Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako pri seksu spraviti moškega ob pamet

Kako pri seksu spraviti moškega ob pamet

Imam partnerja, s katerim se tudi pri seksu zelo ujameva. Za naju to ni vsakodnevna rutina, ampak čisti užitek brez zavor. Obstaja pa en problem, partner precej zdrži, oziroma rabi dosti, da doživi orgazem. Včasih me čisto izčrpa, ko mu to omenim, se nasmeje in reče, da uživa, ko me zadovoljuje. Vse lepo in prav, ampak večkrat si zaželim, da bi skupaj doživela nor vrhunec in oba objeta obležala, ne pa, da mora včasih sam opraviti do konca. Zato vas sprašujem, kaj naj naredim, da ga snamem iz kontrole, spravim ob pamet in pripeljem do norega orgazma.

Zdrkaj si jo nad njim po tistem ko bo njemu že prišlo. In napiši tukaj kaj ti bo povedal 🙂

Baba kot baba: takoj poišče problem.


Kako le, če me že prej čisto izžame? 🙁


Bla, bla, ne iščem problema, partnerja bi rada snela iz zavor. Ni ravno dober občutek, ko si ga dec po seksu vrže na roke. Pa ne sprašuj, česa vsega še nisem poskusila. Razumeš zdaj?

Tik preden ti bo prišlo mu pokaži sliko tvoje prijateljice in bosta dozivela orgazem istočasno.


Tako delate pri vas?


Tip seksa zaradi tebe, ne zaradi sebe. Ene pa imajo to rade, druge to zahtevajo. Tako pač je. Jaz sem zaradi tega nehal seksat, ker mi je počasi postalo čisto vseeno, če mi, ali pa ne pride. Toliko sem se pobrigal, da je je dobila svoje in sem imel mir.


Tip seksa zaradi tebe, ne zaradi sebe. Ene pa imajo to rade, druge to zahtevajo. Tako pač je. Jaz sem zaradi tega nehal seksat, ker mi je počasi postalo čisto vseeno, če mi, ali pa ne pride. Toliko sem se pobrigal, da je je dobila svoje in sem imel mir.
[/quote]
Kere neumnosti. S takim odnosom res bolje da si samski.
Pa ni fora ali ti pride ali pa ne, ampak to kar si napisal….bogi res

Da o tvoji ne govorim, ki je sploh bila s takim…pogreb

Očitno je tip hud kontrolfrik, pod absolutnim nadzorom ima sebe in tebe, in temu se noče odpovedat, si ga raje sam zdrka.

Je takšen tudi sicer?


Mogoče je res včasih kontrolfrik. Nisem pa še nikjer zasledila, da to vpliva tudi na seks. 🙂 Jaz se niti pod razno ne morem nadzorovati, kaj, da bi še njega imela pod nadzorom. Ojej.

Pač se potrudi da ti pride kje je problem, ali bi rajši da te pošprica preden ga notri da.
rPrej kot slej mu boš dojadila ker je njemu monotono in bo šel …


Kere neumnosti. S takim odnosom res bolje da si samski.
Pa ni fora ali ti pride ali pa ne, ampak to kar si napisal….bogi res

Da o tvoji ne govorim, ki je sploh bila s takim…pogreb
[/quote]

Dobila je kar je hotela.


Raje kot pametovanje, bi kakšen nasvet, zato junak, prosim. Ko mu bom dojadila, bo sam povedal, eni se znamo tudi pogovarjati.

Pusti mu, da te v rito. Po minuti bo šprical ko konj.


Tudi to prakticiramo, tu je še največ uspeha. 🙂

za to se lahko zahvališ ženskam, ki nonstop jamrajo da moškim pride prehitro in sramotijo tipe, ki jim pride v prej kot pol ure.

Glej… ni najboljšega načina kar za vse moške. Ne obstaja nekaj, na kar bi bili nori vsi.

Še za enega in istega, ni način ki bi bil pravi vsak dan.
Tako da… večno iskanje, spreminjanje, prilagajanje… je edina možnost.


Raje kot pametovanje, bi kakšen nasvet, zato junak, prosim. Ko mu bom dojadila, bo sam povedal, eni se znamo tudi pogovarjati.
[/quote]
Zakaj pa potem kompliciraš? Ga pa vprašaj, ne.


Bla, bla, ne iščem problema, partnerja bi rada snela iz zavor. Ni ravno dober občutek, ko si ga dec po seksu vrže na roke. Pa ne sprašuj, česa vsega še nisem poskusila. Razumeš zdaj?
[/quote]
Zakaj pa si ga on sam vrže na roke?? Da mu ga ti preliži in naj mu pride tebi v usta. Verjami, zmagala boš!!! Noro bo navdušen.

Ja če se pogovarjata ti bo povedal… kaj njemu paše ve on in naj bi tebi povedal. Zase vem da se z ff nisem ukvarjal da jih učim kaj in kako.Pač prišel se poseksat in naprej. Kaj jaz vem kup lisice pa te naj zveže če je kontrol frik, ali pa v troje – še eno frendico…


Tudi jaz se ne ukvarjam z ff, še manj me je potrebno učiti. Ne vprašaj, česa še nisem. Ravno v tem je čar, da ga ne bi veliko spraševala, ampak bi ga obdelala tako, da bi doživel nor orgazem, še prej, ko mene čisto izžame. Rabim trik, da mu prej pride. Pa brez prijateljice, pri nas sva za seks dosti dva. 🙂

Najbolje na strehi od njegovega BMWja.. in sicer tako, da se le ta vdre.. Garantirano bo ob pamet!

De omnibus disputandum..

drkaj mu ga, liži luknjico in nato uporabi prst za masažo prostate.


Končno nekdo, ki je točno razumel moje vprašanje in pisanje. 🙂 Masažo prostate sem že poskusila, res pa je, da s tem nimam dovolj prakse in ni bilo nekega efekta. Predvidevam, da osebno veš več o tem. A mi lahko prosim napišeš kaj več.

New Report

Close