Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kdo bolj potrebuje

kdo bolj potrebuje

Kaj se vam zdi, kdo si želi, oziroma kdo bolj potrebuje seks-moški ali ženske?
Pogosto se dogaja, da moški žvižgajo za ženskami, se muzajo, zelo radi otipajo žensko po zadnjici ali celo po prsih.

Kaj pa ženske, ki se “nastavljajo”, izzivajo in suvereno kažejo svoje adute na katere pade prenekatero moško oko ?

Moje mnenje:

sam sex, kot fizično zadovoljitev, bolj potrebujejo moški. Ženskam gre bolj za občudovanje z druge strani.

nova
Uredništvo priporoča

Se mi dozdeva, da so velikokrat ženske tiste, ki želijo spolnosti. Ne vem, zakaj, zaradi samopotrditve, zaradi užitka ali zato, da se prikupijo moškemu.
Moški ima prirojen nagon, potrebo, da dobi žensko, tako kot samec samico.
In ženska se prilagodi tako kot se prilagodi samica.


Žvižgajo primitivci, otipavajo pa izpirjenci! Otipavat se pustim samo tistemu, s katerim spim.

Pa zakaj moški, ki velja za šarmerja, osvajalce, vedno išče in dobi tiho in nezanimivo žensko?

Ženske z močnim oprsjem in okroglo zadnjico so na vsak način bolj željne otipavanja kot tiste, ki so suhe in brez oblin.
To se vidi že na prvi pogled.
Tihe in tiste, ki se ne izpostavljajo po navadi bolj zadovoljijo moške.

Ženske so tiste, ki taktizirajo. Vedo, da je moški bolj odvisen od njih. Potem pa postanejo moški nekakšne mevže v njihovih rokah.

Sex moški. Ženske se pa rade bolj kažejo.

Bi se spoznala

Zanimiva in brez predsotkov, iz kje pa si?😜


Seks si obe strani želita enako.

Viktorijansko prepričanje, skora stoletje in pol staro, je da žensk spolnost “ne zanima”. Takrat se jim celo orgazma ni priznalo, ker “evolucijsko nima smisla” (moška ejakulacija ima smisel).

Gre torej zgolj za to, da si moški že od nekdaj lahko več privoščijo in dovolijo.

Da je lahko obratno, nakazuje že star skandinavski štos: Najprej je ženska, potem pes, nato moški.. in ja, tam lahko ženske žvižgajo tudi za moškim.

Nekje po seksualni revoluciji 60ih pa so se vedenjsko lahko osvobodile tudi ženske in jim ni tuje oditi na eno Chipendales predstavo.. nekaj, kar ni bilo predstavljivo desetletje prej.. v 50ih… bog ne daj viktorijanskih časih.

Seks deluje na obe strani. Samo ženske to lažje prikrivajo.

De omnibus disputandum..

Jaz sem bolj tiha voda.večkrat sanjarim o sexu z drugim moškim.moj mož me ne zadovolji

Jaz sem bolj tiha voda.večkrat sanjarim o sexu z drugim moškim.moj mož me ne zadovolji
[/quote]

Če si želiš popestritve, biti zadovoljena in si diskretna, lahko poskusiva. Imaš kak kontaktni mail?

New Report

Close