Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Koliko vam je moškim dovolj

Koliko vam je moškim dovolj

Zanima me koliko sexa vam je moškim dovolj. Vem, da bi vsak dan, ali vsaki drugi dan, če bi šlo. Ampak koliko vam je zadovoljivo, da ne začnete razmišljat o varanju.
Večkrat na teden, minimalno koliko? _____________
1x na teden
1x na 2 tedna
1x na 3 tedne
ali 1x na mesec
drugo____________

Meni je 2x na teden idealno.
Priznam da ni vedno, a pri mojih letih (55) in pri meni je.
Sicer pa mora bit prej še vse drugo, kajne moje drage ženske 🙂

5x na teden je fenomenalno če je pa vsak dan in to če se da vsak dan vsaj 2x je to vrhunsko

nova
Uredništvo priporoča

1-2x na tedn mi je najboljš.
38 let.

Navedene številke so vse POD številom potrebnim za zadovoljne zakonske pare v ZDA in hkrati tudi slovensko povprečje: 2x na teden.

Seveda je potrebno veliko več podatkov: s kom, starost, spolna orientacija itd.

Ker, če je govora o “slovenkah”, bo že tisto povprečje 2 x tedensko (ameriška sreča!) čista muka in negodovanje (s slovenkine strani).

Pri odkritih partnerjih, iskerni ženski in moškemu.. se pa ideal sproti ustvarja.. in je stvar veselja obeh in ne neke statistike.

Prav je tisto, kar ustreza OBEMA!

De omnibus disputandum..

Od kar sva upokojena. Prej sva pa 3-4×tedensko. Stara sva pa 60 in 63.

Jz bi večkrat na dan….2 x na dan. Tud če doma redno sexava, je meni premalo, bi še z drugimi, velik drugih mi je všeč….ko vidim luštne punce, pomislim ka bi ji delal stari. Samo to je pa tud vse…… ostane sam pr fantazeranju. Skoz bi sexu če bi lah

Wishful thinking… eno so želje, druga realnost.

Bi bilo pa zanimivo, če bi imeli vsaj Olimpijske igre na to temo.. da bi imeli lepo rekorderje po spolu in starosti.
Glavni razlog, da jih ni.. zna biti malce spolno diskriminatoren. Za ženske vemo, da zmorejo tako multiple orgazme, kot seks z N-moškimi zaporedoma (čeprav na tem področju celo so neki “neuradni” rekordi).
Moški ne morejo blizu. Razlika je faktor 10-100x.. in zato teh Olimpijskih iger ni.
Žal. Bi bilo zanimivo.

Rezultati seveda, gledanje bi me še vedno uspavalo, kot vsi športi (če jih gledaš preko zaslona – veliko bolje je, ko to počneš).

De omnibus disputandum..

ni pomembna kvantiteta ampak kvaliteta. in če je kvaliteta dobra, je seveda tudi želja po kvantiteti.
če se ženska sili v seks, samo da je moški ne vara in da ga obdrži zaradi drugih dobrin ali pa ker noče biti sama, je žrtev lastne preračunljivosti in egoizma. moški pa tudi ni zadovoljen, ker čuti, ko ženska ni iskrena. in če je pameten, jo bo tudi zapustil.

Pa kje so takšni moški? Mojemu je čisto vseeno, ali sexa ali ne.
In res ne vem več. Sem že večkrat pomislila, da bi ga prevarala. (Verjetno bi isto pomislili moški, če 2 meseca ne bi sexali). Pri meni sploh ni vprašanje kvaliteta, saj je sploh ne morem ocenit, če nič ni! Bolj kot pišem, bolj sem jezna!

Ja 2x-3x na mesec je idealno. Vsaj za mene je bilo…nekoč.
Ma kje so take žene, ki rade seksajo?
Zadnjih 5-7 let katastrofa. Totalno nezainteresirana! in zmeraj slabše! V Sahari je bolj mokro…
Bi treba novo partnerico ali pa sex prijateljico, ker tako je nevzdržno!

Če ni mokra, si predstavljam, kakšna muka mora biti zanjo seks in verjamem, da ji ni do tega, ker ribanje na suho pa res ni noben užitek. Možnih je več razlogov, zakaj je suha. Lahko je tudi ta, da ji ni do seksa, ker je boleč, ali pa je ne privlačiš, je utrujena, ima hormonsko neravnovesje…
Priporočam ti, da nabaviš lubrikant. Imaš tudi prav stimulatorje, pogreje in prekrvavi ščegetavček, da se začne spodaj dogajat. Vzemita si fraj, potem pa nežno, začni z masažo hrbta (le kateri to ne paše) in počasi navzdol, uporabi lubrikant in stimulator, igraj se z njo z rokami, nežno, naj se ti ne mudi takoj naskočiti. Boš kmalu videl, kakšna je situacija. Pa ne pozabi na “predigro”, da jo objameš in poljubiš večkrat na dan, pobožaš po zadnjici, ji poveš, da je lepa. Ko imata lep seks in v njem uživa, ji povej, da želiš večkrat tako. Mogoče se boš moral nekajkrat odpovedati nabijanju in dat prednost nežnemu seksu, ampak če bosta večkrat, ti bo kdaj dovolila tudi po tvoje, seveda, če jo boš prej dobro razgrel.
Tudi sama sem doživela, da sem kdaj bolj suha, predvsem zaradi utrujenosti, pa sem navajena že sama poseči po masažnem olju ali lubrikantu. Če pa me obdela oralno, itak teče na vse strani..

Zvezdaaa
Če.si za.se mi oglasi na meil [email protected]

Pozdravljene žene, dekleta,..
Meni ni nikoli dovolj, no mogoče pa, bi blo treba poskusit,.. ampak kje najti tako, ki bi se z veseljem igrala večkrat na dan, pa naj bo to sredi noči ali pa kje v naravi, ko te prime tistih pet minut… če je katera za poskus, naj se javi, se dogovorimo…

Lep pozdrav… [email protected]

lubrikant… če bi lahko izbiral, bi si izbral prav tako,… da teče na vse strani… to me izredno vzburja 😉

Lej pri meni je pa obratno. Ko se spoznavamo in se zaljubimo je v večini primerov to v ozadju ali pa nismo iskreni do drugega oziroma do sebe. Meni je tudi premalo 2 x krat na mesec. Mogoče pa se mi2 ujameva. Resnično bi rad večkrat na mesec, teden in dan.

P.S.: Od kod si? Mogoče poskrbiva skupaj, da ne bova jezna. Kaj praviš?

Poznam enega, ki mu je dovolj 1x na 10 dni (star 32) in enega, ki mu je celo dovolj 1x na mesec (24 let). In to vsak popolnoma na začetku zveze, da ne bo kdo mislil, kako so to moški že v nekajletnih zvezah. Ko ženski želita več, se tipa pritožujeta.

Ko bo, če bo pravi, boš vedela sama točen odgovor na to!

meni, moški 34 let, bi blo dovolj 2x do 3x na teden. Reala je ponavadi je 1x na mesec, ker ji je za sex skor vseeno. tko da se res čudim, da obstajajo ženske, ki bi večkrat na teden.

Povečini 1-2xna teden
39 let
Jaz bi definitivno vsak dan… in ker je to premalo resno razmišljam opohotni ljubici
Če je kaka najse kar javi da skupaj potelovadiva😀

Meni bi pasal vsak dan sej enkrat če si še aktivna javi se na e-mail

[email protected]

New Report

Close