Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Med seksom mu ne pride

Med seksom mu ne pride

Zdravo, imam ljubimca s katerim se občasno dobivava za seks, oba samska. Med seksom mu nikoli ne pride, pa tudi ce traja reeees dolgo casa, tudi ce probam na vse nacine, ne pride niti z oralo, ne gre. Pride mu le tako, da si ga na koncu na roke vrze sam. Z mano ni nic narobe, vsakemu do sedaj je prišlo v max -10 min, s tem pa nikakor.. pred mano ni imel punce vsaj 2 leti. Kaj mu je?

Pridi meni


Preveč se trudiš, pa je pod stresom. Pusti ga, naj mu pride z drkanjem teb na tvojo rit. Ko boš parkrat to nardila, pa mu ne težila z orgazmom, mu bo tut med sexom prišlo. Nekatere pač bolj rajca, da si ga zdrkajo na koncu 😛 Sploh če lahko konča nate, gleda tvojo sexi rit, al pa če se vmes sama rajcaš.

Pa bos vidla kako spricam [email protected] viber 070384284

Nisi mu vec interesantna.drkanjem mu pride a sex ne.Neki ne stima

Živjo, no jaz imam podoben primer in težavo kot tvoj ljubimec. Pred nedavnim sva se nekajkrat dobila z dekletom, ki sem jo spoznal, za avanturo recimo. In do sedaj mi je vedno prišlo v nekaj minutah, oz. prej kot bi si želel, če povem po resnici. Z njo pa je bilo čisto drugače. Prvič sem vzel nek stimulans in mi sploh ni prišlo. Itak sem mislil da je razlog v tem, zato ga kasneje potem nisem več vzel. Ampak še vedno je trajalo nenormalno dolgo da mi je prišlo. Po moje 2 uri. Seveda ne samo seksa, pač orala, malo pavze z mečkanjem vmes pa spet seks. No ni mi jasno od kje naenkrat ta obrat, saj mi je bila privlačna v vseh ozirih, ne samo fizično.
Mogoče pa ti ljubimcu ne dovoliš početi kar bi on želel, nočeš da se te povsod dotika, nisi čisto gola, morata v temi… Ne iščem sedaj razloga pri tebi, ampak to so stvari ki imajo tudi vpliv.

Živjo, no jaz imam podoben primer in težavo kot tvoj ljubimec. Pred nedavnim sva se nekajkrat dobila z dekletom, ki sem jo spoznal, za avanturo recimo. In do sedaj mi je vedno prišlo v nekaj minutah, oz. prej kot bi si želel, če povem po resnici. Z njo pa je bilo čisto drugače. Prvič sem vzel nek stimulans in mi sploh ni prišlo. Itak sem mislil da je razlog v tem, zato ga kasneje potem nisem več vzel. Ampak še vedno je trajalo nenormalno dolgo da mi je prišlo. Po moje 2 uri. Seveda ne samo seksa, pač orala, malo pavze z mečkanjem vmes pa spet seks. No ni mi jasno od kje naenkrat ta obrat, saj mi je bila privlačna v vseh ozirih, ne samo fizično.
Mogoče pa ti ljubimcu ne dovoliš početi kar bi on želel, nočeš da se te povsod dotika, nisi čisto gola, morata v temi… Ne iščem sedaj razloga pri tebi, ampak to so stvari ki imajo tudi vpliv.
[/quote]
Zgolj ženske revije enačijo orgazem z ljubeznijo.. sveti gral pa hkratni orgazem in večno ujemanje obeh.

Dejansko pa sam orgazem oz. način le tega ni tako zelo pomemben.. kar nakazuje že sam tantrični seks, kjer se orgazem ravno obratno: namenoma oddaljuje in povečuje ostale oblike prisotnosti.

Če pa je že fiksna ideja, da mora nekdo orgazmirati pod tujo in ne lastno roko.. je pa seveda potrebno odpreti usta in se pomeniti. Razriti želje itd.

De omnibus disputandum..


Zgolj ženske revije enačijo orgazem z ljubeznijo.. sveti gral pa hkratni orgazem in večno ujemanje obeh.

Dejansko pa sam orgazem oz. način le tega ni tako zelo pomemben.. kar nakazuje že sam tantrični seks, kjer se orgazem ravno obratno: namenoma oddaljuje in povečuje ostale oblike prisotnosti.

Če pa je že fiksna ideja, da mora nekdo orgazmirati pod tujo in ne lastno roko.. je pa seveda potrebno odpreti usta in se pomeniti. Razriti želje itd.
[/quote]

Verjetno bo res nekaj na tem. Ker jaz tudi ko nisem doživel orgazma, nisem čutil da kaj manjka, ali da bi imel potrebo da bi sam zaključil. Ne vem, pač tista energija prej med seksom, če jo doživiš, ta orgazem naredi manj pomemben.

Koliko pa si star ce ni skrivnost? Tudi on je rekel, da mu je vseeno ali mu sploh pride, ker mu je bil pomemben sam seks in ne vrhunec. Mene to sicer ni motilo, ampak ves cas sem imela obcutek, da nekaj ne delam prav.

Žre te ker ti ne da semena.


Star sem malo čez 35. Sklepam da tudi vidva nista najstnika, tako da naj te ne skrbi preveč….če kaj ne bi delala prav bi ti verjetno že namignil 😉

hej,hej Geo2….
lahko midva probava kako zgleda biti ali ne biti?!?

New Report

Close