Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex na javnem mestu

sex na javnem mestu

Kaj menite o sexu na javnem msetu?Prav danes sem gledal dva najstnika(NJO in NJEGA) v merkator centru kako sta to izkoristila v prostoru za invalide.Problem pa je bil,ko je ravno takrat en invalid hotel uporabiti ta prostor pa ga ni mogel.

OK, v kolikor je zadeva dokaj diskretna. Ne rečem, sem malce exhibistionista in še marsikaj, ampak ne bi želela biti v situaciji, ko želi invalid nekam, kar je namenjeno njemu, jaz pa tam ravno sexam. toliko pa že imam v glavi 😉

Sex na javnem mestu- več ali manj diskreten je čudovit.
V končni fazi tudi jaz ne bi želela biti prisiljena gledati nekoga, ki se natepava kar kjerkoli. Upoštevajmo tudi druge ;))
Ni vsem prijetno, ko vidijo par, ki se natepava. Zato pa se v primeru, da bi bila ”razkrinkana” ne sekiram, saj je tistemu, ki je priča bolj nerodno, kot paru, ki sexa. vsaj moje mišljenje je takšno.

Na očeh ljudi mi je najboljša opcija bazen.
V bazenu se lahko fino delaš, da se samo objemčkaš, v resnici pa uživaš nasajena… 🙂 Načeloma pa imam raje situacije, kjer nisi na očeh ljudi, a vseeno obstaja velika možnost ”razkritja”.
Tudi savna in pa vroče kopeli so idealni prostor za sex. Pa avto za kakšno fafanje- ups, ali stojima na rdeči? :))

Tako. Moje mnenje.
Ne posiljujmo ljudi s svojimi dejavnosmi preveč.

Dodala bi pa še glasnost pri sexu in ”obzirnost” do sosedov- ko sem jaz akterka, me briga za vse, zaradi mene jim lahko tudi šipe na oknih popokajo ;)), ko pa so akterji drugi, pa raje vidim, da imam dragega ob sebi, sicer lahko od zavidanja še znorim…

lp

Lepo jedrnato in odkrito 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Malo hudo je tkole zasesti edino mesto za invalide! Se pa strinjam z jebačko kar je napisala. Samo s to razliko, da take vrst seks zdaj ni več to kar je bil včasih. Včasih so morali tisti, ki so lovili take v objektiv imeti s seboj ravno takrat dobre fotoaparate, danes pa je že dovolj, če imajo pri sebi telefone. In v naslednjem trenutku se znajdeš na netu…

Ne strinjam se pa da je dober seks v kopališčih. Voda tam je namreč zelo nehigienična. Zato je bolje v toplem morju, čeprav je slano. V avtu je malo nerodno ampak za silo gre tudi tam. Še najbolje je kje na malo odmaknjeni klopci v parku. Ona te lepo sedečega pojaha in ni nujno, da jaha, ko gre kdo mimo 😉 Pa tudi firbcev ne more biti okrog, ker bi se s tem firbci sami sebe izdali.

Zakaj ne, mene to ne moti…sama se ga poslužujem občasno in najraje nekje, kjer me nihce ne pozna, takrat se lahko toliko sprostiva in upava tudi kaj takega..če naju ravno kdo zaloti;))…kar se ponavadi zgodi, no to mi pove na koncu..da so ljudje hodili mimo;))ker med seksom jaz itak nikogar ne vidim ne čujem, le njega;))…

hehe, verjamem da ju je premamil wc za invalide – prostoren je…sta imela pa kar smolo…no, na kaj takega je treba računat, če se zabavaš v javnosti oz. to je tisti adrenalin, ki še bolj požene strast…

lp

V sebi imam žilo eksibicionistko, ki zna zelo pridno kljuvati. 😉 Ravno zadnjič sem opisal, pravzaprav priredil nedavno izkušnjo iz Emporiuma. Res je tudi, da sem v mlajših letih veliko več seksal na javnih mestih. Zdej se je to skrčilo na pisanje zgodb in sem pa tja kakšno avanturo.
Ko sem bil mlajši:
a) je bilo več časa
b) nisem ustvarjal družine.

