Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali bi vam bil moški lahko tako všeč, da bi mu ga pofafale brezpogojno na licu mesta?

Ali bi vam bil moški lahko tako všeč, da bi mu ga pofafale brezpogojno na licu mesta?

Vprašanje, kot v naslovu!
Gre za to, da bi vam bil nekdo tako blazno privlačen, da si ne bi pomišljale mu ga pofafati takoj tukaj in zdaj (kjerkoli pač), brez teh vaših monovskih for “trikrat na dan pod tuš” pa “depilacija” pa “odvisno, kakšno osebno higieno ima” pa te vaše gospodinjske marnje.
Res, tisto, ko bi vas nekdo tako prevzel, da bi mu samo zadrgo dol potegnile in ga vzele v usta no questions asked! Da bi bila njegova lepota in privlačnost tako močna, da bi bile pripravljene to storiti, v prvi vrsti zaradi sebe, ker bi bile tako močno prevzete od njegove lepote, ne, ker bi bil on kak seksist in šovinist in bi zahteval podrejenost od vas in to.
Bi bilo to mogoče? Si to lahko zamislite, da bi storile? (Še enkrat, zaradi sebe, zaradi svojega navala čustev od lepote neznanca oz. nekoga, s katerim še niste seksale! Možje in fantje in stalni seksfrendi odpadejo, govorim o popolnem neznancu!)

a pa da je one night stand?

NE.

nova
Uredništvo priporoča

Lej, situacija je nerealna. Gre za fantazijo. Za vprašanje “a bi, če bi”, ne, da bi to zares izvedle (vsaj ne nujno). Recimo kakšen lep holivudski ali turški igralec … tako močno lep, da ravno zarad tako močne lepote odpadejo vsi gospodinjski pomisleki o “higieni” pa “odvisno od volje” pa “če bi bil prijazen” pa take.

Ena zgoraj je že odločno rekla NE, torej je poštekala, o čem je govor.

Aha štekam… i get it :))

ne,moj odgovor je Ne


NOT!

Na licu mesta, niti pod razno.

Ne. Lol. Na prvi pogled ne (lahko sicer relativno hitro, ampak tako kot ti opisuješ). In še tristotridesetič: bôli ženske za “lepoto in privlačnost”. Ženske niso moški, nismo vzburjene tako kot moški, ne gledamo slikic penisov, precej drugače je.

Ne. Lol. Na prvi pogled ne (lahko sicer relativno hitro, ampak tako kot ti opisuješ). In še tristotridesetič: bôli ženske za “lepoto in privlačnost”. Ženske niso moški, nismo vzburjene tako kot moški, ne gledamo slikic penisov, precej drugače je.
[/quote]
*ne tako

Sicer pa ne vem, zakaj bi moški to hotel, sploh pa tak “lepotec”, ki si mejbi lahko sam izbere žensko. Da ne govorim o tem, da bi bil to napad.

Če pa bi moški začel nekaj inicirati/interaktirati/osvajati/govoriti/delati … potem pa itak ne bi bilo samo zaradi njegove “lepote”. Zdaj grem pa pod tuš drugič ali tretjič danes

Vsaka ženska ki ljubi moškega bi morala imeti željo da mu pofafa,naskoči,obdela kjerkoli,…

Zato pa je tolk ločitev in varanj.

Haha, pri populaciji deklet katerih sorodna duša je vrstnik/sošolec/prijatelj prijateljice/sodelavec je to bolj težko izvedljivo. Naš narod je plah in s težavo navezuje socialne stike na naraven način. To je možno samo pri redkih posameznicah, predvsem starejše generacije oz. rojenim pred letom 90 ali pa pod vplivom opojnih substanc.

Če vemo, kako ženske delujemo – potem bi se s takim moškim najprej objela.Nato poljubila.Šele kasneje bi prišel na vrsto seks.
Moški pa bi to lahko naredil.Ker deluje drugače.” On ” bi lahko kar takoj naskočil…Če bi mu ženska dovolila…

No, še nekaj. Mogoče bo avtorju v utehu. To bi komu naredila, ki ga doooolgo časa (leta) nisem videla (ampak prej sem ga pa približno poznala). Bi bila prav vesela, če bi se kdaj znašla v kakšni divji situaciji (seveda nevezana). Tako da so ljudje, zaradi katerih sem vesela, da je Slovenija majhna … in sanjam. Ampak ne o lepoti.

mislm ne,da bi jaz ga enmu pofafala zato ker je tok lep in kr brez zraka sme in oh in sploh,to nikakor. Mam velik ego,poleg tega sem latentno narciosidna. Če že,da je one night stand,pa je neznanec,pol bo on mene obdeloval od glave do pet. Jst njega popolnoma NIČ. Skratka sebičnost sto odstotna.

Če pa bi mela resno zvezo,pa parnerja,pa da se imava rada (iskreno),si zaupava,sva si naklonjena,sva zaljubljena,se spoštujeva in se klapava..pa ja.. sem mela modela k je bil utrujen k je prišel iz službe in se nobenmu ni nč dalo,jst sm bla bolj spočita pa vsa polna moči,on je hotu samo še spat,pa je reku,dej me obdelej.. in sem ga. Ne zato,ker bi bla k-urba,ampak ker sem mu rada ustregla in sem se potrudila zelooo! ni mu blo do sexa,želel pa je da bi mu pršlo. In sem.. in tud nikoli ni do mene deloval privzdignjeno,kao da bi me tretiral kot k-urbo ali kakorkoli.. vedelo se je da s egre za odnos..za ljubezen.. za ugajanje en drugemu in “crklanje” en drugega..

meni osebno oralno zadovoljevanje je erotično zelo.Penisi me vzburjajo,rajcajo,igrala bi s ez njimi kakšno urco z veseljem :)) Poleg tega sama orala mi je erotična,tudi zadovoljit moškega mi je erotično,mene vzburja oralno zadovoljevat tipa. Sicer mi ne pride,ampak me zelo vzburi. men se to zdi vse normalno,za zdravega človeka,ki zdravo uživa v spolnosti…

Za dober denar ji jaz takoj poližem tisto poscano pizdo … če ne pa marš pod tuš scalnico dol pucat!

Ti pa res fantaziras.
Ženski fafanje ni noben užitek, ne glede na to kakšen dec je. To delamo na željo moškega in ne zaradi lastnega užitka!

Pa še res je!

Kaj pa doktrina, tvoj užitek je tudi moj užitek?

Zaenkrat se še ni zgodilo. Zgleda, da še nisem tako fatalnega srečala.

Zaenkrat se še ni zgodilo. Zgleda, da še nisem tako fatalnega srečala.


O šit. Govoriš zase! Meni je užitek, si sploh ne predstavljam, da bi se morala siliti.

Odgovor na vprašanje avtorju teme: NE.

Ravno na licu mesta ne, takoj za vogalom pa ja.

Če bi mi bil moški tako všeč in privlačen kot pišeš bi se v prvi vrsti vedla temu primerno v tem smislu, da je spolnost je pika na i odnosu, ne pa začetek (kvalitetnega) odnosa.

New Report

Close