Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se splača seksat z mladimi moškimi?

Se splača seksat z mladimi moškimi?

Brez obsojanja prosim,
pred 1 letom sva se z bivšim razšla. Vmes sem sicer imela nekaj simpatij, a nič kaj resnega. Zdaj pa spoznavam 19 let mlajšega moškega. Sama jih imam že skoraj 42, on pa je star 23.
Karakterno se zelo ujameva, nasmeji me kar mi je zelo pomembno. Meni se zdi noro lep res privlačen fant. Z njim resne zveze sigurno ne bi imela, bi se pa z veseljem spustila z njim v posteljo. Tudi on mi je z raznimi namigi in komplimenti o mojih prsih, zadnjici dal jasno vedet, da sem tudi njemu všeč in da si z mano želi preživeti kakšno noč.
Zdaj me pa zanima tiste, ki to prakticirate (ali ste), kako je?
Se splača poizkusit? Je z mladimi dobro sexat? Imajo energijo in kondicijo?
Vem, da je od vsakega odvisno ampak tako, če malo posplošimo.

Boš mislila, da si v devetih nebesih.
Na stara leta pa nagajive spomine.

Boš mislila, da si v devetih nebesih.
Na stara leta pa nagajive spomine.
[/quote]
Ja, pa vesoljno študentstvo bo vedelo, da je ta-in-ta pofukal MILFo in kako je bilo. Ti kar izvoli.

nova
Uredništvo priporoča

Imaš sina?

Imam sina in hčerko, a sta še oba precej majhna. Imata 10 in 7 let.

Itak da se ne splača sexat z moškimi, ki nimajo denarja, splača se z onimi, od katerih lahko profitiraš. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ja, pa vesoljno študentstvo bo vedelo, da je ta-in-ta pofukal MILFo in kako je bilo. Ti kar izvoli.
[/quote]

Milfe so od 65.let naprej.
Če bo on širil novice o njej, jih lahko tudi ona o njem.

Meni se nikakor ne bi splačalo.
Sem že v letih, 45+.
Zdravje peša, kondicija (moja) tudi. En postaven mladenič bi me dobesedno izčrpal.
V najboljšem primeru doživim, med seksom, infarkt 🙂
Ali…kako bi rekli francozi….sladka smrt :)))))


Na-a, to so pa že grannies!
Ne vem, komu bo ona lahko širila govorice o njem. Drugim milfam? Kot da bo to njemu kaj v napoto. Delodajalcem? A ne, ki se bodo tako zanimali zanj namesto zanjo … pa še kako idejo jim bo dala.

Milfe so od 65.let naprej.
Če bo on širil novice o njej, jih lahko tudi ona o njem.
[/quote]

A če mlado dol da, pa ne širi novic naprej? Pa babe jih tudi širite, kar priznajte si. Med babami se takoj razve, če je kdo kakšno kaj … Kaj se delate fine? Fouš ste babnici, ker je pri svojih letih poželjiva mladeniču. Vsaki bi laskalo, tudi če se ne bi v nič spustila. Pejte nazaj gate prat svojim plešastim trebušnikom, ki na kavčih ležijo.


Ne gre za fovšijo, kdo ji pa brani! Saj smo rekli: go for it! Samo ona razmišlja s svojimi jajcevodi, mi pa ne, ker nismo vpleteni, in vidimo še kake druge vidike takegale rekreativnega flodranja.

Ti pa tudi moraš zatežit v vsaki temi. Saj je vprašala, kajne? A ji bo kaj škodilo, če ji povemo, kaj vse lahko pričakuje v kompletu z mladim žrebcem? Ne. Vsaj ne bo potem odpirala tem na monu in spraševala, kaj naj naredi, ker pol slovenije ve, da je bila z mladim tipom.


Če ne probaš, ne veš!

Ne vem, zakaj iščeš tukaj potrditve, pol te že muči nekaj, v smislu, da ne delaš prav. Da bi se moja mama zapletla z mojim vrstnikom, bi jo pa vprašala po zdravju. Ti pa, go for it, če te mika. Veš kolko zvezdnic je s toliko mlajšimi. Čeprav delujejo pa nezrele in to tudi so. Enako velja za moške.

No, da ne bom preveč obsojala, morda pa se moj lover še sploh rodil ni, pa sem stara 32. Si ne predstavljam, da bimoj bodoči lover bil sedaj star 13 let 😀

Lahko pa je star 19 let, meni ste najbol rajciš ravno ženske okoli 30ega leta, ki že imate izkušnje in veste, kaj hočete. 😀

A si prebrala, koliko so stari njeni otroci? Ta fant ni vrstnik njenih otrok.

Meni so vedno bile vsec starejse 🙂

Milfe so od 65.let naprej.
Če bo on širil novice o njej, jih lahko tudi ona o njem.
[/quote]
“Če bo on širil novice o njej”,
Upaj, da bo širil novice o tebi. Predvsem med sovrstniki. 🙂

Ko prvo iz primera katoliske cerkvei vidimo, kam zatiranje spolnega nagona pripelje. Ce cutis, da se zlepa ne bo pravega in da se ne bos navezala intrpela, pa ce ti spolnosti primanjkuje, se odloci za avaturo, diskretno.
Vsekakor je zate boljse, da najdes pravo ljubezen. Saj ti bo intuicija to povedala.

Ti pa tudi moraš zatežit v vsaki temi. Saj je vprašala, kajne? A ji bo kaj škodilo, če ji povemo, kaj vse lahko pričakuje v kompletu z mladim žrebcem? Ne. Vsaj ne bo potem odpirala tem na monu in spraševala, kaj naj naredi, ker pol slovenije ve, da je bila z mladim tipom.
[/quote]
A stari se pa ne hvalijo?

Meni so vedno bile vsec starejse 🙂
[/quote]

Meni pa mlajši, zeloo;) Koliko si star? Jaz 48. Daš mail?

Tudi jaz sem sexala pri 43 letih z mladim fantom 18 let.Ne morem ga pozabiti,vedno ko sexam možem mislim nanj-bil je vdržljiv-oh pa kakšno orodje je imel-tri dni sem bila v onemoglosti zdelana.Sedaj imam nanj samo lepe spomine,ker on pač sedaj obdeluje svojo ženo.

Haloooo, baba blesava, otrok ti je lahk. A se sploh zavedaš tega? A si tolk potrebma al kwa? A nisi sposobna najt kakšnga nekak svojih let? Drj se mal zamisl no kako bi ti bilo, če bi se tvoj otrok spomnil seksa z eno staro kobilo.

Haloooo, baba blesava, otrok ti je lahk. A se sploh zavedaš tega? A si tolk potrebma al kwa? A nisi sposobna najt kakšnga nekak svojih let? Drj se mal zamisl no kako bi ti bilo, če bi se tvoj otrok spomnil seksa z eno staro kobilo.
[/quote]

Pa da ne bodo spet izpadi. 42 ni srara kobila, ampak za seks s 23 letnikom pa je.

Meni pa mlajši, zeloo;) Koliko si star? Jaz 48. Daš mail?
[/quote]

Jaz pa 30 od kod pa si, ce smem vprasat? 🙂

New Report

Close