Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Erotično in disciplinsko šeškanje

Erotično in disciplinsko šeškanje

(Prosim, ne obsojajte ali žalite. Okusi so različni. Ker imam v mislih obojestransko prostovoljno početje med odraslima osebama, ne vidim težave.)

Zanima me domača (hišna) disciplina. Lahko kot erotična igra, lahko kot poskus realne partnerske izkušnje. Iščem strogo in ukazovalno žensko, ki bi me bila pripravljena redno in pošteno šeškati po nagi riti. Mislim, da v današnjem času, ko so ženske vedno bolj odločne, to ni taka redkost. Lahko uporablja različne vzgojne pripomočke: roko, kuhalnico, leseno krtačo, pas, klofar (iztepač), jermen, šibo, jahalni bič … Lahko me tudi pošlje stat ali klečat v kot ali na koruzo ali mi naloži kakšno drugo kreativno kazen. 🙂 Odlično bi bilo, da njena sveža gibka šiba redno poje in njen težek usnjen pas redno poka po moji nagi riti. Želim si, da je res stroga, nosi hlače pri hiši, prava šefica, da zahteva red, disciplino, ubogljivost, natančnost pri gospodinjskih opravilih (brezhibno pomita posoda …) in lepe manire. Takšna me brez oklevanja dobro natepe po nagi riti, da je vsa rdeča in progasta, kadar oceni, da sem poreden, neubogljiv, jezikav, len ali kadar slabo opravljam gospodinjska opravila. Nekako po vodilu: “Rit tepena je najboljše naučena” 🙂 S svojimi strogimi disciplinskimi metodami bi me vzgojila v najbolj pridnega fanta ali moža v Sloveniji. 🙂 Odprt sem tudi za podobne igre vlog, npr. učiteljica-učenec, teta-nečak …

Tista, ki je zainteresirana, naj mi brez zadržkov piše na mail: [email protected]
Lahko pa tudi tukaj v forumu pokomentira in se razvije debata.

Na starševskem čveku je par takih. Vprašaj tam.

Katere pa so to?

Približno 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ameriške populacije zanima BDSM. Od tega je le 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, ki jih zanima dominantna vloga.
OK, nekaj je še t.i. “Switch”ov.
OK, Evropa je nekoliko bolj napredna, manj spolno zavrta.. vendar kaj dosti višjih procentov se ni za nadejati.

Je sicer vmes bil mega gospodinjski roman “50 odtenkov g.Sivega”, samo so gospodinje imele bolj mokro mednožje od Audijev in Applovih proizvodov. Plus, dominacija gre tam v drugo – klasično mačistično smer: moški nad žensko.

BDSM ni nekaj, kar se vnaprej “naroči”, temveč je nekaj, kar se med parom razvije.. kot igra in spoznavanje.. spontano in naravno.
Izdelati vnaprej scenarij in ga slepo zahtevati / slediti je recept za katastrofo.

Še profesionalne domine ne bodo, kar “kupile” scenarija, ker gre potem za nadzor stranke nad njo. Femdom – Female Domination, je ali ni.
Čim moški usmerja, vodi fantazijo, fetiš.. potem to ni Femdom, temveč je MaleDom. Moški vodi, nadzira vlogo ženske.
In to ne zanima, niti ne rajca praktično nobene ženske.

Še manj privlači žensko spoznanje, da je nekdo obseden z nekim fetišem, objektivizacijo, kjer lahko v to fantazijo vstopi kdorkoli.
Ljudje so radi sami center te fantazije.. vnraprej fetišizirana vloga, to ni. Postavi jih na ceneno mesto statista, kjer je glavni akter fetiš sam.

Ni torej potrebno dosti razlagati, da se bodo ženske fetišistov na veliko izogibale.. saj jim je fetiš pomembnejši od ljudi.. in ljudje, če so.. so zgolj objekt, ki zadovoljuje fetišista.

