Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako spoznati?

Kako spoznati?

40+ letnica, prijetna samohranilka, obdarjena z večjimi oblinami, s svojim stanovanjem in službo sem se znašla v kratkotrajni stiski zaradi višje sile.

Nora sem na sex, z bivšim sva zaradi nesoglasij izven postelje slednje stradala. Po ločitvi se je moj libido neznansko povečal. Zadovoljujem se nekajkrat dnevno, ok ko imam obveznosti z otroci ali gospodinjstvom seveda ne.

Gledam oglase, ponudbe, pa se mi zdi vse tako plehko in preveč direktno in perverzno, čeprav nimam zadržkov a šele, ko osebo spoznam.

Rada bi našla moškega, ki bi mi za vroča srečanja lahko ponudil , po dogovoru uslugo. Predpogoj je,da steče energija , da sva si privlačna, diskretna.

Ne bom opisovala česa si najbolj želim, kakšne oblike ( sem normalna v visokim libidom) nimam “bolanih” nagnjenj. Si pa želim morebiti poiskusiti še ne okušeno , torej rada bi bila diskretna ljubica nekomu.

Sem zdrava, prijetna, preprosta a tudi erotično obarvana torej lepo perilo, higiena, prijeten nasmeh, VŠ izobrazbe, Slovenka.

Morebiti je kdo osamljen, v zakonu prikrajšan in bi bil pripravljen se spoznati z menoj, mi pusti kontakt.

Enodnevne avanture me ne zanimajo prav tako ne moški, ki niso prijetni sogovorniki. Torej iščem paket, prijetnega moškega, ki ima v življenju vse le manjka mu češnjica na smetani.

Živijo
Lahko mi pišeš na mail…pa tam kakšno rečeva…

[email protected]

Piši mi na

[email protected]

nova
Uredništvo priporoča

Oila

Javi.mi se na [email protected]

Julija

Tako lepo-privlačno-seksi si napisala.
Registriraj se tukaj.

Verjamem da je marsikateri moški točno takšen kot ga iščeš le, da se ne včasih ne znamo dobro izražat. Lep primer so gospodje tu zgoraj, ko na tako lep oglas/pobudo odgovarjajo z “Piši na xxx@xxx”, kot da ne znamo dveh stavkov sestavit…
Veliko sreče pri iskanju ti želim 😉

Ojla pisi mi na mail [email protected]

Pa dajte, moški no, res ne znate nič izustiti razen tega, da naj vam naj piše?? Ona je dala pobudo, pravzaprav “razpis” in po eni strani ne zahteva nič posebnega, samo, da ste normalen moški, svobodnih nazorov in dober sogovorec. Vi pa “piši mi”. Vi ste tukaj zdaj v vlogi, ki se mora dokazati, vi ji nekaj napišite, ne pa samo “piši pa se zmeniva kam pa kako”, da naj ona še naprej vam postavlja vprašanja in ponudbe. Joj, kako me to razbesni. Potem pa na drugih temah cmerite kako ste osamljeni blablabla, od sebe pa ne date nič samo en strohneli prdec na zaležanem kavču pride iz vas. Se sprašujem ali se sploh znate premikati – taki karizmatični ženski, ki ve kaj hoče sploh ne boste kos tako ali tako.

Nekateri smo pustili kontakt… na njej pa je če bo koga kontaktirala..
Mislim da nas je nekaj takih ki bi jo mogoče zanimalo..
Če mene kontaktira ji bom že privat na dušco pihal… a ne…

ojla JULLY moje ime je mila prihajam iz ok ljubljane sem urejen diskreten in moj libido je neukrotljiv. po naravi vedno dobre volje brez predsodkov nezatežen pač moški kot moški. meni je sex noro dobra zadeva velč ga je bolje je sploh če se ujameva potem ni niti ene težžave. kar se tiče pa honorarja se domeniva to ni problem še posebno če ti z tem pomagam in ti naredim veliko uslugo iz težav, če me želiš spoznati mi pošlji melj pa se bova vse domenila . tok za enkrat o meni tako da v nekem upanju pričakujem tvoj mejl razen če že nisi našla nekoga kateri te že osrečuje, [email protected]

a še nekaj sem pozabil sem malo strejši od tebe tako da nisem mladič


V “razpisu” je naslov.
Tu naslova ni.

Kar pomeni, da je verjetno bolj antropološka študija.. koliko izvirnih IPjev bo pustilo nekakšen kontakten naslov.

De omnibus disputandum..

Rada bi se registrirala, pa mi nekaj ne gre skozi.
Vkolikor se v mojem opisu vidiš, se mi oglasi na [email protected]

Pričakujem nekaj uvodnih vrstic , tvoje videnje v moj t.i. oglas ter svojo pozicijo.

Jully

Bla bla bla……

Ne znam se regiastrirati, sem ti dala mail.


Antropološka raziskava se nadaljuje (verjetno še pridružena fakulteta in druge skupine ljudi).

Zna se registrirati za Gmail, ne pa za MON.
Good one 🙂

De omnibus disputandum..


Antropološka raziskava se nadaljuje (verjetno še pridružena fakulteta in druge skupine ljudi).

Zna se registrirati za Gmail, ne pa za MON.
Good one 🙂
[/quote]

Ampak je pa ni teme, da je ne bi umazal s svojimi arogantnimi komentarji….


Antropološka raziskava se nadaljuje (verjetno še pridružena fakulteta in druge skupine ljudi).

Zna se registrirati za Gmail, ne pa za MON.
Good one 🙂
[/quote]

Ja, tudi meni ni čisto jasno, kaj lahko šteka pri tako enostavnem postopku za registracijo. So se pa vsaj za besedilo v “razpisu” potrudili. 😀

Žal, ko vtipkam moje ime Jully in se želim registrirati, mi napiše, da je to ime že v uporabi.

Kako naj potem napišem drugega, ki ne bo verodostojen, dejansko bi se lahko xy oseba predstavljala za mene v tem primeru za Jully.

Bi pa prosila Mukico ali Volka za pomoč na mail in z veseljem registriram svoj profil, ne vem pa sicer kaj je potem drugače.

Mogoče pojasnilo laikom oz.začetnikom.

Sicer pa sem z nekom v navezi in deluje prijetno.

..

zdravo,,za imenom,nickom vpiši samo eno številko in te bo registriralo.Mislim.Lahko noč.M

Mario20 kaj pa je sedaj drugače?

Ne vem ali si bolj glupa ali bolj potrebna

Pozdravljena….pač na svetu nas je veliko različnih,s takšnimimi in drugačnimi potrebami,kot si napisala,dobro zgledaš in ne vem zakaj moraš to iskati po raznih forumih….kjer se skrivajo osebe,ki ne znajo napisat 1 lepe besede ali pa se v ženskem imenu skrivajo moški….težko je najdit osebo,ki si jo želiš,ampak te podpiram in upam,da najdeš kar si želiš,kes sex je nekaj najlepšega v naših leti…40+ lepo pozdravljena

New Report

Close