Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Realno mnanje – masaza/lizanje stopal

Realno mnanje – masaza/lizanje stopal

Zanima me ali je masaza/poljubljanje/lizanje stopal vam ženskam res tako nagnusno ali v tem uživate? Res bi vas prosil za realno mnenje. Preden so se vse zadeve zaostrile sva z prijateljico eksperimentirala in vmes sem ji tudi zmasiral in lizal stopala in nisem mogel verjeti njenemu odzivu. Rekla je da si niti predstavljala ni, da je to takšen užitek. Seveda tu govorimo o obdelavi čistih stopal ne umazanih ali prešvicanih. Hvaležen bi bil za vsa mnenja, saj me zanima ali je samo toliko tabu tema ali se res “grauža” ljudem.
Hvala vam že v naprej!😀

Meni je noro,ga obožujem.Všeč mi je da je vedno več moških s takim fetišem,pa da vejo žensko zadovoljit.

Na začetku sem imela zelo hude težave najt moškega ki bi mi obdelal stopala.
Najbolj sem sanjarila,da ko grem na masažo stopal,da mi jih bo po masaži še obdela.Kljub namigom nisem dobila maserja.Imela sem enega top maserja,lušnega,edino pri njemu sem opazila,da pa mogoče ima fetiš,vendar nič ni bilo.

Že pred 20 leti sem imela čuden fetiš,urejala sem si stopala,bila nora na svoja stopala koliko so lepa,ko pa sem opazila koliko moških opazuje moja stopala me je še bolj začelo rajcat.Opazila sem tudi da je vedno več punc ki ima fetiš na moja stopala.

Tako da masaža mi je definitivno top,občasno pa doživim orgazem ko se fant z svojim igra po mojih stopalih.Kar mravljince dobivam.

Meni osebno je top ce lahko obdelam zenska stopala ne eabim nic drugega 🙂
Je pa tezko najti zensko ki ji je to vsec, no vsaj v mojem primeru je tako.

nova
Uredništvo priporoča

Če je katera za da ji ližem in masiram stopala naj piše [email protected]

Jaz bi ti z veseljem masiral in na polizal stopala

Kot maser lahko potrdim,da ženkse obožujejo obdelavo stopal.K nam se naročijo ženske,ki namesto masaže želijo da jim moški obdela stopala po masaži stopal.Nekje 10 na mesec takih pride 1x mesečno,vsak mesec dobimo okrog 8 novih strank.

Težko verjamem,da je težko najti žennsko,saj same pravijo da se njihovim možem ali samske rečejo,da se je to njihovim fantom gravžalo.

Prosim za več info,cena,kraj,… na [email protected]

Thanks

Tudi jaz sem ena,ki ima fetiš,mojemu možu pa se gabi. 🙁

Ce si za lahko poskrbim za tvoja stopala z masazo ter na koncu se z jezickom

Ce zelis lahko napises na zs!

Tudi jaz sem ena,ki ima fetiš,mojemu možu pa se gabi. 🙁
[/quote]

Jaz bi pa še plačal, da bi imel to priliko…..

Jaz bi pa še plačal, da bi imel to priliko…..
[/quote]

Pa saj v sloveniji obstajajo saloni,ki tudi moškim nudijo uresničitev foot fetišev.Mal poguglaj.Ženske plačajo moškim izvajalcem,moški plačajo ženskim izvajalcem.

kako se pa imenuje ta salon ker ga nenajdem na netu?

LeVenera je že eden takih.

Ja,ampak moški tam ti ne bo hotel končat na stopalih.Ni za obdelovanje stopal. 🙁

Javi se mi nezadovoljna in bova eden drugemu uresnicila zelje.

Avtor teme govori o obdelavi stopal, a sam sebe in ostalo populacijo takoj rangira oziroma popredalčka.

S čistimi in svežimi stopali.

Kaj, a tisti ki uživamo tudi v obdelavi preznojenih, bauckastih in dehtečih stopalc smo pa svinje, gravži?

Ehja, sodobni čistunski fetišisti.

Nezadovoljna, javi se mi. Ustrežem vse po tvojih željah….

Kje ste punce!? Kaj si res nobena ne želi obdelave stopal? Pripravljen sem uresničiti tvoje in moje fantazije. Zdrav, urejen, diskreten….pa še plačam ti.

Bi mi pomagali in šli na instagram profil spelagaljot2 in na storiju kjer sprasuje kaksne nohte na nogi naj si narrdi izbrali spodnje kjer so rdeci. Hvala ze v naprej

Ojla…to mi je veselje..uživam v tem, tako da se komod oglasi🙃

Še vedno iščem dekle, punco (leta niso važna) za obdelavo stopal. Pripravljen sen uresničiti tvoje in moje fantazije. Zdrav, urejen, diskreten. Pripravljen dobro plačati.

Pozdrav.
Tudi jaz imam fetis na lizanje stopal in prstov. V kolikor si za mi pisi na [email protected].

Z veseljem uresnicim tudi tvojo fantazijo 🙂

Lp 😉

ooo jaaa..kr verjemi..jaz znorim

ooo jaaa..kr verjemi..jaz znorim
[/quote]

Res…..zaupaj se meni pa…..ZNORIVA OBA
Lep večer:[email protected]
TU SEM…..m20

New Report

Close