“Naročilo” bo sprejela zgolj ženska, ki ji je do denarja. Ne ljubi torej vloge, igre, BDSM-ja..temveč finančno nadomestilo objektivizacije nje.
Dejanska domina, ima svoje lastne zahteve.. in je vse skupaj bolj podobno plesu: dveh soplesalcev.
Vašo enostransko naročilo pa gre skozi le v plastično denarnem smislu. Brez vsebine.

De omnibus disputandum..

Katere pa so to?
[/quote]

Če vprašaš moške uporabnike bojda da kar vse. Tako, da fifijevi 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne držijo.

Ne vem, če trditve Stepnega volka držijo v celoti. Napisal sem le to, kaj me zanima in bi rad poskusil, nisem pa vnaprej dajal specifičnih scenarijev. Na strogi dami je, da sama odloči, za katere napake ali porednosti jih dobim po riti (ali klečanje v kotu ali kaj takega), koliko, s katerim pripomočkom, kako pogosto … Imam občutek, da je vedno več žensk (v manjšini, a vseeno), ki bi bile vesele, če nosijo hlače pri hiši na način, ki vključuje kaznovanje njihovega partnerja, šeškanje po nagi riti (seveda govorim o prostovoljnem soglasju med odraslimi posamezniki). Erotika in stroga disciplina v enem paketu. 🙂

Tudi mene interesira disciplinsko šeškanje. Enkrat sem celo ždel na nekem portalu za zmenkarije in ogovarjal ženskes tem namenom. Samo iz tega nič ni bilo. Te babnce so tako zahtevne, da ne prideš zraven. Ali so zainteresirane samo za to, da ti njih zadovoljuješ ali pa iščejo ubogljivega tipa. Samo potem sem si čez čas gor prišel, da to nima smisla. Če pomisliš kako bi ti oziroma razmerje lahko funkcioniralo? Vsakič, ko bi se ona odločila in te našeškala bi te rit bolela cel večer in še naslednji dan. Kak bi prišel v službo?! Kako bi funkcioniral?!
Tako, da kaj drugega kot to, da plačaš eni kurvi, da te našeška. Sicer se zdi bedna ideja, da plača eni babnci, da te nažge po rit in greš od nje z bolečo zadnjico kot, da bi eni plačal in greš od nje ves blažen. Tako, da me enkrat vleče po drugi strani pa odbija ideja.

Če prav razumem avtorja teme ga rajca prav to, da ima ženska komando in ga redno šeška po svoji presoji. Najbrž spada rdeča boleča rit naslednji dan v ta paket. Mogoče to funkcionira v primeru, ko si zaupata in je zadeva obema všeč. Ali pa kot erotična igra za nek določen čas. Pač vnašanje zakonske discipline in harmonije in erotike na alternativen način. 😀 Meni se zdi malo smešno, ampak še vedno OK in zanimivo. Mogoče se potem moški res boljše obnaša. 😀 Je pa to po mojem dosti bolj soft verzija od nekih težjih BDSM zadev.
Po mojem tu ni neposredne veze s prostitutkami ali dominami. Ne vem zdi se mi, da je bolj v smeri domačega konteksta.

Tudi sam potrebujem takšno žensko-strogo,ukazovalno,dominantno,katera bi me dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo za vsako napako in neubogljivost.Če je kakšna takšna tukaj prosim če se mi javi v zs.

Stari vic, vse hitro pojasni:

Mazohist: “Dej me, dej me!”
Sadist: “Ne, ne bom.”

De omnibus disputandum..

Veljak formle 1 Max Mosley je bil vpleten v seksualni škandal, kjer je v javnost pricurljal “spanking video”.
Da so ga šeškale profesionalke ni bil problem.. saj je eden večjih fetišev angleške moške populacije (predvidevajo vezan na Boarding school iz preteklosti).
Problem je bil, da so bile Domine oblečene v nacistična oblačila!

