Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prodam nošene tangice 1 dan

Prodam nošene tangice 1 dan

Če koga zanima 172 cm 58 kg prsi 75 b rjavolaska študentka

Pa dej.. nosi jih še dva dni, pol jih pa jst kupim.

Kake te mate to 😂 Pa dj si dob tipa, k nisi dost lušna al kwa, da si na suhem? Mislm prid do mene, pa ti bom že js kerga zrihtal, k si lih rjavolasa, če bi bla bjonda pol se ne bi trudu.

Ta rjavolasa studentka..

Približno 20 let prepozno. Takrat enkrat je bil zaštartan Hoax, da imajo Japonci celo avtomat (wending machine) za uporabljene spodnjice žensk.

De omnibus disputandum..

Ce je star se aktuala mi pisi na zasebno. Se zmeniva..

Tangica pisi mi za hlacke 😉

Kupim sam če jih pred mano slečeš. Hočem še tople..

Hej še velja, jaz bi kupil tvoje tangice, po moznosti rdeče barve?

Se kupujes? 🙂 [email protected]

Smrdijo po crknenih ribah in dreku

to tvoje mere…neb rabla uscanih gat ponujat okoli

Jih nosiš tudi 2-3 dni ?

Poslji prosim kontakt 😉

zanima me

Zanima me


Ce te se zanima, tudi jaz prodajam noseno spodnje perilo, zelje mi lahko napises na [email protected]

Ce se koga zanima, tudi jaz prodajam noseno spodnje perilo, zelje mi lahko napises na [email protected]

Ti resno prodajaš poscane gate?

Prostitutka ti ga povleče, te poseksa in ti pusti še svoje tange za 50€, pa ima res top postavco. Za koliko prodajaš ti gate za 5€, ker če je visja cena, mora bit vsaj še orala v paketu.

30 evrov je cena kar je preveč

Tidi jaz prodam Nosene tangice. Vec v PM, Tina

Jih po vsaki vroči noči dobim brezplačno.Ka te je fora prodaja teh nošenih tangic?Še pri prostituki jih gratis dobiš.

Če še koga zanima nošeno perilo, naj mi piše na [email protected]

Kako vezo pa imajo ti podatki z nosenimi tangicami? Itak je sam strik, nima veze, ce je zaradi kilaze daljsi ali krajsi. In lasje? Jih mogoce nosis namesto gumice in si naredis cop z njimi?

Sploh pa kaj si bo nekdo zacel s (smrdljivimi) tangicami? Taki psihici dejansko obstajajo? Saj niso tak drage, da si ne bi mogli privoscit novih. Ce je kdo v taki stiski, pa mu podarim vsaj sveze oprane gate in to normalne, da ne zebe v rit.

New Report

Close