Forum.Over.Net

Sex v mestu

Resna dilema

Default avatar

sara*

tudi jaz dopuscam vedno odprta vrata za vse ostalo...kle pisem le svoja mnenja..svoj pogled na vse..kar se ne pomeni.d.a je to pravilno..je le moje...in ..kir..napisala sm le..da statiskika kaze..da je najvec varanja..zaradi pomankanja seksa doma..kar pa se ne pomeni da se vara izkljucno le zaradi tega..to nism trdila..napisala sm le kaj kaze statistika..najvec..se ne pomeni vse;)..mar ne dragi?
Default avatar

[email protected]

ja, pa na konc je napisal:
PS: sem fotomodel

hahahaha...
men je pa mal bogi v glavo
Default avatar

KIR

Končno se popolnoma strinjam s tabo, moja najdražja!
Default avatar

sara*

lepo..da sva tko usklajena;)..
Default avatar

sara*

aha v obe glavci..se mi dodzeva cedalje bolj;)...zdele naju pa bo..merki;)..haha
Default avatar

KIR

A nisva zmiri? Vedno ima nekdo od naju zadnjo besedo, sam to nikol nisem jaz!
Default avatar

panter*

Sara, tale tvoja statistično podkovana teza, da jih največ vara zato, ker doma ni sexa, pri meni enostavno ne vzdrži. Mogoče je to velikokrat povod, vzroki pa so, verjemi mi, drugje.
Default avatar

sara*

Panter..to ni moja teza..pac tako pise..in verjemi ali ne..samo prepisala sem...da so razlogi tudi drugi-drugje..pa je tako kot tebi jasno tudi meni..a baje jih najvec navede prav ta razlog...
Default avatar

sara*

dosn jo bos mel..ker jaz odhajam..ti pa le se pisi;)..papa
Default avatar

KIR

Ja, uživaj, jst pa na en pir (zato k tega ne maraš)!
Default avatar

Remedy

jou, panter*:

glede na to, da imava midva vedno neke filozofske teme, me zanima kako to, da si ti tko trdno moralen clovek? Ker, stari.... ne morš tko ozko gledat na svet: tisti ki varajo so prašiči, tisti, ki pa ne varajo, so pa fajn ljudje......

Če se nekolk oddaljim od izvornega besedila: enkrat sem (službeno) pregledoval statistiko, ki je obravnavala varanje v družbi (zahodnega sveta). po Evropi je prišlo, da je nekje 65% ljudi že prevaralo svojega partnerja; v Sloveniji je bil procent nekoliko manjši (cca. 50%), pa še to mislim, da zaradi tega, ker folk enostavno ni upal povedat.... kar pa še vedno pomeni, da vsak drugi Slovenec vara.
Vidva s tvojo punco (ženo) sta 2. In če ti ne varaš (50%) potem se, statistično gledano, možnost pri tvoji ženi poveča............. Nebot tko zavrt, ker nikoli ne veš, kdaj boš tvojo vidu kje na netu, rečmo: www.easygals.com :))))))

s spoštovanjem,

Remedy

P.S.:nevem, zakaj se vedno u zadnjem trenutku zavem, da ne smem napisat svojga pravga imena. :)
Default avatar

Pikipoki

Nisem prebral vseh postov, se mi pa zdi, da je seks v zakonu vseeno pomemben. Tudi jaz sem romantična duša, pa imava z možem vseeno dober seks.
Varanje ne bo ničesar rešilo, pogovor s punco, s katero sisi želel idealno življenje, pa mogoče. Vendar ji ne povej, da si jo varal (groza, da to rečem jaz), ampak to je dejstvo.

Jaz bi mu ne oprostila in vem, da on ne bi meni.

LP
Default avatar

vitka

Remedy- upam,da ji ne boš povedal,da si jo prevaral...
vitka
Default avatar

panter*

Hm, to je že drugič, če me spomin ne vara, da ti razumeš moje prispevke kot da so prevaranti prasci (prvič si me menda interpretiral celo tako, da naj bi ti bil ******:) ).
V bistvu ni moj pogled na life čist nič takemu posploševanju podoben. Reciva raje tako: v svojem življenju ne želim imeti opravka s prevaranti. In tud jaz ne želim varati druge (pa govorim tle tudi širše...ne sam o sexu). Če se mi zgodi, da jaz prevaram, pol se moram temeljito izprašati, kaj zdaj to pomeni. Ker kar tako zgodit se mi itak ni moglo. Ko si pridem na jasno, kje je bil vzrok, pol se odločam, a ostati v odnosu. Odgovor bo pozitiven samo in izključno v primeru, če sem pripravljen svoj kiks postavit na oltar najine zveze in narediti vse, da nikol več ne zajebem. V nasprotnem primeru nima smisla. Seveda pa vse dileme odpadejo, če svoj kiks tudi priznam. Takrat se partner prvi odloča, kako in kaj. Priznanje pa je po moje nujno potrebno takrat, ko obstaja realna možnost, da bi o tej moji prevari partner izvedel od drugih ali pa da je drugim moja prevara znana. Ker itak da ne morem živeti z nekom, iz katerega osle brijem.
Default avatar

fotomodel

čao panter

za razliko od sare itd. imaš res kaj pametnga za povedat -
RESPECT!

