Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

Zanima me, kako moški gledajo na to, če ima ženska večje male sramne ustnice kot velike.

Še bolj je sexi!

bolj, ko ven gledajo, bolj je seksi…

nova
Uredništvo priporoča

pismo…men je pa to full grdo…sem pa ženska,s takšnim problemom:)

Men je tud grdo!

to je sexy

A ni fajn k lhk pol z njimi ploskaš?;-)

Sam men je to ful smotan….še na nudo plažo ne morm zarad tega….men je nerodn…nevem…povsod gledas tiste lepe popolne….in dobis kar en kompleks….Kaj pa vem…..

resnično si ne predstavljam kako izgleda če so male večje kot velike.
se da kje na netu videti sliko takšne muce?

Men se zdi to sexi.Vendar na žalost še nobene nisem imel ki bi jih imela res velike.Pa bi si želel.

Men je grdo. Sem že videl in fu*al tako, pa mi ni blo vredu. Sej mi je bad, k ženska je ful vredu, pa sexi in skoz potrebna, samo me pa to odbija. Jebat ga, tko je….pr men.

Moje male sramne ustnice so zelo velike in imam že od pubertete kompleks.Zato se tudi pri sexu ne sprostim dovolj, ker imam občutek, da so fantu ful grozne.Najraje bi si jih dala operirati.

uf… napaka…. meni je najbolj seksi pri bejbi veliko spolovilo.. pa ne luknja!!!

… ampak prav ščegetavček in sramne ustnice. Uf… prav rad bi bil na mestu tvojega partnerja :-))))

Mislim, da si eden redkih , ki tako mislijo.

Več nas je takih, Urša..

Ste me malo potolažili…

Urša, ali imaš tudi ti večje male? Zelo f***š!

A si že mogoče videl kakšno z velikimi malimi sramnimi ustnicami v savni, nudisični plaži….Letos smo bili s prijatelji na jadaranju in vse punce so bile gole , samo jst si nisem upala sleči kopalke,ker imam za moje pojme prevelike male sramne ustnice.

Urša vzemi si to kot posebnost in se sprosti ob sexu. Najboljša odgovora sta vedno od Kira in mm. Ob njunih odgovorih se moram zmeraj nasmejati, ker sta tako simpatična.

a lahko končno izvem kako to izgleda???
kakšna slika kje??
hvala

Upam, da je čim več takšnih kot so -mm,KIR,… in čim manj takšnih kot je Lejgaungatamlegre

Eh, namesto da bi bila vesel in se slekla…

Ves kako bi jadrali, ce je res, kar pravis…

Dobena ni imela takšnih, vse imjo skrite pod velikimi s.u. Po mojem bi me vsi ful čudno gledali, še sreča, da sem imela menstruacijo.PA skoraj vse so imele čist pobrite,ne upam si pomislit, kako bi to izgledalo pri meni(groza).

mislim, da nas je zelo veliko. Sicer pa je tema o tem tukaj že tekla, preberi malo. Seveda nismo vsi, ampak se mi kar zdi, da nas je večina!

preberi si kako knjigo na temo spolnosti

New Report

Close