Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Resna dilema

Resna dilema

Punco imam že dve leti. Sicer se zelo razumeva in se po intelektualni in profesionalni plati zelo dobr dopolnjujeva. Sex, pa morm rečt, da je slab, ker je ona ful romantična duša in hoče, da je vedno vse popolno in sterilno. na kake pripomočke ali igrice sploh ne pomisli.

problem pa se ne konca tukaj: nedolgo nazaj sem šel ven s prijatelji in čisto po naključju sem naletel na svojo bivšo, s katero sva se mimogrede, nenormalno dobr ujemala v seksu. Ko sva se videla, sploh nisva nič govorila, niti o njej, niti o meni, ona je samo rekla, če greva k njej na cigaret, jst sem v rahlo vinjenem stanju seveda pristal in upam, da mi ni treba naprej razlagati, kako so se stvari razvijale. Po dolgem času (3 leta) sem ponovno doživel adijo dobr sex!

Tukaj pa se začne dilema: vem, da ne ravnam prav, ker nisem povedal svoji punci, kaj se je zgodilo, ampak to ni največji problem. Kar me muči je to, da sem začel razmišljati, ali je res odnos samo pogovarjanje in profesionalno sodelovanje, ali je seks res tako pomemben. Moram pa povedati, da sem imel s svojo punco, preden se je to zgodilo, resne namene (poroka, bajta, družinski avto, 2 froca, pes,…. 🙂 ), zdaj pa ne vem, če je to res to, kar hočem. Pliz pomagajte!

sorči, ampak ni to to……..
slej ko prej se boš naveličal tega nesexa………
pol bo pa hudič….

ja, sej vem……… sam je zajebano to sam pr seb razčistit. Sam pr moji bivši je pa tko: midva sva se ful ujemala v sexu, ampak po eni intelektualni plati mi pa ni bla dovolj…. tko da sm začel razmišljat, a sploh obstaja ženska, ki bi me zadovoljila na vseh področjih.

zihr obstaja!!
raje jo najdi sedaj, kot pa potem, ko boš že imel ženo, bajto, dva otroka in psa…

PS: kaj pomeni ‘po intelektualni plati’?

heheheh, težko boš našel tako…….
Zveza dveh temelji na kompromisih, ok. pri nekaterih stvareh si pripravljen popustiti več, nekje manj……
Se boš moral odločit kaj ti pomeni več……..dober sex ali intelektualni pogovori o globalnih problemih naše civilizacije……..

po intelektualni plati: da se lahko pogovarjas razne stvari- od politike, zgodovine, psihologije, itd. in da se seveda krešejo mnenja (tko kot tuki gor). da ima tut svoje poglede na stvari, ne pa da se z vsem kar strinja, al pa reče: “mene ne zanimajo take stvari, dajva se raje pogovarjat o tem, kako naj se ostrižem.” ……………

Ja lahko tudi tko klapa, da seks ni tko dobr..če ti je tudi tebi to okej..če ti paše..se najdejo sorodne duse, ki jim seks enkrat na 14 dni al se manj, cist odgovarja, seks ..ala ata na mamo, brez ostalih rajcanj…ampak dokler to odgovarja obema je vse lepo in prav…ti pa si okusil dobr seks in ti si tega zelis in brez tega ne gre, kar si dokazal, ko si sel z bivso. In četudi na to pozabis, se porocis, bo to zelo nefer do tebe in nje,kajti iskal bos tisto kar rabis in ne dobis doma, dobr seks! Si le normalen clovek,stremis k tistemu, kar ti paše..zelis..potrebujes… zato se raje poroci z osebo, ki ti bo pisana na kožo ali raje ostani sam…in uzivaj zivlenje, ne postani eden izmed mnogih, ker vara zato, ker doma ni tazga seksa, ki ga nuca!!
Saj sam dobr veš, da to ni vec to kar hoces…ti hoces vec in odšel bos, cim bo prilika za vec! Seks ni vse, je pa en clen verige, ki mora klapat k ostalim delom, ce tega ni, tudi sklenjene verige ni.

Eh Remedy, kaj naj ti rečem. Še dobro, da se ti že zdaj motajo take misli po glavi.
Dobro razmisli. Si pripravljen še (ali spet) iskati? Tudi bivša ni prava, ker drugače ne bi bila bivša, a ne.
Seks pa je v zakonu zelo pomemben. Tako pomemben, kot denar za preživetje na tem ljubem okroglem svetu. Torej ni vse, je pa pomemben.
Tudi sama sem se znašla v podobni situaciji le, da sem že poročena imam dva froca, stanovanje (ne bajte) in psa. Manjkal pa mi je seks z intelektualnim pristopom, he, he…. :-)))).
Pa sem se znašla v začaranem krogu, celo zaljubila sem se! Sranje in Sanje ob enem. Varam.
Dobro razmisli, kaj boš storil. Bi pa rekla takole. Ne priznaj punci, da si varal, tudi če te dobi na njej.

Veliko sreče in modro odločitev ti želim iz vsega srca.

Sinička

Hehe, zdaj bo pa spet pokalo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

pa sej to je to!!
Verjemi, da nism s punco že 2 leti kr tko…. itak da jo mam rad, pa da mi veliko pomeni, ampak jst sem bolj avanturist, hocem sprobat nove stvari (BTW: moj moto je: probam use, samo kurca u rito ne) :), ona je pa ful klerikalna glede tega.

Dej mi povej, kako ti gledas na to, da tipa varas. A ti to pomeni kej več, je to samo tista potreba po sexu, ali potreba po nečemu novemu?

