Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ima kdo izkušnje z "intersex žensko", ki se ponuja po Salomoncu?

Ima kdo izkušnje z "intersex žensko", ki se ponuja po Salomoncu?

O tej osebi je tukaj na monu debata v preteklosti že tekla. Gre za osebo, ki se ponuja na Salomonovem oglasniku in pravi da je ženska, samo da je “intersex” (kao neko hormonsko čudo že od rojstva). Meni deluje kot tip. Veliko moških pada na njo in jim je seksi.

Zanima me, če ima kdo z njo izkušnje iz prve roke, jo pozna? Imam vprašanji: je ta oseba moški, ki se izdaja za žensko? Ali pa morda gre za moškega, ki je spremenil spol?

Mene njena zgodba o tem, da je “malce drugačna ženska že od rojstva”, ne prepriča.
Ampak tipi nasedejo in če drži, to kar mislim, potem jih vse skupaj na suho nateguje in dejansko plačujejo za seks z moškim.

Namreč.. na spletu obstajajo eksplicitni posnetki te osebe (star 3-4 leta), kjer je obraz zelooo možat, ne vidi se sicer “orodja”, ampak jošk ni od nikoder.. Na slikah v Salomoncu zgleda zelo feminizirano in z velikimi joški, kot da bi bil/-a na hormonih in operirana.

dec s kompleksi. ogromno je gejev, ki hočejo na vsak način seksat s hetero moškim, in to je njihov način zavajanja. in vedno bolj so popularni, zato ker je vedno manj pravih žensk, ki si želijo uživat brez da bi mogle delat dramo iz vsega.


Imate, kot vedno zelo pomešane pojme.
Homoseksualec se ne pretvajra, da je ženska; ker ga to sploh ne zanima.

Trans in interseksualci so pa druga zgodba.. in tudi drugi motivi ter zgodbe. Eni so dejansko bili rojeni dvospolno (pa so jim starši vsilili spol, nekaterim v redkih primerih celo ne), drugi si spol želijo zamenjati.
Tu je potem cela zmeda nians in odtenkov. Od tistih, ki si “orodja” ne odstranijo (transvestit), do tistih, ki gredo do konca.

Homoseksualci, geji s tem nimajo kaj dosti.. čeprav jih več kot očitno sleherniki ne znajo ločiti.

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

ogromno gejev se dela in igra, da so ženske, da bi dobili pozornost heteroseksualnih tipov in jih skušajo zavajat. to je glavni razlog, da transverstiti obstajajo. to so geji, ki hočejo biti privlačni hetero moškim.
in prav zaradi takih zavajalcev je veliko homofobije. ker eni mislijo, da se da nekoga “preusmerit” ali nabijajo teorije da smo vsi biseksualni. podobno težijo tudi moški lezbijkam in lezbijke hetero ženskam, pa tudi hetero ženske gejem. vse to je stvar ega, ki gre predaleč.

dejansko pa je večina gejev ženstvenih in pri veliki večini homoseksualnih parov je eden bolj ženstven, drugi pa bolj možat, velja tako za geje kot lezbijke.

vse to nima čisto nobene veze z dejanskimi spremembami spolov.

Jst sm bil. In mi je pokazala diagnozo na izvidih plus teste
Zelo zelo lepa in sexy Hot hot
Sem videl posnetke ampak to je ker je pre močno nasminkana
Ne vem meni je bila super
Aja svoje Joske ima in dva organa majhna
Meni je zanimivo bilo jo spoznati
Res lepa in sexy in fer ter iskrena
Škoda da je odšla

Jst sm bil. In mi je pokazala diagnozo na izvidih plus teste
Zelo zelo lepa in sexy Hot hot
Sem videl posnetke ampak to je ker je pre močno nasminkana
Ne vem meni je bila super
Aja svoje Joske ima in dva organa majhna
Meni je zanimivo bilo jo spoznati
Res lepa in sexy in fer ter iskrena
Škoda da je odšla
Se mi pa zdi tole kar napisano da je kak tranavestit iz Maribora, ker te zelo zanima
IZ Maribora je napisala oh in sploh
Pa sem prišel v stanovanje in tip oblečen
V žensko, on bi meni moral placat
Gre se pa za tega ki se vsepovsod oglašuje.
Jaz vem kaj je CD SHE Male Intersex moški in ženska
No zame intersexulana lepotica je bila pre lepa ženska čudovita gola
Upam da sem ti odgovoril

Kam pa je odšla?
Torej je res Intersex in ni moški, ki je spremenil spol v žensko?
Ne vem, meni ima tako “jst sem dec” energijo.. na njej ne vidim nič lepega razen oči! se mi zdi sicer iskrena in skromna oseba, ampak tudi precej lajdrasta, žal, vsak ima svoj pogled na lepoto in na človeka.. Ne vem, ne bi mi bilo v ponos se z njo dobit.. osebno mnenje..

tega ne mores rect
ker je bolj bejba kot katera koli, se frendicam ko sem pokazal, in komentarji od prej, šla jen delat v tudino ampak normalno delo, js sm ponosen ker lepše zenske videl nisem
spoznaj jo v zivo fotogenicna ni

New Report

Close