Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Najboljša stvar na tem svetu je seks z 20 + letnicami

Najboljša stvar na tem svetu je seks z 20 + letnicami

Sprobal sem res že vse stvari na tem svetu, tisoč in en hobi. Ampak to ni to. Ni ga čez feeling, ko imaš v postelji eno mlado in tič kot kamen trd.

Tisti, ki pravite, da je za ženske izguba časa. NI RES. Ženske so najboljši hobi. Ločil sem se pred 5 leti in sedaj na polno uživam z mladimi. Tisti, ki “prisegate” na starejše ženske, samo ne morete dobit mlajše… ženska po 30-35 oveni, vsaj večina jih… ženska pri 20-30 pa cveti in je polna seksualne energije.

Vsi tisti starejši, ki ne morete dobit mlajših ste sami nesposobni in žulite tiste stare ženske… bahah
[img]https://i.pinimg.com/originals/08/5b/e8/085be8d278ef86b96f61f22850de8b45.jpg[/img]

Ej model….drkanje na fotke ni isto kot sex. Ti tega ni še nihče povedal?

Nisi še poizkusil z 40 letnicami, tako, da ne veš kaj zamujaš.

Najboljše so 35-50.

kakšne malone ima tale

Trd kot kamen ko jih gledaš z fotelja. Res je, veliko mladih pomanjkljivo oblečenih vročih, pa bi si jih želel v postelji. Ampak te nimajo pojma v postelji. Ležijo kot klada, blowjob kaj je že to? Če že, nima pojma. Stare nad 30 pa vejo kaj hočejo, imajo izkušnje…poleg tega marsikatera 30 ali 40 l zgleda neprimerljivo bolje kot kakšna 20letnica. Sicer pa vsak ma svoje veselje…

Najboljše so 35-50.
[/quote]

Podpis pod tole. Sploh kake take, ko so končale dolgoletne veze. Te si hude v postelji.

Namesto da daješ za preživnino otrok,se goniš okrog in plačuješ prostitutkam. Res si biser od človeka, očeta, starša!

meni so bolj privlačne starejše ženske, ne pa ta otrok s šminko in vsadki, ki ga je avtor nalimal. ta nima niti 20 let.

New Report

Close