Njegov oče je falil, da bi VB naredil fašistično. Tako, da je bilo več stvari vpletenih, zakaj je Max Mosley izgubil službo.

Eden glavnih znakov, da gre za fetiš – objektivizacijo želje, kjer je vseeno, kdo ga izvaja.. je prav najem “profesionalk”.

Vsak par se lahko igra, če je povezava med njima avtentična, sproščena, igriva.. nič spolno senzoričnega ne bo tabu. Z objektiviziranjem svoje želje pa se seveda od te igrivosti zelo, zelo oddaljuje in igre, radovednosti, odkrivanja ne bo.
Zadrževanje, skrivanje pred drugim.. pomeni, da drugi nikoli ne more videti nas samih takšni kot smo. In obratno mi sami ne moremo drugemu priznati naše želje, ideje, fantazije in fetiše.
Bolj odkrit, ko je par medsebojno, več stvari se lahko igra.
Pri fantazijah pa je dovolj včasih že to, da se jih prizna. Kot večkrat zapisano: eden najbolj pogostih ženskih fantazij je posilstvo. In tega si nobena zares NE želi. Deluje zgolj znotraj fantazije.
Šeškanje sicer ni v tej domeni.

Je pa tista težja oblika, kjer se uporablja biče in različne oblike šib, palic, batov… skratka čisto anlgeškega fetiša. Tu ne gre več za “nedolžno” stvar.. in je potrebno obvladati antomijo, kot orodje samo. Ne moreš kar vsepovprek na vso moč udrihati. Prej ali slej bodo resne poškodbe!
Da partnerju ni do tega, da bi vas poškodoval, je torej čisto normalno. Lahko deluje v domišljiji, pogovoru, šepetanju in dopisovanju (kot prej omenjeno posilstvo).

Šeškanje z dlanjo ali bolj mile različice s krtačo ipd., kjer se ritnice samo malce roza ali rdeče obarvajo, je druga stvar. Je pa potrebno prilagoditi udarce (zato je dlan primerna, ker imaš povratno informacijo o jakosti – Newton: zakon akcije in reakcije).

Že ženskam samim je šeškanje vešeč. Seveda so si različne in gre za vprašanje količine, jakosti, načina.. šeškanja iz gospodovalne vloge nemara ne bodo sprejele (če je kaj takšnega povezanega iz otroštva, ne v direktnem smislu šeškanja, temveč oblastnosti staršev, učiteljev itd.).. ne bo pa problem igriva različica ali spodbujevalna.
Enako seveda velja obratno, je lahko šeškanje stimulativno za sam seks.. kako se pa to obarva, odigra.. je pa spet 1001 varianta človeškega okusa.
V igri radoživega, radovednega, iskrivega para.. dostopno vsak dan.
Pri “profesionalkah” sicer tudi naročljivo, finančno dosegljivo.. samo dokaj prazno.. na koncu.

Še enkrat (in že velikokrat omenjeno v relaciji različnih spolnih želja): Iskati razmerje na osnovi fetiša.. ne bo delovalo!
Nihče noče biti objektiviziran. V partnerstvu je pomembna oseba, človek.. ne neko dejanje ali predmet.

De omnibus disputandum..

Stepni
volk: Delno imaš prav, ampak se mi zdi, da kompliciraš. Tu gre preprosto za to, da se najdeta ženska, ki je ukazovalna in rada šeška moškega, in moški, ki ga vzburja, če je ženska stroga in ga kaznuje. Najprej kot erotična igra, popestritev, uživanje (in še moški ženski pomije kakšno kopalnico ali zloži perilo ob efektivni posledici pošteno tepene riti), šele nato se morda iz tega razvija trajna zveza, če se ženska in moški ujameta še na drugih področjih.

