Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A še komu zavre na nudistični plaži

A še komu zavre na nudistični plaži

Redno obiskujem nudistične plaže in tudi letos jo bom. Greva skupaj s ženo. A še komu pošteno zavre v jajčkah ko vidi toliko nagih samic na plaži?


Kako šele tvoji ženi zavre, da se ji takoj pocedi med nogami, ko vidi toliko ta pravih otepačev…… 😋😋

na nudistične plaže hodijo samo kurbe in kurbirji

nova
Uredništvo priporoča

Sploh ne.

Pa kaj ste to neki karakterji, ki ne morete videti gole ženske, brez da bi vas metalo v zrak?!?
Plaža je plaža, seks pa seks. Dve ločeni zadevi!


Kako šele tvoji ženi zavre, da se ji takoj pocedi med nogami, ko vidi toliko ta pravih otepačev…… 😋😋
[/quote]

Res je, sigurno da se ji, ker jaz mam bolj malega. Meni se pa ne vse nage samičke.. 😉

Sploh ne.

Pa kaj ste to neki karakterji, ki ne morete videti gole ženske, brez da bi vas metalo v zrak?!?
Plaža je plaža, seks pa seks. Dve ločeni zadevi!
[/quote]

Rok, saj si priden fant kar se življenja v dvoje tiče, ampak sem prepričana, da ko pride ena takšna mem na nudi, kar malo pozabiš na tvojo 😉
[img]http://shrani.si/f/3g/12z/3aL2tenh/nudistbeach.jpg[/img]


Pivo sploh če je na soncu na plaži

Rok, saj si priden fant kar se življenja v dvoje tiče, ampak sem prepričana, da ko pride ena takšna mem na nudi, kar malo pozabiš na tvojo 😉

[/quote]

Ohhh, kako se motiš… moja krepko bolje izgleda od tega!
Pa nekateri smo svoje radovednosti izpolnili v mladosti in nam res ni treba še zdaj zijati okrog – saj vemo kaj imamo.

SIcer pa v tej debati sploh ne gre za to – pač pa zakaj bi golota na plaži seksualno vznemirjala? Nihče ni še smiselno razložil – razen da je logično, da je to tako za tiste, ki so zelo redko videli golo žensko (ali pa je bila to tabu tema) in jim zdaj takoj domišljija vklopi na visoke obrate.
A pričakovati, da smo vsi takšni…

Men grejo malo na jetra,ti motenci kar okupirajo del obale, potem pa zgleda, da normalni, ki ravno gremo mimo, namenoma hodimo gledat…

Je pa pri nudistih tako, da je en grši od drugega. Ne vem kaj jim je, da razkazujejo tisti špeh.

Rok, saj si priden fant kar se življenja v dvoje tiče, ampak sem prepričana, da ko pride ena takšna mem na nudi, kar malo pozabiš na tvojo 😉
[img]http://shrani.si/f/3g/12z/3aL2tenh/nudistbeach.jpg[/img]
[/quote]

za neki tko grdega se noben ne bo oziral

A če imaš kopalke špeh izgine? Jaz bi tudi take kopalke 🙂

Ohhh, kako se motiš… moja krepko bolje izgleda od tega!
Pa nekateri smo svoje radovednosti izpolnili v mladosti in nam res ni treba še zdaj zijati okrog – saj vemo kaj imamo.

SIcer pa v tej debati sploh ne gre za to – pač pa zakaj bi golota na plaži seksualno vznemirjala? Nihče ni še smiselno razložil – razen da je logično, da je to tako za tiste, ki so zelo redko videli golo žensko (ali pa je bila to tabu tema) in jim zdaj takoj domišljija vklopi na visoke obrate.
A pričakovati, da smo vsi takšni…
[/quote]

Haha, kako lažeš Rok, saj vsi vemo da ne gledaš svoje na nudi… A tud če bi taka šla mimo, te ne bi zamikalo? Hahahah…
[img]http://shrani.si/f/3Q/3o/4V3Z0wbX/nudistbeach.jpg[/img]

Vsi nudisti lažete na polno o nudizmu, v resnici ste eni veliki perverzneži in hodite gledat naga telesa na plažo.

