Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moja žena je po treh pohodih spodaj preveč raztegnjena. Saj vem, da me boste linčali…

Moja žena je po treh pohodih spodaj preveč raztegnjena. Saj vem, da me boste linčali…

Ampak ne morem več. Tako je, kot bi ga tiščal v prazno vrečo. Saj vem, sam sebi se zdim grozen, ampak si ne morem pomagat. Stalno razmišljam, kako bi se dal problem z najjno spolnostjo rešiti, pa se ne morem ničesar domisliti.
Poročena sva 14 let, 3 otroci. Dobra mama je in dobra žena tudi. Skrbna. Le v spolnosti nama ne gre. Ampak očitno je spolnost med dvema, če ni dobra, kar največji problem.

Še preden je rodila tretjega, je bila spodaj, kako naj rečem… preveč široka. Nikoli se ni zožala nazaj, da bi bila taka kot pred porodom. Ko sva bila še brez otrok, je bil najin seks super! Oba sva uživala. Po tretjem porodu pa… Kakšna žalost. Kot bi bila luknja spodaj. Nikoli ji tega nisem rekel direktno, nisem je hotel prizadeti. Previdno sem načenjal to temo, a njej se ni dalo nič dopovedati. Predlagal sem ji, da bi jo poseksal zadaj v rito, tako bi vsaj kaj cutil, nek oprijem… Ampak je zelo proti. Noče. Kaj naj si mislim o tem? Da ji ni mar zame?
Zdaj le redko seksava. Ko že, mi sploh ne more priti, saj mi prej uplahne… enostavno ne morem, nikjer nobenega oprijema… Kaj naj storiva? Ker se bojim, da bom naredil nekaj napačnega in če bo izvedela, bo najinega zakona konec… Res ne vem več, kaj naj.

Amater.

A na to pa nisi pomislil, da se je tebi preveč skrčil? :)))))

Moja pa ne. Tudi po 3 porodih nama je super, pravzaprav še boljše, kot prej. Mogoče imaš pa ti premajhnega? Drugače naj pa dela Keglove vaje in bo kmalu spet ista kot prej tam spodaj.

Ja, seveda.
Baba ima raztegnjeno kot vrečo in potem bo z enimi vajami spet vse OK. Bo samo še slabše, na kar se bo moral privaditi ali pa si omisliti boljši letnik!

Delajo laserske posege za pomlajevanje noznice. Ce je zrela bo razumela.. pa sem zenska. Jaz bi razumela.

https://www.fabjan.si/pomlajevanje-noznice

Premajnega imas, oziroma premalo je debel, pred porodi je se slo zdej pa😏Moj je debel in nimam problemov, se vedno ji je velik😀

Ja, seveda.
Baba ima raztegnjeno kot vrečo in potem bo z enimi vajami spet vse OK. Bo samo še slabše, na kar se bo moral privaditi ali pa si omisliti boljši letnik!
[/quote]

Keglove delajo res čudeže. Ne bi verjel, če ne bi videl. Naj jih enkrat dela med seksom, boš videl, kako te bo stisnila. Noro.

Kakšni pohodi pa so bili to?

Ja, seveda.
Baba ima raztegnjeno kot vrečo in potem bo z enimi vajami spet vse OK. Bo samo še slabše, na kar se bo moral privaditi ali pa si omisliti boljši letnik!
[/quote]

Ti pa nisi vreden da te pes poscije. Res.

menjajta, ti boš zadovoljen, ona pa tudi, sploh če bosta kakšnega temnopoltega tipa kje našla. Lahko se gresta klasično swingerstvo. Ali pa cuckolding, kjer boš lahko opazoval, kako se tvoja žena daje dol s pravim dedcem, tebe bo pa to tudi vzburjalo. Privošči ji in sebi in reši vajin zakon. Ker zdaj se že kuha kreg med vama.

jst sem gay in mi vsi moški pravijo, da je ozka! poročeni moški obožujejo mojo luknjico. najdi si geja. ne gre za varanje, gre samo za seks.

Ti pa nisi vreden da te pes poscije. Res.
[/quote]

Res je…

andi ima prav, najdi si geja. sex bo super!

Pa kaj se s človeka norca delate,ker ima velik problem? Če je rešljiv pa ne vem.

Mam vrh glave dovolj velikega tica ampak je zena po porodih postala siroka – k bi lavor vode fuku. No jaz sem ji to tut povedu – dobesedno. In je zacela delat te vaje, kipila sva analni napihljiv dildo itnp.

Na zacetku jasno uzaljenost ko sem jo pa prvic nabil s plasticnim kurcem v riti ji je pa tako prislo, da je brez sploh noce vec in tudi keglove vaje so pripomogle

Človek se mora nasmejat… Razumljivo je, da se ženska tkiva raztegnejo in tu nimamo kaj storiti. Zdaj pa: šel boš v sex shop, kjer boš kupil kakovosten lubrikant in dildo. Če vama je bilo prej v redu, se bosta verjetno kmalu razveselila, da vam obema tam godi malo gneče…

V Afriko. Po Kunta-Kinteju, so vsi slovenski oneti potem samo še mezinčkasti štrclji.

De omnibus disputandum..

Takega kot si ti bi jaz poslala k psihiatru po napotnico za bolnico pa se fukaj v rit tam

Laser definitivno. Stane pa med 500 in 800€. Nobene vaje ne pomagajo. Ker tudi ona ne čuti kar bi morala, ji do takrat preskrbi debelega dildoja. Govorim iz prakse 🙂

to je pa res zoprna zadeva….. Sama sem rodila 2x ampak moja je še zmeraj ozka. Imam to srečo. Koliko si star? Bi te zanimala moja ozka? Javi mi emali, pa rečeva kakšno preko emaila….

Nima ona preveliko. Ti imaš premajhnega.
Rešitev je preprosta:
Meni pošlji njeno telefonsko številko – ti pa si poišči nedolžno osemnajstletnico.
Jaz obožujem velike … in dovolj me je, da zapolnim tudi največjo.

Odgovori, ki si jih dobil so bebasti, to veš. Naj gre na laser. Moja je tud šla in zdaj je ok, čeprav sam niti ne opazim kakšne velike razlike. Malo že, ampak mi mogoče zato ne pride prehitro, kar je bil prej nonstop problem. Komaj sva začela, sem bil jaz že na koncu, da pa ne pridem tko hitro do konca, sem zadrževal in potem me je namesto, da bi končal vse minilo in nisem mogel zaključit. Tako sva imela nonstop na brzake, kar se tudi naveličaš. Naj nosi malo bolj redno kroglice. Okrepile se ji bodo mišice, znala bo stisnit. Vadita tudi z ritno luknjo, ker si s stem usklajuje mišice. Nekako se morata ponovno sinhronizirat in načeloma laser niti ne bo potreben.

Bleščica …registriraj se tu……

New Report

Close