Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punce in ženske, nov samski šerif je v mestu, ki išče samsko dekle za vroče urice, pogovore in gledanje športa

Punce in ženske, nov samski šerif je v mestu, ki išče samsko dekle za vroče urice, pogovore in gledanje športa

Ja, prav ste prebrali, to sem jaz, vroci najstniski serif, ki me nekateri klicejo tud Mr. steal your girl, ceprov se specializiram za samske kr sm nice guy 😊

Tko ce me ma kera kj za vprasat naj kr pove, pa se bomo zmenil ane 😉

Ce bo kj dost interesa bom pa se kontakt pustil da bo veselo zdj bo 4 dni dz tko da bo druzba dobrodosla 😁

Kok boš ti še bogi v življenju.


A imaš bubble butt?

Hvala, ampak ne, hvala.


A imaš bubble butt?
[/quote]

Hm, nism se naredil take inspekcije svoje riti da bi ti znal odgovorit 🤔 je pa lih tolk zaobljena da me nic ne zuli ko se usedem nanjo 😁

a se lahko kar preselim k tebi in tvoji mamici?

Hm, nism se naredil take inspekcije svoje riti da bi ti znal odgovorit 🤔 je pa lih tolk zaobljena da me nic ne zuli ko se usedem nanjo 😁
[/quote]

Če ni bubble butt, kar pozabi! Bejbe padajo na moške ritke neskončno bolj, kot bi si mislil!

Ne, ker se bom jaz preselil k tebi 😁

Če ni bubble butt, kar pozabi! Bejbe padajo na moške ritke neskončno bolj, kot bi si mislil!
[/quote]

Punca, tko se bova mi2 zmenla, rit za rit. Ti mojo ritko pretipas in se je nagledas, js pa tvojo in bova pol vidla, kdo ma lepso 😁

Punca, tko se bova mi2 zmenla, rit za rit. Ti mojo ritko pretipas in se je nagledas, js pa tvojo in bova pol vidla, kdo ma lepso 😁
[/quote]

Najprej zapusti mamin brlog, pa položnice začni plačevat, pa svoje pokakane gate si začni sam prat, pol pa začni igrat vlogo ”jebača”.

Najprej zapusti mamin brlog, pa položnice začni plačevat, pa svoje pokakane gate si začni sam prat, pol pa začni igrat vlogo ”jebača”.
[/quote]

Khm … mimgrede, če si ženska: čigave gate pa ti trenutno pereš? Možekove? Hm, hm …

Najprej zapusti mamin brlog, pa položnice začni plačevat, pa svoje pokakane gate si začni sam prat, pol pa začni igrat vlogo ”jebača”.
[/quote]

Nekateri ne kakamo v gate ☺ Pa tudi pralni in pomivalni stroj ni ravno nvm kako tezko uporabljat, ce je zate to meril, ti svetujem da mal zvisas kriterije 😁

super, da se najde kakšen najstnik s hrbtenico, ki ve kaj hoče! stara sem 24 in si noro želim mlajšega ki bi si me pogumno vzel, ampak od vrstnikov noben nima jajc. napiši mi svoj mail pa se kaj zmeniva.

Beyba95 pis mi na [email protected]

A ves, da si se mi kr zasmilla, se te bom usmilil 😁

New Report

Close