Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Skrčena vagina

Skrčena vagina

Po kar nekaj letih sex abstinence sem ugotovila, da se mi je vagina zelo skrčila, tako da bi bil odnos z lastnikom poprečno velikega penisa kar otežen, predvsem je problem dolžina. Se je še kateri zgodilo kaj takega? Kako ste rešile problem? Koliko časa je trajalo, da se je vzpostavilo kolikor toliko normalno stanje? Tole res ni prijetno:(

skrčena ziher ni, verjetno imaš hude probleme z lubrikacijo…. ni navlažena

Malo bolj se pozanimaj o svojem telesu, tole se bolj sliši kot povešena maternica, recimo.
H ginekologu, pa naj ti pove kako in kaj.

Ne, to sploh ni problem, je dovolj mokra.

Redno hodim h ginekologinji na par let in nikoli ni omenila, da bi karkoli bilo narobe, vedno b.p.

Redno hodim h ginekologinji na par let in nikoli ni omenila, da bi karkoli bilo narobe, vedno b.p.
[/quote]

To je zelo pogost problem, preberi si malo, imaš tudi ustrezen forum.


Kako mislis, da bi bil? Torej se nisi poskusila in samo domnevas? Saj vagina je zelo prilagodljiva. Samo sprostit in nakurit se je treba zadosti. Po moje kaksen mesec rednih spolnih odnisov, pa bo spet vse ok :)?


Kako mislis, da bi bil? Torej se nisi poskusila in samo domnevas? Saj vagina je zelo prilagodljiva. Samo sprostit in nakurit se je treba zadosti. Po moje kaksen mesec rednih spolnih odnisov, pa bo spet vse ok :)?
[/quote]

ugotovila pri (vaginalnem) samozadovoljevanju

ugotovila pri (vaginalnem) samozadovoljevanju
[/quote]
S čim pa si se 😁?

Ne, to sploh ni problem, je dovolj mokra.
[/quote]

Saj nismo tako neumne.Vemo, koliko je vagina še mokra pri 53-tih.Toliko kot nič.Vzemi v lekarni kremo ali kaj podobnega.Poišči na netu.Nožnica se ti ne skrči, lepo te prosim.

ugotovila pri (vaginalnem) samozadovoljevanju
[/quote]

Oprosti, tebi tudi glava ne dela več dobro, razen vagine…Pri samozadovoljevanju tega ne moreš ugotovit.

Malo nakladaš, pa naj ti bo. In še nasvet. Bolj redno jo uporabljaj, po možnosti s tapravim mesenim in ne tisto plastiko.

ugotovila pri (vaginalnem) samozadovoljevanju
[/quote]
Saj penis tudi ni trd kot kamen 😀. Ce, ne bo ravno svetovni prvak v dolzini, kar korajzno v akcijo!

Saj nismo tako neumne.Vemo, koliko je vagina še mokra pri 53-tih.Toliko kot nič.Vzemi v lekarni kremo ali kaj podobnega.Poišči na netu.Nožnica se ti ne skrči, lepo te prosim.
[/quote]

Mogoče je pri vas, ki z enim in istim seksate 30 let in več, res tako.

Saj ravno to nameravam, zato me pa skrbi 😛

Saj ravno to nameravam, zato me pa skrbi 😛
[/quote]

Če te zanima prijeten 42letnik, se mi javi….

phahaha si me nasmejala 🙂 Kvečjemu maternica se ti je povesila in se dotikaš materičinega vratu. Tu je vseeno kakšen je tič, ker se pri prodiranju vse lepo postavi na svoje mesto. Za par komentatorjev še tole: 50+ letnice so še kako mokre, imam občutek, da celo bolj in hitrej kot mlajše. Tako, da je ves problem odvisen od partnerja. Aja, uporabljaj vaginalne kroglice!

Če te zanima prijeten 42letnik, se mi javi….
[/quote]

piši na amymegan369afnagmailpikacom

New Report

Close