Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu spletna stran – zmenki

spletna stran – zmenki

Je kera,bolj resna,spl.stran,za zmenke – posameznice,pari….

Obstajajo zelo resne strani, vse ponujajo resno meglo, resen klepet- oziroma CHAT, kjer lahko ob slikah in seveda veliko vloženih EVROV,…z njimi- SKORAJ- sexaš,… no- obstaja pa kljub vsem zdajšnjim omejitvam še vedno ena in ISTA stran za spoznavanje, gre pa takole: prvo se lepo uredi, tako, čisto normalno, vzemi na pot prijaznost, dobro voljo, pravo mero zgovornosti, lepo obnašanje,- pa ne OSLADNO ali prostaško, pojdi malo ven- pa boš prej našel kar iščeš, na računalniku ti odgovarjajo RAČUNALNIŠKO sprogramirani profili, ki NATEGNEJO oziroma -POTEGNEJO, tvoje evre za lepo nekaj minutno lebdenje v oblakih,…..če ste kolikor toliko dedci, ne boste tako iskali zadovoljitve, razen, če vas v žepu bolj tišči, kot v jajcih,… pa lepe praznike vsem, ho, ho ,ho……


strinjam se , posebej glede nasih spl.stran…ne vem kako im se da to “delo od doma”,…karkoli ze…

Če si dobrega videza poskusi Tinder ali facebook dating. Drugače raje počakaj na veselice. Mogoče lahko pod okriljem slabe svetlobe zapelješ kakšno vinjeno damo.

Strani je veliko, samo njihov namen je drugačen od vašega opisa. Spletne strani in APP-e želijo čim več – stalnih – uporabnikov.. zato bodo naredile vse, da se bodo ljudje tja vračali in uporabljali.
Po eni strani tako zavlačujejo, kot seveda na veliko goljufajo. Hackerski vdori v nekatere med njih, pa so DOKAZALI, da je VEČINA ŽENSK pravzaprav botov ali pa zaposlenih na spletni strani oz. APP-u.

Interes spletnih strani je tako DENAR, ne poiskati partnerja.
Pa tudi tiste, ki so se nekako iskreno trudile iskati ustreznega partnerja dokazujejo, da AI – umetna inteligenca oz. njeni algoritmi NISO DORASLI tej nalogi in so enako neuspešni kot so bili človeški agenti.
Razlika med agencijo z ljudmi pa je, da imajo ti ljudje obraz in torej odgovarjajo za svoje početje. Spletne strani nimajo obraz, ne odgovornosti (še posebej lastnike to malo briga).. njih zanima zgolj denar in načine kako ga ljudem pobrati.

Posledično ne čudi, da se več parov najde med igranjem spletno povezljivih iger, kot preko spletnih zmenkarij. Že v osnovi med igranjem igre počneš nekaj, kar te zanima.. dalj časa preživiš s soigralci iz različnih koncev sveta.. in potem pride do tega, kar tudi v realnem življenju: zaljubljenosti..
Seveda so tudi druge dejanvnosti, poleg iger, ki povežejo ljudi.. od tistih, ki se radi dopisujejo, pišejo zgodbe, fotografirajo, rišejo ipd. – skratka srečajo se v digitalnih galerijah, spletnih telovadnicah, medmrežnih knjižnicah itd.

De omnibus disputandum..

Strani je veliko, samo njihov namen je drugačen od vašega opisa. Spletne strani in APP-e želijo čim več – stalnih – uporabnikov.. zato bodo naredile vse, da se bodo ljudje tja vračali in uporabljali.
Po eni strani tako zavlačujejo, kot seveda na veliko goljufajo. Hackerski vdori v nekatere med njih, pa so DOKAZALI, da je VEČINA ŽENSK pravzaprav botov ali pa zaposlenih na spletni strani oz. APP-u.

