Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Foot fetiš party

Foot fetiš party

V Kanadi obstajajo foot fetish partyji, kjer placas vstopnino 60€ potem pa vsaki ki pristopis das napitnino 20€, pa je to tak expo kjer si z vsako okol 10 minut. Zenske se javijo ker so placane in ker je fetish nedolzen, tipi pa seveda ker so debili

Me zanima ce kaj taksnega obstaja kje tu. Nimam direktno foot fetisa, le vsec mi je ideja da bi ‘intimno’ spoznal vec zensk. Verjetno obstaja v Italiji, Nemčiji, Madzarski ane… Ne iscem bdsm eventov, bolj amaterske, al pa ce obstaja kak masazni salon kjer bi se dalo vec zensk zbrat


Intimno bi spoznal več žensk? Pojdi swingat, vec kot očitno je, da si nisi zmožen najti ženske! Tja prideš not z vstopnino, sam če si freak, lahko plačaš milijone, pa te ne bodo povohale.


Intimno bi spoznal več žensk? Pojdi swingat, vec kot očitno je, da si nisi zmožen najti ženske! Tja prideš not z vstopnino, sam če si freak, lahko plačaš milijone, pa te ne bodo povohale.
[/quote]

Malo si mi nastopil tu a. Misliš da če mam jaz fetiš na nekaj na punci, da sem jaz zato šibek tud do tipov in da si lahko daš ime ‘Bikonja’ pa mi bluziš, češ… ? Stari verjetno te realno raztrgam ko orangutan če se mi približaš s takim nastopom, sodomit, razumeš

Za 70€ naredijo karkoli ampak jaz ne maram direkt prostitutk, to je samo podzavestno ne iz predsodkov… Kaki milijoni, kje te živiš ti sodomit sprani. Fuj govno

Mene zanimajo samo zenske da se ze enkrat razvijejo v neko normalno odločno bitje ki je sigurno v sebe, kar vem da je možno in ne fatamorgana

Malo si mi nastopil tu a. Misliš da če mam jaz fetiš na nekaj na punci, da sem jaz zato šibek tud do tipov in da si lahko daš ime ‘Bikonja’ pa mi bluziš, češ… ? Stari verjetno te realno raztrgam ko orangutan če se mi približaš s takim nastopom, sodomit, razumeš

Za 70€ naredijo karkoli ampak jaz ne maram direkt prostitutk, to je samo podzavestno ne iz predsodkov… Kaki milijoni, kje te živiš ti sodomit sprani. Fuj govno

Mene zanimajo samo zenske da se ze enkrat razvijejo v neko normalno odločno bitje ki je sigurno v sebe, kar vem da je možno in ne fatamorgana
[/quote]
Sem ženska in ime sem izbrala tebi. Če bi izgledal vsaj povprečno, bi dobil bejbe, samo jezik je znat vrtet. Ker pa si najverjetneje luzer, ki povrh vsega pritegne poglede zgolj zarad grdega videza, pa seveda iščeš preko forumov. Pa lp in srečno


Sem ženska in ime sem izbrala tebi.
[/quote]

AJa, sori. WTF? Nena straši tak

Zdaj me pa vest peče.

Bejbo dobiš, več bejb za fetiš pa ne. Tud eno za fetiš ne. Bejbo maš in si zaljubljen in nimaš fetiša, ker ni več skrivnosti. Žensko vidiš, imaš fetiš, a ne moreš blizu. Razen v smeri taksnih 50 odtenkov partyjev, ki ne obstajajo, al pa da pač navezes stik s kakšnimi študentkami.. Problem je, da seksualnost ni razvita v pozitivni smeri in je v tem okolju polna sodomitov, LP

zakaj pa ne bi mogel z eno bejbo, s katero si v zvezi, prakticirat nekega fetiša? tudi brez tretjih oseb se da uživat.
ne vem od kje folku miselnost, da se eksperimentira lahko samo izven zveze, ko si v zvezi pa samo misijonarc.. s pravo partnerko lahko uživaš v vsem možnem, večina fetišev se komot izvaja v dvoje.

Hehe

Zato ker psica misli, da si ti manj moski, ce samo hoces izvajat fetiš. Če se ji hoces podredit v igri in igrat igro, si ti manj moski, a ne ves tega. Ne mores ji nog lizat ker si ti pol manj moski.

Tak da zensko imas da si ful ful moski, razne igre se pa lahko igras z zenskami ki a) niso debili b) jih placas, s tem da opcija a) seveda ne obstaja

samo pravo je treba najt 😉 je zelo težko, ampak se da. ženske so drugačne od moških, niso tok fetišistke kot mi, ampak če se zadosti povežeš z njo in se začutita, je pripravljena naredit marsikaj, kar drugače ne bi, in ob tem uživa.

Hehe

Zato ker psica misli, da si ti manj moski, ce samo hoces izvajat fetiš. Če se ji hoces podredit v igri in igrat igro, si ti manj moski, a ne ves tega. Ne mores ji nog lizat ker si ti pol manj moski.

Tak da zensko imas da si ful ful moski, razne igre se pa lahko igras z zenskami ki a) niso debili b) jih placas, s tem da opcija a) seveda ne obstaja
[/quote]

Bejbo je treba spoznat, znat podredit in si jo vzet kot moški. Ko sem spoznal svojo še v najstništvu, je bila umirjena, zadržana, vitka piflarka z očali in še pomislila ni na seks.
Danes čaka kot lačen mucek in bizarne stvari najdeš samo v tujih slovarjih. Trenutno je noseča in naredila bova kup otrok, ker tako hočem. Z njo doživljam to, kar ne bi za noben denar naredilo 0.0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bejb. Peljalo naju je tako daleč, da sva naredila sobo za užitek. Jo wrapam in vklenem na posteljo, obujem v stare superge in odidem v službo. Ko se vrnem po xx urah jo obdelam da joče od užitka. Vklenem in pije s posode za živali, jo pretepem, zbičam, da je njeno telo polno modric, tresem s paralizatorjem, voskam in še huje, to za naju ni nasilje, to nama je všeč. Prepirsal sem ji joške, ščegija, obraz, par let nazaj sem ji zabril pol glave, glavo tiščal v wc školjko, oblekel v kostume živali, risanih junakov, vse kar se najde za pusta hrusta….. Seanse sva do zanositve snemala, prodala štirimestno število posnetkov. Bejbe so se same ponujale, da si želijo takih izkušenj, indijke bi celo rojevale otroke, itak pa tudi ponudb od moških v 15x večjem številu ne manjka. Med naju nisva vzela nobene/ga, razen cyber sexa za plačilo. Internet je poln perverzij. Če želite kakšno tako spoznati, vam priporočam indijske sex chate, chatzozo india recimo, freesexchat.in….ali angleške, isexychat ali chat-avenue, bejb na tone, seveda pa tud fejk profilov, zato naj bo prvi kontakt telefonsko in v živo preko kamere. Pa lep dan.

New Report

Close