Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu soba za sex

soba za sex

Mene pa zanima kje v Ljubljani se da najeti sobo za 2- 3 ure? Najraje privatno in diskretno, da ni recepcij…in podobno.

Ne kompliciraj. En kup hotelov po Ljubljani oddaja sobe za popoldanski počitek. Recepciji se pač ne bosta mogla ognit. Receptorke/ji so pa itak navajeni vsega, tako da ne bosta ne prva, še manj pa zadnja, ki bosta rabila “plac za jebo”. Tudi meni je bilo prvič precej neugodno dajati osebno. Samo ne paničarita.

Sicer pa preglej oglasnik. Ta in oni. Preferiram hotel. Drevo je v gozdu še najbolj na varnem. 😉

v CE pa nočejo osebne;-)

in ja … maš zlo prav glede drevesa

Pri provatni pazi, da je ne oddaja kakšen vojer, ker se boš sicer znašel kje na netu 🙂

Kokr sem slišala..v motelu Medno…imajo neke bungalove kao za pop. počitek…stane pa okol 6 jurjev

Dorma

Ok, privatne odmislim, mogoče res ni ok. Kateri hotel pa priporočate iz izkušenj? Tole Medno je Ok, samo malo poceni se sliši…lp

No, sej greš lahko tut v Domina Grand hotel, se boš prec izprsil za par jurjev več.

:-))))

lohk pa to opraviš tud v avtu, pa se ni treba tolk izprsit :-)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kolikor vem v Mednu ne rabjo obeh osebnih, po kluč gre pa lahko samo eden……ne vem no se bom še mal pozanimala pa vam povem….

Dorma

Hej, čist tko še ena enmal podjetniška ideja: a nismo slovenci butasti? Lahko bi dajali sobice za npr. 10.000 / uro, ne pa da hodimo seksat h prostitutkam ali pa se drenjat v avto. Plačal pa bi npr. tako kot plačaš kino karte. Dalo bi se rezervirat kar iz neta, na 10 obiskov 1 gratis… 🙂

Imamo očitno preveč MBAjev s premalo znanja in pretumpastih glav.

pojem je boje da najamete stanovanje, tko eni par kolegov:) jst poznam ene, pa so zmenjeni, al pa študentom plačate ko jih ni, pol pa vi akcija:)

MACA-FACA

Ampak ta človek bi rad bil inkognito!

jah bolje išta nego ništa:) ma nej se pofočkata v kakem wc-ju, avtu… sej je zmer avto dobrodošel:) nej jo pelje kam na kako livado. Mah ta ga ne bo umoču kr tko zlahka. Mislm da mu nima bit kej bad, pač vsak človek ma potrebe:)))

MACA-FACA

Se vidi da si podjetnik. Povsod pričakuješ 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta :-)))

Sami kolegi med sabo? Hmmm, kateri ste roza, navali!

:)) evo dobra poslovna ideja hihihi

Vrhnika, hotel Mantova – popoldanski počitek 7000sit. Dovolj drago?

……..ni ravno poceni .
:)))

Teorijo vsi obvladate, praksa pa je drugo. Vem da bi bilo fajn, to pa ono, pa soba, pa gmajna…. Da se razumemo, nimam več dvajset let in rad to uredim v kakšni topli sobi na prostorni postelji, pa malo dlje kot par minut.
To pomeni da avto, pa gmajna odpadeta. Medno, pa Mantova prideta v poštev, sem pa mislil da bo kdo kaj bolj konkretno izkušnje napisal. Ne vem, ali se vsi delate, da nič ne veste, ali pa res samo jaz to počnem?
lp

Variatne so še:
-hostel (zahtevajo osebne dokumente)
-prijateljevo stanovanje – zlo poceni (zame najboljša) varianta, vse maš
pri roki, samo to morata bit pa res res dobra prijatelja – ni potrebno dat
dokumentov
-mogoče kakšna majhna savna (res obstajajo) – ni potrebno dat
dokumentov
-drgač pa, tud tista res ni tko slaba – najem garsonjere s še kakšnim
takšnim, ki ima probleme, kam se skrit

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne verjamem, da ti bodo v Mednem dali samo ključ brez dokumentov? Saj pravim, pokliči kakšno prodajalko ljubezni in ji ponudi denar, da se za en čas sklaplja iz svojega gnezdeca. Verjetno ji bo to lažje kot seksat?! Razen, če boš imel opravka z eno res glupih…

Sej si že dobil en kup nasvetov. Če ti je odveč dat dokument, ker misliš, da te bodo iskali, ker imajo tvoj naslov in ne vem še kakšne paranoje …. pol se tega ne greš, ane.
Sploh ne vidim v čem je težava. Po moje imaš več kot dovolj napotkov. Očitno je, da internet imaš. Pobrskaj po hotelih, preglej njihove cenike. Povprašaj jih za variacije cen, ker obstajajo tudi dopoldanski in popoldanski počitki.

V katerikoli hotel boš šel, verjemi da so navajeni kurbarije. Zato tudi imajo možnost “počitkov”. S temi namreč precej dobro služijo. 😉

Meni se zdi, da te bo glede na dolžino povpraševanja enostavno minilo….sexat mislim, ha ha.
Če bi res rad ležal v postelji, potem verjetno boš. Tudi jaz najraje, ha ha. Zna bit, kot ti praviš, leta….
(Me pa zanima kaj vse bi počel, ha?)

Konkretno izkušnje? Po moje jih konkretno tu gor ne boš prebral….
Pa zakaj … nisi zadovoljen z Mednom?

Ne vem zakaj napišeš, da se delaš, da nič ne veš….zakaj pa ne razsvetliš ti mene?
lp

Če imaš le ti prakso in izkušnje, le zakaj potem sprašujš nevedneže, oz. tiste, ki tega sploh ne počno?

New Report

Close