Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bruhala sem, ker mi je ud potisnil pregloboko v grlo

Bruhala sem, ker mi je ud potisnil pregloboko v grlo

Groza. Jaz bi se najraje vdrla v zemljo. Nikoli več ne bom jedla pred seksom. 🤮🤮

Sovražni govor!!! Prijava sledi!

Mgoče pa voja usta niso natrenirana za globoko grlo?Poskusi trenirat,pa bo.Prvič slišim,ne pravim,pa da ni mogoče,da katera bruha pri globokem grlu.

nova
Uredništvo priporoča

Ni ljubezni, zato blokada. Če bi bila ljubezen obojestranska, bi ga lahko sprejela v grlo z jajčki vred.

Se pravi, najprej seks pol pa večerja :)))

Srčno upam, da tip ni imel težav s tem pripetljajem… in da sta se vsaj fejst nasmejala…

Spolno nasilje. A ni to kaznivo? Ne razumem žensk, ki to prenašate in se še hecate na ta račun? A vam je res zabavno, ko bruhate po posilstvu v usta? Bi se tudi enako smejale, če bi vam hčere povedale, da so bruhale, ko so jim tipi tlačili tiče v usta?

Brez zamere,ampak jazsem imel punco ki je imela fetiš da je posiljena.Meni je to bolano bilo.Njo si moral vezat,tako nabijat v usta da ji je šlo na jok in bruhanje,sicer ni bila zadovoljna.Njej je prihajalo ob oralenm sexu,…

Skupaj sva bila kake 3 tedne.In sedaj je razumem zakaj je vsak mesec imela novega fanta.

Brez zamere,ampak jazsem imel punco ki je imela fetiš da je posiljena.Meni je to bolano bilo.Njo si moral vezat,tako nabijat v usta da ji je šlo na jok in bruhanje,sicer ni bila zadovoljna.Njej je prihajalo ob oralenm sexu,…

Skupaj sva bila kake 3 tedne.In sedaj je razumem zakaj je vsak mesec imela novega fanta.
[/quote]

Ne klobasaj neumnosti, ker ni smešno.

Ne klobasaj neumnosti, ker ni smešno.
[/quote]

Hoferjeva bio kumarca pa bo

Hoferjeva bio kumarca pa bo
[/quote]

Ja, uporabljaj jo, pa bo.

Mela enak problem z bivšim. Sedaj z novim ne, ker ima 23 centi, bivši 13 in me je dražilo lih pr sapnki.

Dej ne nabiji dej, dejansko ga ma pa 15 😂😂😂

to jo je dražl ker je bil premajhen, ženske tko zdej sam hočejo ne vem kolk velike imet 😂😂😂

Pozdravljena, vesela sem, da uživaš. Priporočam ti le, da mu drugič malo pomežikneš in rečeš: oprosti gospodar, nisem hotela. Potem te pa naj prisili, ali pa ti njega, da spuca to. Pol pa lahko normalno nadaljujeta, morda se lahko tud polulaš, sigurno mu bo všeč. Pol te lahk fajn s kakim bičem stolče, pa čeprav ga je scanje ful zrajcal…

Meni osebno je to turn on, ker vidim kako ženska trpi ko me zadovoljuje. moram pa priznati, da me preseneča da te ni kaznoval s npr. udarcem po ritki.

Za koga, ki ima dejansko ta “porblem”, obstajajo preproste vaje za desenzibilizacijo t.i. “Gag-reflexa”.
Google it.

Uvula in partner vam bodo hvaležni.

De omnibus disputandum..

Bruhala si, ker nisi bila pripravljena! To si moraš sama želet, potem pa tako ali tako malo bruhneš. Samo reakcija…

New Report

Close