Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moža zalotila s svojo mami

Moža zalotila s svojo mami

Moja mami,mojega moža oralno obdelovala,…..ne pridem k sebi!!!!!!!!!!!!!!

Kaj naj naredim,vaše izkušnje,odgovori,prosim POMOČ!!!


Vprašaj mamo kako ga je obdelala, da boš drugič znala ti bolje ali vsaj tako dobro. Potem ne bo iskal drugje. Drugače pa, če ne bi bila tvoja mama, bi bila pa katera druga. Tako da razmisli, kaj vama v vezi ne štima, sploh ni pomembno katera ga je obdelala ampak zakaj je to iskal drugje. Zagotovo tole kr si vidla ni bilo prvič!!!!

Videla sem to prvič,prej niti pod razno nebi si mislila,da je to lahko mogoče.

Ampak moja mami,da mu ga obdeluje,tega ne razumem!!!

nova
Uredništvo priporoča

Tvoj mož je očitno pesjanar, tvoja mami pa očitno tudi :).

Če psihološko nisi za take štose (kar itak večina ni), potem odreži oba iz svojega lajfa, ker tega ne boš nikoli pozabla.

Če ni provokacija…prekini stike z obema

To je pa tisto ki se ženske hvalite kako je dober in naj naj v postelji. In je pač čakala da ga sproba.

Vau, morda bi se jima raje pridružila, kot da sedaj tu jamraš, itak vse ostane v žlahti, verjetno se te zdaj ne bo upal niti dotakniti, itak, zajebana situacija in verjetno ločitev tudi, …


Incest je zabava za celo družino, zato se je najbolje pridružiti.

De omnibus disputandum..

Verjetno je tvoja mama seksi in privlačna ženska. In mu je dala to, kar mu ti morda odrekaš. Zaključi vse skupaj. Ali pa si ga z mamo delita.

Kak se čudiš? Stavim da pri tebi ne dobi fafa.

Pri meni dobi vse(OZIROMA JE DOBIL VSE)………..sem čisto v šoku in brez besed.Kaj moškega žene,da to naredi,oziroma mojo mami…..svašta…

Vrni mu, milo za drago in ga povleči njegovemu očetu.

A je tvoja mami samska, vdova?

Lepo vržena kost!?
Sicer pa ce tebi ni ,je pa njej in on je happy ti nisi nadlegovana in mama je potešena
Lahko lepo laufa
Brez faušije!

Dej nehi pomoje provociras… Če ni provokacija, pol nimam besed… da mi to nardi lastna mama… ufff mene nikol ampak zares nikol več ne vidi…Svašta, če je to res se sočustvujem s tabo in če si pametna, prekini stike z obema. Bolano.

Uf. Za mamo nimam besed. Mene verjetno ne bi več videla. S možem pa tud zgleda nekaj ne štima v vajinem odnosu če se je spustil v to. Vzemi si čas zase da si opomoreš od šoka in razmisli kako naprej. Če imaš možnost se nekam umakniti mislim da bi bilo to najbolje dokler ne zbistriš malo misli.

Nič nisem se javila,ker sem se odselila,tako da zdaj živim sama….

Ja groza me še zdaj,se spravljam k sebi….

Upam,da se komu to od vas ni zgodilo,ker je res noroooo boleče…

Lahko privat kje poklepetala?

Po dolgem zasebnem pogovoru z uporabnikom s tega foruma tukaj sem ugotovila, da to pravzaprav sploh ni nič takega. Po njegovem nasvetu sem govorila sem z njim in s svojo mamo, ko smo bili skupaj, pa predlagala trojčka. Vsi smo uživali kot še nikoli, in odločili smo se tudi, da bomo vsi pod isto streho. Seveda ne bom tega govorila okoli, saj zaostala družba, v kateri živimo, še vedno obsoja nekaj čisto normalnega, kot je seks z družinskimi člani.

Hvala, Stepni_Volk, za tvoje odličen nasvete! Za skupno srečanje v 4 pa se še dogovoriva na privat.

LOL.

Ce hocs da ti dobro izjebem mami mi pisi na [email protected]

Buahahahahahah pa jaaaaa haha
V sanjah!😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Novinarji Slovenskih novic pa redno spremljajo ta forum:

https://www.slovenskenovice.si/bizarno/clanek/slovenka-potrebuje-pomoc-lastna-mama-ji-je-obdelala-moza-196254


Incest je zabava za celo družino, zato se je najbolje pridružiti.
[/quote]
Kje je v tem primeru inces 🤦‍♂️

New Report

Close