Ker meni je to samo sex in to dobr sex, takšen, kot ga ne dobim doma….. žal (……..jebenti sex)

Žal pa morm priznat, da kadar seksama s punco ( od oka 1X na mesec ) (!!!!!!) – res, brez zajebancije! (itak da ni dost, sploh mi ni treba tega govorit), no ob seksu mislim celo na druge ženske! zdej pa povej, če to ni bedno!!!! ampak si ne morm pomagat. nikoli nism meu problemov s tem, da bi dobil kakšno žensko, tako da lahko verjames, da me moje obnašanje v tej situaciji hudo bega…….

hopla, cefizelj…..

pa še kako prav ravnaš, da ne poveš svoji punci….

točno tako.

vsekakor moraš vedet, da te bo slab seks vedno bolj nerviral, ne vedno manj…

sicer pa, kot da bi poslušal mojo zgodbo, samo jaz sem ŽE zajebal, ker vse navedeno že je, razen psa… ti pa pazi, da se ti ne zgodi isto

saj ne fora u tem, a ji povem ali ne, ker vem, da če ji bom povedal, bova šla narazen- enostavno sicer bo bed, sam bomo preziveli, tako kot smo že marsikaj. Kar mene zanima je to, a je pr meni sex zgolj fizična potreba, ali gre za kaj drugega

in kako rešuješ to situacijo? a se fukaš naokoli, al se doma sam sebi smiliš?

Res pazi na to, da ne boš gledal samo na sebe. Da ji ne boš naredil prevelike bolečine. Kar se tiče varanja, je pa to čist egoistično dejanje. Že da ti sede, sam njej zagotovo to nebi. Namen partnerjev pa je da si zaupata in ljubita MED SEBOJ, in ne z drugimi.Raje jo potem pusti, ker to lahko zelo, zelo boli.

Se strinjam s tistimi, ki pravijo da sex ni vse je pa veliko. Zato s teboj ni nič narobe. Zavedaj pa se, da smo drugačni in da je pri partnerjih pomembno prilagajanje. Nikjer ne boš dobil take, ki ti bo vse OK na njej, zmeraj bo kakšna stvarca, ki te bo motila. Tud, ti nisi popolen in te partnerka pač sprejme takšnega kot si. Vprašanje pa je, a je ta stvr, ena izmed pomembnih stvari in a bi bil sposoben, njo sprejet tako kot je. Se pravi požreti slino. Res je težko, ampak odločit se boš moral sam. A boš imel tako življenje skoz ali ne. Varanje ti pa odsvetujem, samo na otroke pomisli, kako bi trpeli. Je pa bolje da boli enkrat, kot pa skoz in se stvar ponavlja.

Pa veliko sreče ti želim!

Remdey, jez sem se zaljubila. Hudo je k hudič! Ampak mam tud moža rada in svoj dom.
Moj lover se zdi trenutno popoln…
Če ne bi blo otrok bi moža pustila…

Uf.. te razumem mati vseh dilem: razmišljati z zgornjo ali s spodnjo glavo 🙂
Če se odločiš za eno ali drugo, dejstvo je, da ti bo nečesa primanjkovalo.

Zakaj se ne bi s sedanjo punco odkrito pogovoril o tem, kaj ti manjka v vezi? Naj ve, kakšno je tvoje gledanje na to. Če pa še vedno ne gre, pa je po mojem mnenju boljše, da pustiš vse skupaj in si najdeš eno tretjo.

Ker samo fenomenalen sex pa je dosti dosti premalo za uspešno vezo.

…če ne bi blo otrok, bi blo pa kej drucga…zmiri je…

‘intelektualno’ se pogovarjaš se lahko z veliko ljudmi, dobrega seksualnega partnerja pa malo težje najdeš…

očitno če ti seks pomeni veliko (kar je normalno za moje pojme), tvoji pa očitno ne (1x na mesec!!!!) je že zdej kriza, kaj šele bo… mal se sprehodi po tem forumu in boš prebral, da je šit če to ne štima…. sploh ko imaš že kakšna dva otroka, pa ostaneš v kletki do konca… pa eno samo življenje…

..velik je še samskih punc, ki ne govorijo samo o frizurah in zelo rade seksajo :))

deja vu.. jst sem se pred 10 leti odločila za spoštovanje in pogovore…bljaka
Da ne boš počel neumnosti, življenje je prekratko. Najprej svoji povej kako ti gledaš na seks, pa boš videl če bo kaj boljš…itak da tudi če se bo zdaj potrudila..bo čez čas spet isto.

Ko imaš doma dva otroka, bo debata vedno o otrocih in o problemčkih okrog tega..na globalizacijo sveta bosta pa pozabila, ko bosta večkrat na mesec prakticirala dober seks.

Banalni zaključek:
Kaj se ti zdi bolj možno:
1. nekomu postopoma širiti obzorje tako da npr. skupaj gledata dnevnik in potem jo počasi navadiš na to da pokomentirata dogodke, ti pa se navadiš podati mnenje o njeni frizuri
2. nekoga postopoma navaditi na drugačen in predvsem bolj pogost seks?
3. najti nekoga ki je idealen

dober zaključek!
🙂

:)… uuu kok sem pametna.. sam zase ne 🙂

🙂 kok smo si podobni….
si še vedno pri tem, kot pred 10 leti, ali si se odločila drugače?

firbec…

..he.. še hujš…kot pred 10 leti..2 otroka, stanovanje, karavan, mačka in zlata ribica:))) pa libido na nuli:))

New Report

Close