Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sugar Daddy išče svojo študentko

Sugar Daddy išče svojo študentko

Pozdravljena,

V morju oglasov in predlogov verjamem da je težko izbrati pravega, saj smo moški žal (za nas) v večini 😉

Sem 35 letni Sugar Daddy iz Kopra, vitke športne postave, simpatičen ter še kar všečen kateri išče svojo “izbranko” za dolgoročno skupno razvajanje in uživanje. Avanture za eno noč me ne zanimajo, saj sem mnenja, da se je potrebno z osebo v spolnosti ujeti, pa tudi če je to proti vračilu uslug.

Zavedam se, da je konkurenca na moški strani velika, zato bom kar direktno napisal svojo ponudbo. Pravi osebi (do 25 let, simpatična, nezatežena ter vitke/športne postave) ponujam 1 letno najemnino stanovanja na slovneski obali + darilce ob vsakem srečanju!

Če se najdeš v opisu mi pošlji tvoj opis ter kakšno svojo fotko na [email protected]

Uživajte! 😉

Ali res ni nobene zainteresirane kljub pošteni ponudbi? Očitno smo sami dedci na tem forumu 😉

Mogoče ponudba ni zadost visoka 🙂


Manka slika “stanovanja” oz. konkretna številka v Ojrotih.. plus slika tega mezinčka, ki ga bo potrebno prenašati med porivanjem.

De omnibus disputandum..

Vse odvisno od tega kaj imajo za ponudit! Glede na to, da jaz odpiram denarnico, bom tudi jaz tisti, ki bom dal predlog…na kandidatkah pa je, da se odločijo ali jim ustreza ali ne.

Saj na koncu koncev nikogar ne silimo v to, ko gredo ven in se ga napijejo pa gredo itak zastonj 😉

Check your email!

Tudi jaz iščem…..zaupaš email?

[email protected]

Stanovanje in darilce? Bojim se, da to niti zanimivo ni, kaj sele mamljivo. Moski mislijo, da se s Suggar Daddyji druzimo zaradi njihove osebnosti. Zal. Ce zelis kvalitetno utvaro, potem bo stala vsaj se kreditne kartice in ljubkega majhnega avtomobila.

New Report

Close