Interes spletnih strani je tako DENAR, ne poiskati partnerja.
Pa tudi tiste, ki so se nekako iskreno trudile iskati ustreznega partnerja dokazujejo, da AI – umetna inteligenca oz. njeni algoritmi NISO DORASLI tej nalogi in so enako neuspešni kot so bili človeški agenti.
Razlika med agencijo z ljudmi pa je, da imajo ti ljudje obraz in torej odgovarjajo za svoje početje. Spletne strani nimajo obraz, ne odgovornosti (še posebej lastnike to malo briga).. njih zanima zgolj denar in načine kako ga ljudem pobrati.

Posledično ne čudi, da se več parov najde med igranjem spletno povezljivih iger, kot preko spletnih zmenkarij. Že v osnovi med igranjem igre počneš nekaj, kar te zanima.. dalj časa preživiš s soigralci iz različnih koncev sveta.. in potem pride do tega, kar tudi v realnem življenju: zaljubljenosti..
Seveda so tudi druge dejanvnosti, poleg iger, ki povežejo ljudi.. od tistih, ki se radi dopisujejo, pišejo zgodbe, fotografirajo, rišejo ipd. – skratka srečajo se v digitalnih galerijah, spletnih telovadnicah, medmrežnih knjižnicah itd.
[/quote
Hvala.
Se strinjam,posebej tiste strani ki ze pri vpisu takoj dobis vsaj pet sporocila in seveda mores narocnino vplacat da sploh lahko odgovoris ali da so so ene funkcije uporabne.kar neki…naj bi bila spicymatch mal bolj urejena stran…drugac na svetovne spl.strani je kar fajn,tiste za nudiste,sem ze spoznal folk osebno,posebej tiste ki hodijo na hrvaskem na dopustu…saj sm samo tako vprasal,en e nuje res ni….

Strani je veliko, samo njihov namen je drugačen od vašega opisa. Spletne strani in APP-e želijo čim več – stalnih – uporabnikov.. zato bodo naredile vse, da se bodo ljudje tja vračali in uporabljali.
Po eni strani tako zavlačujejo, kot seveda na veliko goljufajo. Hackerski vdori v nekatere med njih, pa so DOKAZALI, da je VEČINA ŽENSK pravzaprav botov ali pa zaposlenih na spletni strani oz. APP-u.

Interes spletnih strani je tako DENAR, ne poiskati partnerja.
Pa tudi tiste, ki so se nekako iskreno trudile iskati ustreznega partnerja dokazujejo, da AI – umetna inteligenca oz. njeni algoritmi NISO DORASLI tej nalogi in so enako neuspešni kot so bili človeški agenti.
Razlika med agencijo z ljudmi pa je, da imajo ti ljudje obraz in torej odgovarjajo za svoje početje. Spletne strani nimajo obraz, ne odgovornosti (še posebej lastnike to malo briga).. njih zanima zgolj denar in načine kako ga ljudem pobrati.

Posledično ne čudi, da se več parov najde med igranjem spletno povezljivih iger, kot preko spletnih zmenkarij. Že v osnovi med igranjem igre počneš nekaj, kar te zanima.. dalj časa preživiš s soigralci iz različnih koncev sveta.. in potem pride do tega, kar tudi v realnem življenju: zaljubljenosti..
Seveda so tudi druge dejanvnosti, poleg iger, ki povežejo ljudi.. od tistih, ki se radi dopisujejo, pišejo zgodbe, fotografirajo, rišejo ipd. – skratka srečajo se v digitalnih galerijah, spletnih telovadnicah, medmrežnih knjižnicah itd.
[/quote]
Hvala. Se strinajam glede spl.strani,posebej tiste ki imajo ful hude fotke ali cist pri registraciji dobis vsaj pet sporocila takoj,seveda je potrebno clanarina da bi sploh lahko odgovarjal na sporocila. Nekaj bolj resna mi se zdi edino spicymatch,bom videl,neke nuje res ni. Svetovne strani,posebej tiste zaa nudiste,so bolj resne,nekaj folka sem ze spoznal osebno na dopust na hrvaskem…