Danes je 8. marec. Idealen čas, ko se lahko ženske opogumijo pokazati, da so šefice pri hiši in da morajo moški pridni biti – če ne, jih dobijo po riti. 🙂

Zdravo, stara sem 17 let in imam fanta, ki je star 18 let in sva skupaj že dobro leto in pol. Želim si odnosa, v katerem bi on bil dominanten, me kaznoval itd. Kako mu naj to povem? Enkrat sva se že pogovarjala o tem, a mu nisem povedala, da si to želim, saj se mi je zdelo, da se njemu to zdi čudno. Še vedno fantaziram o tem in imam močno željo, vendar ne vem kako mu naj to povem?

Enostavno mu povej, česa si želiš (in na kakšen način, kdaj …). Bodi prijazna, a odkrita in jasna. Če ne poveš, nimaš možnosti, da se nekaj kar samo zgodi. Bodi(ta) pa potrpežljiva, raziskuj(ta) postopno. Sčasoma ugotoviš/ugotovita, ali se to obnese.

Hvala! Sva se pogovorila o tem in je na moje presenečenje to dobro sprejel. Upam, da se bo obneslo. 🙂

Ne. V večini primerov gre ravno obratno.

Najprej je povezava preko drugih stvari, romantičnih, vanlijastiih.. odnos.. nato pridejo znotraj varnosti partnerstva na vrsto tudi fantazije.. del njih bo moč uresničiti in ša malce manjši del partnerju tudi recipročno ustrezajo.

Zakaj, sem že pojasnil. Nihče ne želi biti objekt.

Dodatno si poglejte ponavljajoče si oglase istih oseb po 5, 7 let za različne oblike fetišev: najlonk, cuckold, šeškanje, Femdom..
Neuspešnih. Ker četudi najdejo žensko, ki ima takšno željo, je še vedno loterija, da bo ustrezala na vseh drugih področjih življenjskih zahtev današnjih partnerstev.

Veliko prej se stvari uresničijo po drugi poti.. znotraj igrivosti, radoživosti ter predvsem odkritosti para.. kjer ni tabujev.. zamolčanega, temveč iskrenost v vsem. Tudi spolnih fantazijah.

De omnibus disputandum..

Sem samski suženj srednjih let. Iščem zelo strogo dolgolaso samsko  dominantno žensko ljubiteljico usnjenih,latex,vinil,pvc kril in oblek ter usnjenih špičastih lakastih salonarjev z visoko,ozko,tanko peto in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me vsaj enkrat na dan dala-upognila čez kolena in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,širokim usnjenim pasom,kuhalnico,usnjenim bičem,palico ter različnimi šeškalniki.Možna tudi trajna veza.

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na dan,še raje pa 6-10 x na dan) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza. Iščem zelo strogo dolgolaso GOSPODARICO-DOMINO,katera bi me večkrat na dan dala upognila čez kolena na takšen način,da se z rokami in nogami ne bom dotikal tal-roke in noge med šeškanjem nemočno bingljajo v zraku in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,palico,usnjenim bičem,kuhalnico,različnimi šeškalniki,iztepačem-prakarjem in usnjenim širokim lakastm ženskim pasom.

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na dan,še raje pa 6-10 x na dan) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza. Iščem zelo strogo dolgolaso GOSPODARICO-DOMINO,katera bi me večkrat na dan dala upognila čez kolena na takšen način,da se z rokami in nogami ne bom dotikal tal-roke in noge med šeškanjem nemočno bingljajo v zraku in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,palico,usnjenim bičem,kuhalnico,različnimi šeškalniki,iztepačem-prakarjem in usnjenim širokim lakastim ženskim pasom.Želim,da je šeškanje tako zelo močno,da bom jokal,vpil na ves glas od bolečin in prosil za milost-ker,do sedaj še nisem bil našeškan tako zelo močno,da bi jokal,si pa to zelo želim in tudi potrebujem.Lahko sem njen osebni-hišni suženj na zelo dolgi rok-lahko tudi za vedno.Možna trajna veza.

New Report

Close