tako naprej
LP
Default avatar

Remedy

ok

se mi zdi, stari, da si ti tole vse skupi mal preveč osebno vzel :) don't worry, be happy.......... forum namreč..... konc koncev...... sej si vedel, kaj bodo govorili ljudje, ko bodo vidli tvoj nickname, pa se takrat nisi sekiral, nevem, zakaj bi se zdaj moral začet. Sicer pa. Če bi folk vidu kdo sem jaz, bi si tut mislil marsikaj... (khm.... malo samozavesti ne škodi :) FORA, da ne bo pomote in posledično komentarjev ala: kaj si pa ta k***c misli da je...). Kakorkoli že, forumi so namenjeni izmenjavi pogledov. Samo poglej mene in panter*-ja! Sva na popolnoma različnih bregovih, pa se še vedno meniva. Samo, da obrneva vse skupaj bolj na Nietzche-Kant-Freudovsko debato ( A ne, panter*? :) ). Upam pa, da bi se moj cenjeni sogovornik (panter*) strinjal z mano, če bi jaz rekel: "Samo kritika je pot do napredka." Če te nikol nihče ne klofne po glavi, ampak te samo božajo, pol je nevarnost, da zabluziš popolnoma!

U glavnem stari. Chill out. Ne se sekirat zarad usake *******je, ki ti jo folk vrže naprej. Če si fotomodel, si pač fotomodel!

respect! ( čeprav ima nekdo tak nickname, ampak ni namenjeno njemu :) )

Remedy
Default avatar

Remedy

panter* , svaka čast!

Se je fajn ment s tabo! Samo, daj mi ti nekaj povej.... em.....konec koncev sem jst prevarant a ne? Ker sem pač prevaral mojo punco...... Če pa navajam tebe: ".....Reciva raje tako: v svojem življenju ne želim imeti opravka s prevaranti." ok in pol tvoja druga izjava: " Priznanje pa je po moje nujno potrebno takrat, ko obstaja realna možnost, da bi o tej moji prevari partner izvedel od drugih ali pa da je drugim moja prevara znana."
Emmmm.... se pravi, da po tvoje je človek LAHKO prevarant, če drugi ne izvejo za to! Če pa izvejo oz. vedo, potem pa dajmo besedo punci, naj se odloči! poleg tega, se pa še ti ne boš s takšnim človekom menil..... (?!?)
Ni mi jasno.... (sori za navajanje izjav, ampak to ti je t.i. "profesionalna deformacija" )
Ok izpostavljam drug problem: Tvoj NAJBOLJŠI prijatelj prevara svojo punco, ti pa veš (vsaj upam), da se v njuno zvezo ne morš (oz. ne smeš!!)vmešavat. Ker konc koncev je ON tvoj najboljši prijatelj in ne ONA!!!!! A to pomeni, da (ponoven navedek): ".....ne želim imeti opravka s prevaranti...." svojga NAJBOLJŠGA prjatla kar odbiješ (zavržeš)?????? Stari.... sicer ne vem, kolk si star (kar je prav :)), ampak res!! Svet ni tko črno-bel, kot ga vidiš.

LP,

Darwinist Remedy :)
Default avatar

enasm

Pozdravljen

Resna dilema:
Odgovor: 3/4 sveta pokriva morje
Moram dodati še kaj?
Default avatar

panter*

Se bo treba začeti bolj natančno izražat. :)
Lepo po vrsti. Jaz ne želim imet opravka s prevaranti v odnosu do mene. Torej, če me zajebeš, pol se boš mogu fejst potrudit, da me prepričaš v nadaljni odnos (sej se vidi, če je obžalovanje iskreno), če me še v drugo zajebeš, pol sva pa opravila. Če je moj najboljši frend prevarant v odnosu do drugega, do mene je pa fer, potem lahko komot s tem živim.

Se mi zdi, da je najbolj fer tudi to, če žrtev prevare izve za le-to od prevaranta in ne od drugih. Če bi jaz prevaral punco, bi jo morda celo poskušal zaščiti pred vedenjem o tem, če bi bila za to možnost in bi jaz pr sebi vedu, da tega ne bom več ponovil. Sicer bi ji priznal in s tem sprejel posledice, da jo morda izgubim za vedno (in to je zelo težek del, sploh če bi mi blo do punce še veliko).

Jaz sploh nisem tolk moralen človek kot bi mi ti rad pripisal. Tud tak ekstremist ne. :) Je pa res, da mimo lastne etike ne morem...to je tko kot v Zločin in kazen...bi me vest preveč žrla. Pa kakršen koli car že hotel biti.
Default avatar

sara*

modelcek..vidm da sm ti nekam sedla;)..lepo..haha..ampak usen bi rada vedla si moski al zenska;)..