Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Samozadovoljevanje v….

Samozadovoljevanje v….

Pozdravljeni!
Imam vprasanje predvsem za dekleta/zenske. Zanima me kako se samozadovoljujete v vodi ali pa s pomocjo vodnega curka?
Hvala

V banjo natoči vodo, opazuj se, uzivaj ob pogledu na svoje telo, pomisli na nekaj kar te dodatno rajca, božaj se, raziskuj se,noge daj fino narazen, da se vidi odprta in vsa potrebna lulika, odpri tuš, curek vode usmeri na luliko,(ne v noznico, to ni dobro) ščegija, tja kjer te rajca, če te sploh bo, ni rečeno da to kar odgovarja enim bo tudi tebi, ti sama raziskuj na sto načinov tvoje telo, luliko, kaj te rajca, spoznala se boš in potem se tako samozadovoljuj;))))))))))) in svoje želje povej tudi njemu, naj te še on!
Jaz se v vodi zelo redko, ker mi bolj paše drugje.

Ooooo, seveda se….kadar imam čas seveda. Kako to delam? Razširim noge, tuš naštimam na curek (voda mora biti prave temperature) in pustim, da teče na ščegetavček, zaprem oči in misli spustim iz vajeti……Raziskuj, preizkušaj in kmalu boš sama ugotovila kako ti najbolj ustreza.

oooooooooooooooooo mnjam:)
lahko pridem pogledat?:)

Vsak dan.
Pride prav, da se ljudje vsak dan tuširamo ;))
Orgazem s pomočjo curka je NOOOOROOOO dober. Vsaj meni.

LP

a ha ha ha kaj ti si še kle jebačica ha ha

boš znal samo gledati??haha

Kuštra, jaz bi samo gledal, pol pa naskočil, hahah

znal bom že sam vprašanje če bom hotel samo gledati . drgač pa znam tud drkat zdraven:)))

Nikoli nisem poskusila z vodo prej, mi je pa zelo vsec v savni. Dozivim ga, ce sem poplnoma depilirana…da je cisto gladka. Brez akrsnegakoli dotika.
Poskusite 😉

tega pa ne razumem.
kje v savni ? kaj si s tem mislila? a v whirlpoolu al kje?

Haha..ne elektrolux.
Mislim na finsko savno, ki mora bit segreta najmanj na 80 stopinj. Ce lezis in noge zelo razisris…zapres oci in domisljija dela. Zagotavljam super orgazm…no mogoce imamo prednost tiste z vecjim scegijem 😉

aja to je drugo-pa ti resno misliš da ga doživiš brez dotikanja?
kako to misliš?kaj pa ljudje ki so notri?

Resno…brez dotikanja. Ko so ljudje notri skusam ohranit kokr tolk resno faco, drugace pa imajo druzinski prijatelji savno, kjer grem sama notr in si privoscim.

uf to pa še nisem slišal blagor ti,če je res. sicer ne kapiram kako folk nič ne šteka? o ko ti prihaja se nič ne dereš-drhtiš itd?
kam pa hodiš v savno?pa to ni tricky question.tole bi pa rad doživel-videl.
s kje sploh si?

uf to pa še nisem slišal blagor ti,če je res. sicer ne kapiram kako folk nič ne šteka? o ko ti prihaja se nič ne dereš itd?
kam pa hodiš v savno?pa to ni tricky question.tole bi pa rad doživel.

Hehe…zamenjala sem lokacijo za savne zaradi enega neprijetnega incidenta. Sicer pa zadnje case bolj malo obiskujem savno, ker mi studij in delo vzameta skoraj ves cas.
Ponavadi, ce je guzva, se nisem osredotocala na orgazem, temvec samo savnanje. Izkoristila sem priliko, ko ni bilo nobenega. Nisem taksen virtuoz…
Doma sem pa tocno 120km od Ljubljane 🙂

veš da me zanima kakšnega neprijetnega incidenta?
120 km?? ma dej no zakaj zezaš? men je finska mal močna turška pa te vlažne so mi boljše al pa jakuzzi. a ti si že bila v atomskih?še eno vprašanje imam potem zate -kok časa boš še tu gor danes?email kej čekiraš?

kar nekaj casa bom se tu gor, ker pisem seminarsko. Emajl skoz cekiram. O tem iz kje sem pa ne bi na forumu…sorry. Iz malega mesta, kjer se vsi poznamo.

Aja, tudi meni bolj ustreza turska savna, ker ni tak intenzivna glede vrocine, pa se kozo ti fajn precisti. Sam finska je pa bolj ucinkovita, presvicas lahko cips, ki si ga jedel pred enim tedno hehe…aja pa se dozivis lahko marsikaj zraven kot sem ze povedala

you got email.

Svetilnikk, moj mail je [email protected]…sem napacnega napisala. Ocitno res prevec delam haha

oddano

kako doživiš orgazem v banji?!?!?!???kaj moraš naredit?????

o jaz se rada igram s sabo:)s pomočjo tuša je meni noorooo dobro.naštimam si curek vode, ga usmerim proti sebi…..in delam kar mi pač paše….krožim , uporabim prste….

New Report

Close