem razmerju kar ga imava naju ni še nikoli primlo, da bi prevarala eden drugega. Pa boš zdej rekel, saj ne veš kaj dela ko te ni doma. Tudi to sva razčistila in sva se strinjala, da če že bova drug drugega prevarala, si to brez strahu, sramu tudi poveva.

Mislim, da če sva to naredila v savni je samo še popestrilo najin odnos in ga kvečjemu še poglobilo.
Večina ljudi pa tega ne jemlje tako in raje fantazira kaj bi in hkrati veselo serje okoli z drugimi. To je zame večji “greh” kot pa seks v savni.

Mogoče sem bila pregolga in oprosti, če sem te užalila in prizadela. Takšno je moje mnenje in življenje in uživam vsak trenutek, ki ga imam.
Se bom pa v bodoče zadržala vsakršnih komentarjev na to temo.

ne razumem, zakaj bi nehala komentirat – to je forum, če so zaradi anonimnosti določene stvari povedane bolj iskreno – zakaj ne!!! sama si zaključila, da živiš svoje življenje, da v njem uživaš in si z njim očitno zadovoljna – torej, samozavest je na tvoji strani!!!…
pa še kdaj!…

lp

Tudi meni ni čisto jasno, čemu opravičevanje?
Prav lepo si tole povedala in da imata tako razčiščen odnos med sabo je nekaj zelo pozitivnega.
Vsak seveda gleda na odnos s partnerjem iz sebe. A zakaj ne bi sprejel drugih mnenj? Kaj pa vem, kaj me še čaka….

Želim vama še veliko sexa in lepih trenutkov v skupini in ko se sama prepuščata drug drugemu.

Hm, s čim sem te pa razkačil? Se mi zdi kot reakcija nekoga, ki mu stopiš na žulj…?

In še enkrat: tudi jaz bi mojo začel pregovarjat za loto sistem, pa je ne, ker vem, da je takole na “slučaj” zgolj in le samo loto. Pregovarjati bi jo začel tudi za kaj množičnega npr. med “frendi” pa mi med frendi ne diši in tudi tam obstaja loterija, ker pač ne živimo s frendi pod isto streho in se ne ljubimo med sabo ter si med sabo nismo zvesti.

Tako, da zveni malo ironično ampak je res, da je seks z ljubico bolj zanesljiv kot pa seks s svojim lastnim partnerjem v četvero. Na žalost ali pa na srečo. Pa če rečeš temu varanje ali pa ne.

potrebno je gledati čisto nevtralno.

če pogledamo reimo sex v 4. Odvisno kakšne tehnike so vs eimeli, orala, anala, vaginalni sex,…

pri orali recimo se lahko “dobi” marsikaj (obojestransko mišljeno). pri vaginalnem in analnem podosu, je zelo dobra zaščita kondom. Sedaj je tukaj vprašanje zanesljivosti kondoma pri pogojih ki so v savni. Nisem videl študij ki bi obravnavale to temo. Bi pa bilo zanimivo videt.

Sex z neznancem, v tem primeru sex v 4 je lahko nevaren v tej meri ker nikoli ne veš kje ka kdo “polomi”. V naglici si lahko površen pri natikanju kondoma,…..

Zakaj imam občutek, da gre pri tebi v vseh vpisih samo za teoretiziranje?

Podal je zgolj teoretične smernice 😉

Kondom npr. snameš, z roko pa si potem malo “počohaš” spodnjo upadlo glavo. In guala: bakterije so preskočile iz roke na tiča…

hahahahahaha…

hej, poleg tebe pa res ni težko bit vzdržen…

ja ok. vaše mnenje je vaše mnenje.
Zame pa takole užitek je pretehtal možno tveganje.

Če smo pa že čisto natančni, se pa v savni tudi brez sexa lahko prenesejo bakterije nate. Pa ne da ne bi bilo dobro poskrbljeno za higieno, pač nekateri izmed uporabnikov so malce nemarni in ne pospravijo za seboj.

g. Minister kar se tiče pa ljubice je ljubica varna izbira samo takrat, ko je tudi sama vezana. Če je samska ni nikoli dobra izbira in te kaj hitro postavi v neprijeten položaj. Tudi obratno velja.
Glede sexa v 4 ali 3, ga nikoli ne prakticirava s prijatelji oz. znanci ampak se za te zadeve gibljeva v krogu podobno mislečih ljudi. Ni hudega če ne pride do realizacije se vsaj lahko normalno pogovarjaš o tem, brez zadržkov in pomislekov, ki jih je polno. Sploh okoli sexa.

Dejstvo je pa takšno, da si eni upamo, druga pač samo sanjate in ste nam zavidate, po domače povedano zganjate foušarijo.

LP

New Report

Close