Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj vam je bolj pomembno, oblika ali velikost jošk?

Kaj vam je bolj pomembno, oblika ali velikost jošk?

Meni, kot moškemu, so všeč ravno prav velike in lepe joške (po obliki). Mi nič ne pomagajo ogromne joške ali majhne ali prave velikosti, ko izgledata kot dve nesimetrični hrenovki. Oblika je bolj pomembna od velikosti.

Pa vam?

Oblika, potem velikost

Da so čvrste in skladne z ostalim telesom. Če bi moral izbirat, rajši manjše kot večje.

nova
Uredništvo priporoča

meni so najgrše tiste k majo niple nazvdol kot dva vimena

dobre so pa tiste ki jim štrlijo nipli navzgor


Mah, da ma le večje, kot so moje…

Ko si se dojil, si tudi bil tako izbirčen? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oblika, vsekakor.


mah, samo da niso take kot tetrapak, pa je v redu…

Meni velicina duse in mozganov.

Oboje. Od teh dveh kriterijev je namreč odvisen modrc, ki ga nosim.

Po treh porodih,ki jih imela moja…ima sedaj dojke povešene in kar velike,je sedaj bolj močne postave…pa ne moti ne nje in ne mene…zaradi tega pa res ne greš babe zapustit…eni ste res face….

Velikost. Obliko lahko krasno popraviš s pravim modrčkom. Z velikostjo pa seveda ne mislim, da morajo biti zelo velike, ampak da se mora velikost skladati s postavo. Ena bolj okrogla mora imet tud joške velike. Saj vem, da niso same krive, ampak ena debelčkana, z zajetno ritjo in stegni, potem pa gor dva majhna mandarinčka, to mi sploh ne izgleda lepo. Prav tako je hecno na eni drobni ženski videt dva orjaška balona. Taka bo dosti lepša z malo manjšimi.

Najbolj pomembna je lastnica jošk

Ko ji enx reces baba, si jo s srcem ze zapustil.

New Report

Close