Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako seksate ženske brez joškov in ali riti?

Kako seksate ženske brez joškov in ali riti?

Ženske, ki vas mati narava ni obdarila.
Kako zadovoljite svojega moškega? Imata posebne tehnike? Ker tisto, saj ni pomembna velikost, važna je taktika…In te fore…, koliko kaj koristijo pri joškov in riti željnem tipu?

Spet en s kratkim, k misl, da se bo tolažu če neki nazaj napiše. NI ISTO.
Ženska si lahk nabilda rit al napolni in joške tud.
In: ŠE ZMERI MAŠ KRATKEGA.

Ne, ne more in si je v Sloeniji tudi ne.
Lahko si da injekcije špeha iz vampa in kupi joške, ampak to ni isto.

nova
Uredništvo priporoča

S majhnim je za moškega boljše, večkrat lahko žensko v rit. Pride mu pa ravno tako.
Pa še nobenga mu ni treba preživljat po seksu, ker ni roba za poročit.

Win, win, win!!!

Uihuuu…Se je oglasil en z majhnim lulčkom. hi hi hi hi…..;))))))
Vse ostalo se da povečat. Majhnega lulčija pa…za enkrat še ne. Šmrk šmrk…:((((

Je čisto dovolj, da bos ti doživela multiple orgazme, če mi ne verjameš, te izzivam na stavo za 5.000€.


Ejne frage… daj mi malo izboljšaj spomin… kaj pa sploh lahko počneš z ritjo in joški med seksom? Razen mečkanja?


Lih zarad tega se mogoče nebi smel norca delat iz tistih, ki so malo prikrajšani. Ravno tako, kot iz tistih, ki so posebni na drugačen način.

Je čisto dovolj, da bos ti doživela multiple orgazme, če mi ne verjameš, te izzivam na stavo za 5.000€.
[/quote]

Kaj bi mi delal? 🙂

Kaj bi mi delal? 🙂
[/quote]
Čipke za gate…


Čipke za gate…
[/quote]

Vprašanje ni bilo namenjeno tebi.


[/quote]

Si zlo zaplankan, če ti ne greš iz svoje ulice ne pomen, da vsi doma čepimo. Vse se da povečat le ti boš MEL ŠE VEDNO KRATKEGA.

Ne seksam. In imam blažen mir. Nobenih težav. 🙂

Avtor, ne boš verjel, da obstajajo moški, ki so jim všeč ženske, ki nimajo velikih prsih ali velike riti … To je slika današnje ženske, ki je všeč določeni skupini moških. Moj je že tak. Všeč so mu suhe ženske, jaz pa sem takšna – brez joškov in riti. Odgovoru na vprašanje v naslovu se bom pa izognila, ker je butasto vprašanje.

Vprašanje ni bilo namenjeno tebi.
[/quote]
In vendar…

Z moskim, ki bi mu bile pomembne prsi, se bi ljubila oblecena. Ce bi med nama postalo resno, bi si dala povecati prsi. Izkljucno zanj.

Majhni lulcki so mi pa lustni, ne norcujte se iz njih, ker so zakon.

Najboljša “seks mašina” v mojem življenju je bila ena precej “poloska” spredaj in zadaj. Ne, da ni imela nič, pač pa je imela malo.

No, evo! Zdej, če imaš slučajno še majnega, se oglasi še v sosednji temi, pa bomo imeli odgovor kar na dva ključna vprašanja današnjega dne…. 😉

DVE KLJUČNI VPRAŠANJI!

No, evo! Zdej, če imaš slučajno še majnega, se oglasi še v sosednji temi, pa bomo imeli odgovor kar na dva ključna vprašanja današnjega dne…. 😉
[/quote]
DVE KLJUČNI VPRAŠANJI……
Namig: V Sloveniji imamo dvojino!


DVE KLJUČNI VPRAŠANJI……
Namig: V Sloveniji imamo dvojino!
[/quote]

Res je. Dialekte tudi :)))

Vsaj dobra B košarica mora bit da se vsaj malo maje med nabijanjem drgač je to kurc. Drugqč jo pa po pasje v rit da ne gledaš tistega kar naj bi bile joške.

haha, naj se kdo ponovno odpre temo, zakaj si zenske povecujejo prsi pa zakaj pod noz pa zakaj operacije.

Zato, moski, da je Vam ljubse.

A to je pa payback tema za tisto o kratkih šmentih? 😉

Me ne briga za prsi. Če ženska od znotraj izžareva pozitivno energijo in nasmehom za milijon dolarjev, je lahko tudi s čisto majhnimi. Joške iščejo tisti, ki najemajo kurbe.

Je čisto dovolj, da bos ti doživela multiple orgazme, če mi ne verjameš, te izzivam na stavo za 5.000€.
[/quote]
Drugače povedano, ti plačam seks za 5000…

New Report

Close