Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Odločila sem se za dogging po vzoru anglije, jutri stari celjski grad

Odločila sem se za dogging po vzoru anglije, jutri stari celjski grad

Imam 29 let, dokaj vitka, samska. Poizkusila bi dogging po vzoru angije. Jutri ob 21 uri vabim vsaj 5 moških, tudi če vas bo več nikogar ne bom zavrnila. Lokacija stari celjski grad, povsem na vrhu dokler lahko prideš z avtom, parkiraš in greš v isti smeri ob obzidju celjskega gradu Po cca 10 minutah hoje me boš zagledal, tam ob gradu so tudi grmade. Bom zgoraj v majčki, v doggy položaju. Spodaj brez vsega. Imam pobrito. Urejena, diskretna. Prideš, me napolniš in greš.

P.E.D.E.R

Yeah, right.

zahvala vsem, ki ste prišli. še posebno tebi 30 letnik, ker ti je prišlo dvakrat v presledku. ponovila bom drugi teden, obveščam pa, da sterjši od 55 in zelo debeli ne pridete v poštev. to sem pozabila in je prišel gospod 65 let. ker gre za mojo napako se je vseeno spraznil vame. javim za drugi vikend.

In koliko tipov se je izpraznilo vate in kam?

Očitno je srečanje uspelo, vsaka čast, upam, da se bom lahko naslednjič tudi sam udeležil, z veseljem spremljam, kdaj boš objavila naslednji datum lp

Danes ob 21 ure dalje ponovim Prosim, da ste urejeni, umiti in higienski.zelo debeli in stari ne pridete v poštev. Najraje imam takšne z zelo polnimi jajčki, da ti veliko pride. Spustiš v mojo tam spodaj.

Zakaj te ni bilo? 🙁

Če me ne znaš najti še ne pomeni da me ni, kaj pričakuješ da bom kar sredi jase stala, druge grmade levo ob gradu, ne desno, levo od parkinga naprej ob obzidju razumeš. sicer je srečanje uspelo in mi je čedalje bolj všeč, ko pomislim sem potrebna. bilo vas je 18, noro ta teden bo srečanje že prej,ker komaj čakam, jutri v sredo ob 21 uri pa dajte se malo sprehodit pa razgledat predno me najdete

Ta teden bo kaj ?
Lp

Ta teden sem nameravala jutri ob 21 uri, da bi se zadeva odvila po vašem predlogu, dajte kak predlog za okolico lj. lp

Žal vam vsem sporočam, da sem dobila sifilis in srečanja za zdaj odpadejo. Vsem, ki sem vas okužila se opravičujem.

en kretenček je pisal v mojem imenu srečanje danes bo, dajte predlog za kraj

Hala TIVOLI, PA DVE EKIPI KOŠARKARJEV IN ENA PLEH MUZIKA, KAJ PA JE TO TAKEGA ZATE,….a, ja pa kakšen žandarček in varnostniki, menda bo dovolj,….

saj vemo da si uažljen ker zadnjič nisi dobil bedaček

Fantje pravijo da imaš postojnsko jamo spodaj in neke čudne izpuščaje okol vagine. Ženska, ki je dala čez 100 dedcev skozi ziher ima vsaj eno spolno bolezen…. kdor ima rad sebe, se s tako ne bo pečal. Pa brez zamere.

Ne, nisem užaljen, samo radoveden sem bil, če se kaj takega res katera loti in izvede, pa mimogrede, brez žaljivk na portalih, čeprav smo v demokraciji, pazite, kaj tipkate, žaljivo je plačljivo, tudi tu se da ugotoviti od kod prihaja


še posebno lahko to ugotovi tak inbecil kot si ti s polnimi jajci ki hodi na dogginge pol k nč ne dobi ima pa surlo do tal dej luzer spelji se

Ka je zaj. Nc vec dogginga?

Pozdravljena Probala bi

če še imaš potrebo javi, lahko tudi na kaki drugi lokaciji v Celju, če rabiš ideje javi 🙂

Lp

New Report

Close