Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bisex erotični maser

Bisex erotični maser

Je kak bisex erotični maser za par, da pride masirat na dom?

Pozdravljen , lahko se dogovorimo , sicer se še uvajam , ampak zagotavljam kvaliteto.Nihče ne bo ostal nepotešen. Moje roke so zlate , preverjeno.

Tudi naju zanima. A imaš prostor in z katerega področja si? Osrednja Slovenija ali kje drugje?

nova
Uredništvo priporoča

Ljubljana , pridem pa k vam na dom , seveda če imate stanovanje urejeno , v kakšnem kurniku mi vse dol pade Lp

Pozdravljena,
V kolikor vaju zanima senzualno nežna erotična masaža z oljem se lahko oglasita na gmail [email protected]
ps moj opis 182 80 atletske postave, depiliran, urejen, diskreten..

Pozdravljena.
Lahko se dogovorimo, ni problema. Ce imata izrecne zelje jih lahko izrazita, sicer pa se mi prepustita in uzivata v masaži in nepozabnem orgazmu. Diskretnost zagotovljena.

A pozna kdo kakega lušnega maserja v erotičnem salonu v LJ ali okolici,ki bi erotično zmasiral dve ženski naenkrat ali so samo ena na ena?

Lp

Jaz se učim za maserja in se lahko dogovorimo 🙂

Išče se profesionalni,diskreten,prideve,plačave in veve da imava mir.

Tebi manjka salon,praksa in šele učiš se?

Tudi midva iščeva erotičnega maserja, ki pride na dom. Sva iz okolice Krškega…

Hi,

midva imela zelo lepo izkušnjo v studio Fantazija,Trzin.

Ime mu je Markus.Sicer sva iskala kaksnega ki bi prišel na dom.Sam preveč optimistov.

Pozdravljena!

Imam sicer grozno vprašanje…kako pa izgleda Markus? Zelo si želiva iti v Fantazijo, ampak me je strah, da bom imela zavore … hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Bana269, 04.05.2022 ob 06:49

Pozdravljena!

Imam sicer grozno vprašanje…kako pa izgleda Markus? Zelo si želiva iti v Fantazijo, ampak me je strah, da bom imela zavore … hvala

Moji ženi super tip Markus! Bova še ponovila. Z mano se je ukvarjala Alja, bilo je super.

Vednoskupaj365, povesta kako daleč gre maser Markus? Ostane le pri ročnem vrhuncu, ali tudi kaj več? Hvala za odg. Sva res firbčna

New Report

Close