Haha, kako lažeš Rok, saj vsi vemo da ne gledaš svoje na nudi… A tud če bi taka šla mimo, te ne bi zamikalo? Hahahah…
[img]http://shrani.si/f/3Q/3o/4V3Z0wbX/nudistbeach.jpg[/img]

Vsi nudisti lažete na polno o nudizmu, v resnici ste eni veliki perverzneži in hodite gledat naga telesa na plažo.
[/quote]

mislm da ga ni deca k ga ne bi pogrelo ko bi vidu tako 🙂 pa ni važn a jih je dal že 1000 dol, nagon je nagon he he he

Ne vidim kaj je narobe s tem, če se ti dvigne

Ne vidim kaj je narobe s tem, če se ti dvigne
[/quote]

Tudi jaz ne vidim problema v tem. To se bolj celinci zgražajo glede nudizma ali pa že v pokaži preveč kopalkah teles. Celo leto zaprti v pisarnah in edino kar vidijo je zgubana žena, potem ko pridejo za 14 dni na morje se jim pa odpele… tako alkoholno, vulgarno in divjaško…
Koga boli karac če se enemu staremu tipu digne na nudistični

jst nimam zadržkov. Bi šla na nudistično plažo. kot otrok smo hodili na FKK,super je blo. Zdaj sem pač odrasla,šla bi nimam zadržkov. Bolj je problem,ker se sramujem svojga telesa. Te ženske k jih lepite so fantastične. Top prsa in postave. Jaz mam 140kg,joške do kolen,ploščate,rit deformirana uplahnjena,celulita kokr hočš,roke k michelinke. Pač sramujem se svojga telesa. Moje golo telo je zelooo neapettitlich. Dodatno me je pa zabediral fotr,ko je enkrat ponesreči stopil v kopalnico tuširala sem se,in me je vidu golo,sej sm njegova hči nč tazga,ampak ga je skor kap ga je kr nazaj odneslo pa še reku “joj…joj..joj….” pa šel ven. Pa še veliko takih stvari.. Nekoč če bom mela dnar,bom šla sama,po možnosti med kakšne tujce,nemce,kjer me nihče ne bo poznal.

Haha, kako lažeš Rok, saj vsi vemo da ne gledaš svoje na nudi… A tud če bi taka šla mimo, te ne bi zamikalo? Hahahah…
[img]http://shrani.si/f/3Q/3o/4V3Z0wbX/nudistbeach.jpg[/img]

Vsi nudisti lažete na polno o nudizmu, v resnici ste eni veliki perverzneži in hodite gledat naga telesa na plažo.
[/quote]

ob tej sliki je moje oči pritegnila trdnjava v ozadju in ne ena nastavljača v ospredju
me zanima kje je ta trdnjava

ob tej sliki je moje oči pritegnila trdnjava v ozadju in ne ena nastavljača v ospredju
me zanima kje je ta trdnjava
[/quote]

itak da je pritegnila trdnjava, ker si peder in te rajcajo trdnjave

itak da je pritegnila trdnjava, ker si peder in te rajcajo trdnjave
[/quote]

normalne ljudi babe, ki te skoz nadirajo, ne zanimajo

Haha, kako lažeš Rok, saj vsi vemo da ne gledaš svoje na nudi… A tud če bi taka šla mimo, te ne bi zamikalo? Hahahah…

Vsi nudisti lažete na polno o nudizmu, v resnici ste eni veliki perverzneži in hodite gledat naga telesa na plažo.
[/quote]

Motiš se v več točkah; najprej – ne hodim na nudistične plaže, samo rad sem gol, kjer se pač kopam – in skoraj nikoli nisem blizu oblečenih, Če pa slučajno sem – sem oblečen.

Tale na sliki je dosti boljša od prejšnje – a zelo mešaš pojma “pogledati” in “zamikati”. Pogledam seveda, in to ponavadi narediva skupaj z boljšo polovico. Mika me pač ne.

In zelo očitno se ti niti ne sanja, zakaj bi bil človek gol – če nima motivacije se razkazovati ali ogledovati druge. A nič hudega, saj ni treba da vsi vse razumejo.

Iščem družbo za nudistično plažo

Zivjo, jaz bi šel tudi prvič, lahko greva skupaj (: Ti bo bilo dosti bolj fino, ko te ne bodo slinasti starci obletavali, saj bodo vsi vedli, da si moja 😀

Ne, nisem potrebnež.

Kam hodite na FKK dopust, pa da je kaj akcije?

Ne vidim kaj je narobe s tem, če se ti dvigne
[/quote]tako je, jaz to priznam in tudi zato hodim na nudl plaže divje predvsem, je pa težava ker so tam vglavnem sami stari ali pa dejansko zafrustrirane in frigidne ženske, men je tak fajn če me kera opazuje ko mi stoji ali pa da še potem masturbiram

New Report

Close