Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu promiskuiteta

promiskuiteta

Moja težava se tako imenuje. Že nekaj let sem ozdravljena ampak zdi se mi, da me spet prijemlje, seksati s tipi, ki jih ne poznam, da o one night standih niti ne govorim, vse to s kondomi. Od kar sem spoznala svojega sedanjega moža, torej štiri leta se nisem več vdajala svojim nagnjenjem. Zdaj se mi pa spet trga, ko zagledam dobrega tipa. Bojim se, da bom izgubila samokontrolo in uničila vse zaupanje v mojem zakonu. Vem zakaj pride do takih nagnjenj ampak ne morem iz svoje kože. To me rajca, seks do nezavesti z neznancem katerega ne vidim nikoli več pa tudi v primeru, da ga še kdaj srečam ga gladko ignoriram. Pa nikar ne razumeti mojo izpoved kot prošnjo za seksualni zmenek, gre za občutek razdvojenosti med tem kar si včasih zaželim in med možnimi posledicami v realnosti.

Te čist razumem! Jaz sem s tem eksperimentiral, pa vsakič zaključil, da je doma bolje. Tako me niti ne vleče več. Je sicer res, da bi jih kar nekaj dal dol, ki jih srečam, vendar pa rad uživam “večkrat in dlje”. Navadil sem se že, da ko me ima še isti dan napadem svojo. Bolj in manj sem dobil občutek, da jo vsakič “nabrišem” na svoj način, čeprav gre v bistvu za ena in iste poze. Večkrat si pri tem rečem, da je to “mrho treba dati danes dol” in potem ni več takih težav, da bi iskal “druge mrhe”. Tako ni več “moja”, “ljubezen, “princesa” ipd. ampak le navadna mrha, ki jo je treba dobro nabrisat ;-). To vžge!

Angelina,
a maš kakšen mail, nekaj bi ti napisal .

nova
Uredništvo priporoča

Ali se da kje kaj prebrati na temo promiskuiteta?

Seveda, malo raziskuj na net-u, pa bo…..

Promiskuiteta je potreba po stalnem menjavanju partnerjev, gre za popačeno obliko samopotrjevanja, ki lahko preraste v odvisnost. V resnici gre za samouničevalno vedenje. Prej sem živela v manjšem mestu in sem se ožigosanosti rešila s selitvijo. Zakaj?, če bi mi rad kaj povedal mi lahko kar tukaj napišeš, verjetno bi mi rad ponudil svoje telo na uporabo. Kren, meni z možem še vedno paše seksati in sem potešena ampak manjka mi tisto nekaj, adrenalinski užitek, ko greš v neznano, ne veš kaj se bo dogajalo, kje se bo dogajalo.

Nimam časa za raziskovanje na netu.
Rada bi eno strokovno knjigo na to temo.

Ne poznam nobene knjige na to temo, a imaš tudi ti podobne težave?

Še enkrat ti povem, da poznam ta občutek. Jaz sem se sprijaznil z adrenalinci z mojo zvezdo stalnico. Sicer pa je precej težko obljubit, da bo tako tudi ostalo, samo mi trenutno kar zadošča, sploh po tistem, ko sem ugotovil to tudi v praksi.

Glej, jaz sem tudi na uslugo, no moje telo

Virtualni moški me ne rajcajo, nikoli ne veš, če ni tisti na drugi stran tvoj čudaški sosed, mogoče cel tast ali bognedaj kakšen sorodnik. Sem samo za hard core in real.

In kaj natanko naj bi bilo narobe s tabo?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

hahaha, spider. Tudi mene zanima.

Z mano, čisto nič narobe ampak moj odnos do seksa je malo popačen. Težava nastopi, ko to počneš za zabavo s komerkoli, po domače bi se temu pri nas na vasi reklo kurbanje, sej štekate, če to počne moški je frajer za žensko pa se to ne spodobi.

:-))))

boli te pi*** al se spodobi al ne, važno je da je fajn…

edino misli na zdravje ;-)))

angelina,
če imaš resen problem, potem naj ti ne bo nerodno iti do zdravnika, ki se ukvarja s takšnimi motnjami. vsekakor nisi edina s to “boleznijo”, ki bi želela živeti normalno.
ukreni nekaj dokler ne bo prepozno!
lp, biba

hm… jaz se pa vprašam če sploh želi živet “normalno”!? Sicer pa… kje so meje normalnega in nenornalnega? Pri seksualno zavrtih je lahko nekaj strašno perverznega že seks pri svetlem, da o orali sploh ne govorimo!

Berite:
NE RECITE TEMU LJUBEZEN
Pot iz seksualne zasvojenosti

dr.Patric J. Carnes
Predgovor-Dr. Sanja Rozman

mal se zmenta z možem, da se kakšen dan ne vidita in se potem, kao slučajno v kakem diskaču najdeta, in tam oparvita svoje..potem gresta vsak s svojim avtom domov in se doma vedeta, kot da ni bilo nič..no ja, kakšen pogovor bo že naletel na to

to je nardila moja prijateljica in je rekla, d ji je blo ful zakon

Preden si spoznala svojega moža si že imela spolne odnose in če kako pogosti so bili. Mogoče je problem v tem da si se v mladostnih letih premal “dol” dajala pa te sedaj mika. To ni nobena bolezen temveč ti samo manjka adrenalina. Probaj z možem malo več žurerat in se “pozabavat” na javnih mestih. Pri meni to pomaga. LP

Preden si spoznala svojega moža si že imela spolne odnose in če kako pogosti so bili. Mogoče je problem v tem da si se v mladostnih letih premal “dol” dajala pa te sedaj mika. To ni nobena bolezen temveč ti samo manjka adrenalina. Probaj z možem malo več žurerat in se “pozabavat” na javnih mestih. Pri meni to pomaga. LP

Preden si spoznala svojega moža si že imela spolne odnose in če kako pogosti so bili. Mogoče je problem v tem da si se v mladostnih letih premal “dol” dajala pa te sedaj mika. To ni nobena bolezen temveč ti samo manjka adrenalina. Probaj z možem malo več žurerat in se “pozabavat” na javnih mestih. Pri meni to pomaga. LP

Pablo ti moraš pa biti izkušen moški, ki se je v svojem mladostnem življenju VELIKO “dol” dajal. Smem vprašati ali to vedno z eno in isto ali vedno z različnimi. S kolikimi? In kot te razumem, praviš, da imaš ženo, s katero se “pozabavata” na javnih mestih. Torej te je želja po drugih mrhah čisto minila??
Angelina poslušaj Pablov nasvet, mogoče ti bo pomagal in res potrebuješ samo malo več vznemirljivosti v svojem ljubezenskem življenju, seveda s svojim možem. Če pa tudi to ne pomaga, potem pa, kot si sama rekla, imaš popačeno obliko samopotrjevanja, ki lahko preraste v odvisnost, in je najbolje, da se posvetuješ s strokovnjakom, saj boš uničila svoje življenje in svoj zakon.

A tvoj mož ve za ta tvoj “problem”?

New Report

Close