Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali je ženskam sploh do spolnosti?

Ali je ženskam sploh do spolnosti?

Se mi zdi, da jim je spolnost vse bolj in bolj odveč, se jim gabi in se ji posledično izogibajo. Opaziti je, da je v samo zadnjih desetih letih prišlo do nepopravljivih sprememb, družabna omrežja izredno vplivajo predvsem na ženske, zato nas ne čaka nič dobrega.

LOL

Ko pride alfa samec, je ženskam zelo veliko do spolnosti.

V družbi žolc in zanemarjenih kavčarjev ter depiliranih-našminkanih metrodečkov…. jah, po moje da pa zares ne…

V zadnjem času je vedno več….katerih že??

nova
Uredništvo priporoča


Počakajmo na sexi robotke, potem bo babam odklenkalo, človeškemu rodu pa tudi….

Najbrž si le ti tisti, katerega se ognejo v velikem loku ;D

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Za ene je ta enoličnost (samo v postelji, na kavču,….) porazna. Vsaj men. Nekteri moški dajo vse štiri od sebe in čakajo, da jih ženska zajaha. Marsikatera se pritožuje češ, samo za svojo rit poskrbi, za partnerico mu pa dol visi.
Treba je ven, v naravo, na skrite kotičke,……. božansko. Tam ti še v najhujšem mrazu kri zavre 🙂
Imam prav? Povedala sem svoje, vi pa kakor hočete.

:)))) [plosk plosk]

Rule 34

ženskam je vedno šlo le za zatiranje moških

Seks je za dolgočasne in neizvirne (pod)povprečneže. Inteligentni, ustvarjalni ljudje najdejo veliko drugih zanimivih dejavnosti kot pa tisto enolično natepavanje.

Čuj ti “rožca”, meni že ne 😀

Na Centru UPANJE izvajamo RAZISKAVO s področja čustvenega doživljanja in medsebojnih odnosov. Vljudno vabljeni k izpolnitvi vprašalnika na povezavi: http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/1262 . Iskrena hvala za sodelovanje!

Ne razumem sicer zakaj moški govorite, da ženskam ni do spolnosti … Druge naj še povedo svoje mnenje, ampak jaz se res ljubim ljubiti (imam 40 +). Ampak s svojim partnerjem, možem. Drugi moški me ne zanimajo.
Ko se s svojim parnterjem nisem hotela ljubiti je bil vzrok v tem, da čez dan ni bil ok do mene, da mi ni pomagal ipd. Moški velikokrat delate to napako, da se nehate truditi za žensko, ko jo osvojite. Pa ni tako. Ženska potrebuje pozornost (pa je lahko zelo majhna), mora čutiti ljubezen, da je posebna zanga, kakšna presenečanja so zelo dobrodošla npr. kdaj kakšna rožica, skupna večerja, pomoč pri vsakodnevnih opravilih ipd. Ženska, ki čuti ljubezen moža, ima rada spolnost z njim.


Odvisno s kom greš v naravo in s kom si na kavču. Je že “alfa samec in žolca” vse povedal. Prekleta žalost, da je alf v reali tako malo. Karizmatičnih, privlačnih in sposobnih moških je bilo skozi vso zgodovino človeštva le za vzorec.

Se bom cisto strinjala z ..u z m.. res je in zenske obozujemo spolnost, seveda z nekom, ki ga imamo rade in mu zaupamo, spostujemo. To je nekaj najlepsega in najboljsa sprostitev za telo in duso.


Ženskam je enako do spolnosti kot moškim in socialna omrežja namenjena zgolj spolnosti, to dokazujejo.

Je pa res, da si moški izbirajo ženske znotraj lastnih meja samozavesti.. in dokler svojo “moškost” dokazujejo s tem, da si izberejo seksualno zavrte partnerice.. da so torej lahko nekaj “več”, bo temu tako.
Da bi imeli jajca in si našli partnerico, ki bi jim bila enakovredna, so pa seveda preveč preplašeni.. saj ženska, ki rada fu-ka, bo hitro ugotovila pomanjkljivi repertoar prestrašenih iskalcev frigid.. in si našle tiste, ki jim dejansko je do seksa.. igre, veselja.

Preplašani bodo pa pač ob frigidi doma jamrali v gostilni.. in nadlegovali kelnarce.

De omnibus disputandum..

Spolnost z mehkužneži, jamrači in cmeravci (tako po videzu kot obnašanju) se nam je od nekdaj gabila.

Neumnost. Ženske se kako rade samo s pravim, takim ki ve kaj je ženska. Za brezveznjakovice se ne splača hlačk slect

To sploh ne drži, jaz ji redno izkazujem ljubezen, redno športam, da ohranjam kondicijo, se veliko izibražujem in prebiram knjige, a je vedno ista zgodba, da ji danes ponovno ni do spolnosti in nato tisoč in en izgovor, zakaj ji ni. Tudi, če se spraviva k spolnosti (enkrat na mesec ponavadi), sem zmeraj jaz tisti, ki moram vse narediti, ona mi deluje zdolgočasena, da ima odpor do tega. Sem že razmišljal, da bi šla narazen, vendar jo enostavno preveč ljubim in se mi zdi, da ne bom nikoli več našel takšne, kakršna je ona. Kaj naj naredim, da se bodo stvari izboljšale? Prosim vas za pomoč.

