Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Naučila sem se živeti brez k.ur.ca

Naučila sem se živeti brez k.ur.ca

Naučila sem se živeti brez k.ur.ca. Čeprav ga imam doma. Ne vem, kako se ga znebit? Zadnje čase razmišljam, da bi ga prevarala. Drugače se potešim. Pač vaginalni ali klitorisni orgazem, saj uživam. S prsti ali brez. Imam tudi pripomoček. Samo ga trenutno ne uporabljam. A veste, jaz hočem enkrat na dan vsaj. Potem se pač sama zadovoljim in grem veselo dalje. On itak ne ve. Tako večkrat na dan. Problem je, če ima on dopust. Poskusila sem že v kopalnici, ampak mi pod tušem ne gre. 🙁

samo da si srečna 🙂

Verjamem da je tud samozadovoljevanje doživetje, tudi sam to prakticiram. Ne mi pa tvezit da tisti pravi fuk, da se nabijaš in da ti pride, al pa da ti jo poliže do orgazma je nekaj kar lahko pogrešaš. Če si ženska, ki ima rada kurca, ga to ne more nadomestit, morda samo občasno.

Zmenita se, da se bos pa obcasno diskretno a kom drugim dobivala ce ti on ne da….pri nama podobno

Tudi jaz imam problem kot ti. Vendar imam doma pic.k.o ki ji ni za seksat, razen 1x na teden. Tako da sem prisiljen,da si ga vsaj 3x na dan drkam. Zdaj je pa tega dosti in si bom nasel eno ki je “odvisna” od seksa, kot jaz. Ce bi se zelela kdaj z mano zadovoljit, mi pisi, se dobiva. Sem 28l fant, ki sem nenasiten muce, rad oralno obdelujem muco, lahko te masiram do orgazma, v glavnem kar ti pase, vse lahko probava. Seveda vse diskretno.


Poceni provokacija, visoko verjetno spisana s strani enega (k)urca.

Naslov in tekst sta v nasprotju, saj zapisano pove ravno obratno: niti približno “protagonistka” ni sposobni živeti kot urca s tistim K spredaj.
Anomalji je še veliko. Orgazmiranje kot življenjski cilj.

De omnibus disputandum..

Yozo9 pusti mi mail

oj.piši mi na mail [email protected] to je moj anonimni mail ona ne ve.lp

New Report

Close