Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SEKS V SOBOTO

SEKS V SOBOTO

lep pozdrav vsem princeskam
v soboto zvečer si želim strastnega seksa , če vas zanima seks s športnikom se oglasite ne bo vam žal znam masirat in še marsikaj……
športnik

Skoda ko ne znam seksat, ne da ne ljubim…in zakaj ravno sobota..kaj ce si ena to zazeli vsak dan, ji bos kos;)…ne vem zakaj sem pomislila..da pravi sportnik..ja… da njemu res ni težko najti nekoga za seks..ze med sportanjem jih dost najdes…zakaj jih ti isces tu???
Okej sam firbec me matra..ne zameri no..ko jaz sportam…jih je polno naokoli in vem ,da bi samo namignila in bi bili za stvar..pa menda nis ti tak ko jaz, ko ne namignes..ampak jaz rajs migam doma, zato tam ne namignem…;)

KAJ PA ČE BI SE MIDVA ZMENILA , PAČ HOČM PROBAT TKO NISEM ŠE NIKOL IN RAD POČNEM NOVE STVARI IN VERJEM NI MI PROBLEM DOBT SAMO ŽIVI SE SAMO ENKRAT IN RAD BI PROBAL TKO…

Uf, bi takoj migu zdej, pol, jutri, vsak dan! No čeprav sem le občasen športnik….

s kakšnim športom se ukvarjaš…padam na šahiste…:)

Tudi šah, čeprav ni pravi šport, drugač pa lizanje, otipavanje, božanje, poljubljanje, pa seks… A niso to lepi športi?

…noben od naštetih ni olimpijski…

košarkaš sem :))

a nimajo košarkaši ob sobotah tekme……:))))))

zvečer sem frej če te zanima ….

Najprej eno vprašanje, potem pa gremo naprej!

Ko imaš kondom gor – a ti stoji ali ne? Ženske se namreč zelo pritožujejo nad polpotentnimi moški, katerim uplahne takoj, ko gor navlecejo kondom.

Torej?

…če me pa ne zanima, pa si tud frej…:)

No jst tud, sam v postelji veliko bolje zadenem

Menda jih bodo pravkar priznali, kaj praviš enax?

Ga ti sploh lahko natakneš na mehkega? Ne vem odgovort, ker na takega ga še nisem.

…da je pravkar relativen pojem…:)

…lahko je danes, jutri, včeraj, pa tud nikol…:)

Ne ne, zdej jih bodo in prvi zlati medalji dobiva ti in jaz- za himno pa kakšno sexi, jo že komponirajo…..

Midva se lahko zmeniva..zakaj ne..strastna sem..sportnica tudi ..le en problem vidim, če me bos lahko ujel..če me ujames sm toja;)!

KAKO NAJ TE PA UJAMEM MAM SLIKO ČE KAJ POMAGA , POVEJ KAJ NAJ NAREDIM….

Ko pritecem mimo tebe stegni roko in ujemi..;)

JEST SE NE HECAM , A MAŠ POGUM JIT Z MANO NA ZMENEK :)) A UPAŠ

upam..zakaj ne..ampak jaz ne rabim ne seksa..ne zmenka..cvek..kava..pa lahko..ampak kaj ko vem da bos zelel vec..zato raje ne izzivam..kajti moj ne je ne..moskim pa je to vcasih tezko dopovedat..sploh ce me vidijo…tko!Zato se raje lovim se naprej tule s teboj..ti pa bos ze nasel svojo kosarkasico..me kr mika da bi te driblala tam pod kosem,)

Mislim ,da je najbolj ,da ostanemo pri tem, da sex pred in po telovadbi prav pride,vsak rabi ogrevanje in relaksacijo…….

E ja Sara ti si pa ena fejst bejba pol k tkole trimckas pa to :). Pol se pa ze splaca na cvek it kajneda :)?

BI ŠLA VSAJ NA EN ČVEK NIČ VEČ OBLJUBIM OK

New Report

Close