To sploh ne drži, jaz ji redno izkazujem ljubezen, redno športam, da ohranjam kondicijo, se veliko izibražujem in prebiram knjige, a je vedno ista zgodba, da ji danes ponovno ni do spolnosti in nato tisoč in en izgovor, zakaj ji ni. Tudi, če se spraviva k spolnosti (enkrat na mesec ponavadi), sem zmeraj jaz tisti, ki moram vse narediti, ona mi deluje zdolgočasena, da ima odpor do tega. Sem že razmišljal, da bi šla narazen, vendar jo enostavno preveč ljubim in se mi zdi, da ne bom nikoli več našel takšne, kakršna je ona. Kaj naj naredim, da se bodo stvari izboljšale? Prosim vas za pomoč.
[/quote]

Sploh ne razumem, da ti ni nerodno, da take pišeš.
Je pa zabavno, to pa :)))

To sploh ne drži, jaz ji redno izkazujem ljubezen, redno športam, da ohranjam kondicijo, se veliko izibražujem in prebiram knjige, a je vedno ista zgodba, da ji danes ponovno ni do spolnosti in nato tisoč in en izgovor, zakaj ji ni. Tudi, če se spraviva k spolnosti (enkrat na mesec ponavadi), sem zmeraj jaz tisti, ki moram vse narediti, ona mi deluje zdolgočasena, da ima odpor do tega. Sem že razmišljal, da bi šla narazen, vendar jo enostavno preveč ljubim in se mi zdi, da ne bom nikoli več našel takšne, kakršna je ona. Kaj naj naredim, da se bodo stvari izboljšale? Prosim vas za pomoč.
[/quote]
Če noče ji nisi, verjemi. Ženska ko hoče moškega in je napaljena nanj nima nostop izgovorov
Zakaj pa noče jo pa vpraši namesto da cvilis , mi ne moremo vedet zakaj ji ni

To sploh ne drži, jaz ji redno izkazujem ljubezen, redno športam, da ohranjam kondicijo, se veliko izibražujem in prebiram knjige, a je vedno ista zgodba, da ji danes ponovno ni do spolnosti in nato tisoč in en izgovor, zakaj ji ni. Tudi, če se spraviva k spolnosti (enkrat na mesec ponavadi), sem zmeraj jaz tisti, ki moram vse narediti, ona mi deluje zdolgočasena, da ima odpor do tega. Sem že razmišljal, da bi šla narazen, vendar jo enostavno preveč ljubim in se mi zdi, da ne bom nikoli več našel takšne, kakršna je ona. Kaj naj naredim, da se bodo stvari izboljšale? Prosim vas za pomoč.
[/quote]

Kako ji izkazuješ ljubezen?

Ženske smo lahko komot brez seksa. To je samo obsedenost zmešanih descev.

Nič čudenga, da se glede alfa samcev ne razumemo … Pogledi na to so s trani žensk in moških diametralno nasprotni.

Ženski pogled: alfa samec je samozavesten, neodvisen, uspešen, ljubeč, skrben do žene in družine, odgovoren in duhovit.

Moški pogled: alfa samec je samozavesten, neodvisen, uspešen tip s športnim avtom, ki bo nateg*nil čim večje število žensk.

Morda feministke, prave ženske pa tudi rabimo fuuk 🙂

To sploh ne drži, jaz ji redno izkazujem ljubezen, redno športam, da ohranjam kondicijo, se veliko izibražujem in prebiram knjige, a je vedno ista zgodba, da ji danes ponovno ni do spolnosti in nato tisoč in en izgovor, zakaj ji ni. Tudi, če se spraviva k spolnosti (enkrat na mesec ponavadi), sem zmeraj jaz tisti, ki moram vse narediti, ona mi deluje zdolgočasena, da ima odpor do tega. Sem že razmišljal, da bi šla narazen, vendar jo enostavno preveč ljubim in se mi zdi, da ne bom nikoli več našel takšne, kakršna je ona. Kaj naj naredim, da se bodo stvari izboljšale? Prosim vas za pomoč.
[/quote]

Zdolgočasena je zato, ker vedno delata “domačo nalogo” v istem prostoru, na isti postelji.
Pelji jo kdaj ven. Na večerjo, pijačko, kino, gledališče,…. na poti domov ustavi na kakšnem osamljenem mestu in užgita kakšno “numerco” v avtu, če ne gre drugje.
Sprememba ji bo dobrodošla, pa tebi tudi. Vso srečo.

New Report

Close