Pred kratkim sma odkrila SpicyMatch, najhitreje rastoče socialno omrežje življenjskega sloga na internetu, in prepričana sma, da bo všeč tudi vam. To je odličen način za ohranjanje stikov in skupno izmenjavo življenjskih izkušenj ter spoznavanje novih seksi prijateljev in partnerjev po vsem svetu. Pridružite se nam tukaj: https://www.spicymatch.com/?ic=SpicyWe

Kakšen debilen reklamarski teks: “odličen način za ohranjanje stikov”

WTF?!?

Ljudje imamo že ene sto let telefon, pisma.. malo manj emaile.. pa zadnji dve desetletji raznorazne SMS/MMS in messangerje vseh vrst.

In prva stvar, ki si jo ljudje izmenjajo so prav telefonska, email..

De omnibus disputandum..

Spicymatch mi se zdi kar v redu, s tem da kot nov uporabnik imas dva tedna brezplacno vse funkcije.V tem casu lahk se dopisujes ali sklepas prijateljstva, po tem casu se vedno se lahko dopisujes s tistim ki so odpisali ali sprejeli tvojo prosnjo za prijateljstvo. Tako da cist dovolj casa da ugotavljas kaj in kako. Clanarino itak ne mislim vplacat nobenih spl.stran. Ce lahk v teh dva tednih koga spoznas je ok,ostalo pac,karkoli ze….

Ne nasedajte, strani za zmenke vam ne bodo dale rezultatov, bi res rad, da kdo ustvari kakšno resnično stran, z REZULTATI, ….

OnaOn … Vaš link

ne želite si takšnih strani . ravno včer sem iz firbca šla pogledat na fbju na eno takšno stran, pa je blo groza kakšne grozne članke so tam delili. recimo med drugim so lapali tud de če se ženska v javnosti liči de s tem osvaja modele. to seveda ni res. nobena ženska ni tko butasta de bi se ličila zart tipov ampak to dela zaradi sebe. jz recimo ko grem v kafič sama seveda ker sem samska, se razume, tud včasih mam vazalin za ustnice s sabo pa si ustnice namažem. in de ne bo pomote to delam zase ne za tipe.

meni predstavlja večji problem- o tem pa ne pišejo sploh nič pa bi morali-  recimo to de ženska tipa odpika on pa tega sploh ne razume pa se noče umaknit.

al pa naj raje napišejo če nepreskrbljena ženska kot sem jz sploh lahk ma partnerja,  če žvi zraven še pri starših, in je brez službe, kot jz.

skratka trači do konca tele spletne strani.

jz tipa sicer ne iščem, ampak tud če bi iskala dvomim de bi se vlačla okrog po raznih ženitnih spletnih straneh.  ponavadi samo napišem de je vse to drek, in nič drugega in pol ne komentiram več.

problem so tipi ker si iščejo punce in žene po netu namesto de bi si poiskali kakšne prostočasne aktivnosti pa bi tam poskušali katero punco spoznat.

jz pri mojih 40.ih letih na tovrstne fore s strani tipov sploh več ne ‘padem’.  o njih sem tudi nehala razmišljat.

seveda če me kdo povabi ven kot se mi je zgodilo ko sem slučajno spoznala enga kolesarja ko mi je padla ketna dol na biciklu pa jz k sem za tehniko čist anti, nisem mela pojma kako bi to rešla,  grem z veseljem ven, se razume,  pri tem tipu je šlo pa za naključno srečanje in enkratno srečanje.  jz sem si ga zapomnla po reševanju mojga problema ker je bil pač prijazen in nič več kot to. sicer pa je bil normalen tipček, prvi normalen po res dolgem cajtu.

sama pa nisem takšna de bi se metala za tipi.

 

 

New Report

Close