Javna mesta: pod ulično svetilko, stopnišče bloka, parkirišče ob Zaloški, stranišče v Sparu, ljubljanska Drama, Pohorska vzpenjača … Tivoli park. Hudiča sem izganjal tudi na Katarini in Urhom nad Lj., Stranišču Kinoteke …

F*uk na toaleti za invalide pa čisto razumem! Nej mi kdo, ki ma cajt, izračuna verjetnost, da bo stranišče za ljudi s posebnimi potrebami zasedeno enako kot wc za ostale. 😉

Kje pa ti to? Ne zanima me, da bi te šel gledat :-), ampak kakšne nove variante, za katere še ne vem!

Pacek! V Dramo hodijo samo resno ljudje 😉

Na malem odru majo več al’ manj komedije in socialne drame modernega časa. Veš kok se paše sprostit po enmu Trainspottingu? 😉

recimo cisto drugi konec Slovenije, ali tujina…

Ej, tok daleč se pa res nimam namena vozit zaradi enega adrenalinca!?Kaj bliže mogoče?

Med ali po? Če jaz namreč kje usekam med, potem preveč smrdim, da bi se vrnil nazaj…

Po predstavi.
Sicer je pa tkole s to zadevo. Jaz se “tisti” dan najraje nebi tuširal. Nezgrešljivi “after vonj” mi diši za znoret in zdej mi je padl na um, da bi znal bit kurbiš usest se h kakšni dami in opazovat reakcije. :))

Nisem pa čist prepričan, da bi ji bilo zagotovo všeč. Namreč … Tut v službo hodim samo v kavbojkah. :))

ej, ne vem, če bi dama opazila kavbojke … bi razširla nosnice in …

Če bi se, recimo, usedel poleg mene…..
Hja, itak bi te pogledala, ker se menda že iz radovednosti pogleda, kdo prisede. Pa z nasmehom bi ti prikimala namesto pozdrava….. in bi delala dalje, kar sem delala prej.
Sem pa mahnjena na vonje in mam tudi dober nos…
In me v resnici zanima, ali bi zaznala “tisti” tvoj vonj ali ne. Ker intimni vonj mojega tipčka me čisto zmeša…. za tvojega pa res ne vem!

Blagor ti! To za kavbojke mislim. Se pa spomnim, da je bilo precej nazaj v operi, zgoraj na balkonu, kjer že itak ni nikoli zraka – in ga je eden spustil… verjetno tisti “prdec” iz starševskega čveka 🙂

Kateri prdec s starševskega foruma? Vem, da je slab zrak v Drami za Opero pa … Nisem je nikoli povohal, razen, če so nas iz šolskih klopi pognal gledat kaj frfotajočega, tako da se je izbrisalo iz spomina. Preveč nategnjen folk je tam. 😉

kavbojke..na moskem se mi zelo dopadejo..cim bolj sprane..v pasu kaksn dober sirok pas…zgoraj oprijeta majcka…spodaj kaksni mokasini..ali cevlji ala colege stil…za hladne dni še kavbojska jakna..mmm..obozujem kavbojski stil..tudi kavbojske skornje imam rada..če le ne disijo prevec po daljnem vzhodu in konjih;))…in tebi..ti je všeč če je zenska oblecena v jeans varianti?

Hm, men pa vonj po konjih diši, že od nekdaj. Daje ti občutek prostranstva,svobode. Nauči te občutenega gibanja – ko hodi, se gibaš počasi, krožiš z ritko, ko te razvname, ga poženeš v divji dir – jemlje ti sapo, zibaš se hitro, naprej, nazaj…. V mednožju te rajca, drgne…zapreš oči …..pod tabo je nekdo drug ……. in ti loviš ritem…..

PS: če ga ne, je posledica lahko zelo boleča.
Mimogrede: a je bil že kdo ožuljen od sexa?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ožuljena ne, sem pa po nekajurnem sexu naslednji dan in še par dni, bolj težko hodila…

lp

Pol ti same 24+ cm zbiraš? hahaha

ožuljena še ne … je pa par dni fajn trtica bolela 😉

Paca, še ko si na konju mislis na jahanje nečesa drugega..haha…dobra si..jaz se konjev bojim,tko!

Ožuljena ne, bila pa prijetno utrujena in sem ter tja kakšna marogica…

Jaz pa ožuljena. Pa mu ni, pa mu ni prišlo, da ga j****. Še v rosnih letih, ko še nisem bla zverzirana v ročnem delu, pa da je le-to sploh zlo cenjeno, predvsem pa da si revca, če ne gre drgač, lohk pomagam tud z jezičkom. Mislm, da tega ne bom nikol pozabla. Je bla moja najhujša ježa do takrat, pa tud do sedaj.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close