Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks med vožnjo

seks med vožnjo

Zanima me če katera obdela tipa oralno, medtem ko se vozita? Zadnjič sva šla po avtocesti iz Maribora in sem ga najprej božala, potem pa vzela v uste. Na koncu sva se vozla še samo 60km/h po avtocesti. Ful mu je bilo všeč. Kaj mislite o tem, je to kaznivo?

Kaznivo ni, če peljeta po tapravem pasu, je pa hudo nevarno, če dobiš enega zadaj z npr. 160km/uro…

UUUU, mi smo tut že to počel, pol pa zavil na stransko cesto…pa do konca.

nova
Uredništvo priporoča

To paše.Sm da se tipu ne zamegli pred očmi k mu izbruhne.

Vožnja s 60km/h po avtocesti je nevarna in kazniva, ampak še nisem slišal, da so koga kaznovali za tak prekršek.

Jaz sem se enkrat peljala ven iz Munchna po avtocesti,dolgcas mi je bilo(nisem vozila) in sem gledala ljudi v sosednjih avtih..in ena je svojemu tipu to pocela. Na avtocesti pri hitrosti tam 160km/h ali vec. (tam ni omejitve hirosti,le priiporocena je 130km/h)

Vse kar bom rekla na to-TAKI SO NORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj pa varnost????

Pa briga me za njiju navsezadnje,ce kam zletita,bosta itak sama kriva glede sebe-ampak kaj pa DRUGI???? V nesreco lahko zapleteta druge na cesti,nic krive-in to zaradi take norosti kot oralni sex med voznjo.

In nimam nic proti oralnemu sexu,tudi v avtu,ce vam pase,samo NE MED VOZNJO!!!!

Resno mislim,dajte bit malo odgovorni,prosim.

v avtu se je začel, na parkirišču končal, bolš to, kot pa da bi zgubil koncentracijo za vožnjo.

bla bla bla

Pred leti sem brala v časopisu, da se je nekje v Italiji zgodilo naslednje;
Punca ga je obdelovala med vožnjo, tip se je hotel umaknit nasproti drvečemu avtu in no, ne spomnem se več….v glavnem imela sta nesrečo in ona mu ga je odgriznila.
No, pa srečno fafajte naprej. :-)))))

Ne, po mojem ni kaznivo. Edino sprejeli ga bodo v klub voznikov nad 70, ker vozi tak počas. Policaj bi vaju pa po mojem pohvalil, ker skrbita za to, da ne zaspi za volanom, to bi pa lahko blo nevarno.

:)))) sem slišal, ja.

ne vem če je varno. Midva z možem sva probala. Sam je blo zvečer. Gužva z Bleda. Stali v koloni. On pa mene. Ni blo nevarno. Nisem pa sigurna da je blo neopazno.

v koloni je ok, ker ne motiš s počasno vožnjo… Pa še drugi majo kaj od tega ko čakajo, pa stopajo iz avtov :)))

Kdo ti bo pa verjel fafačica!

To jesuper, samo da se med vožnjo ne zadušiš, ko mu pride. LP!

Ni panike!

Ne nisem ga jst njemu ampak je on mene z rokci tko med vožnjo in on je vozu ampak se nama je dobro izteklo. Pa zanimivo je bilo.

če se airbag sproži, si pečena :)))))

Z eno punco sva to vevkrat pocela in je bilo vse ok razen takrat, ko mi je ravno prislo. Takrat res izgubis malo nadzora nad vsem… Meni se roke primejo za volan, tako da se ta ne vrti ne levo ne desno. In to dokler se orgazem ne zakljuci. Nato ratajo mravljince v obeh rokah do komolca. Mislim, zadeva je super, s strani varnosti ni precej priporocljiva… =)

Na kakšni gozdni cesti pri 30-40 km na uro ja, na avtocesti pa tega ne bi počela.

a dej no če lahko kika s svojim velikim gobcem boš pa še ti .
aja sem pozabil ona je nadvse sposobna beba ha ha

Daj poskrbi raje za sebe!

a ti se pa sama s sabo pogovarjaš?

Ne, zakaj te to zanima?

Je kaznivo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close