Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Skupni (deljeni) najem stanovanja za sex

Skupni (deljeni) najem stanovanja za sex

Pozdrav vsem,
Kar nekaj časa že imam ljubico, zelo lepo se imava, imela bi se pa še lepše, če bi namesto občasnega obiskovanja hotelskih sob kjer koristiva dnevni počitek, lahko uporabljala sobo, garsonjero, stanovanje, kočo, karkoli pač na širšem območju Ljubljane za bolj pogost sex. Ker denarja ni ravno na razmetavanje, bi bilo dobro, če bi se dogovorili za skupni (deljeni) najem še s kom ali večimi, ki imajo podoben problem in želje. Med sabo bi delili stroške najema in se dogovarjali o terminih koriščenja. Prosim, javite se tudi tisti, ki imate take prostore na razpolago. Hvala,
Lp H

Hm. Kaki bi se pa za pranje posteljnine zmenil? Kdo bi imek to čez? Bi vsak svojo s sabo vozu?

Kdo bo pospravljal stanovanje? Ti? Po seksu al pred njim?

🙂 Ah ti nedozoreli fantič, provokator in polnilec praznega prostora z nebulozami in stvarmi, ki z resnično izpolnjujočim življenjem nimajo nobene veze.

Za začetek si kuo wc rački, pojdi v WC in se tam z njo in s školjko malo poigraj.

hvala za izčrpno psihoanalitično stanje vaše psihe. glede na vaše mentalno stanje in domet vam predlagam, da se začnete ukvarjati s promocijo in prodajo izdelkov za čiščenje doma, še prav posebej pa wc-ja. lep pozdrav

Ful huda ideja za kako spletno aplikacijo 😉 shareapp.si ali kaj podobnega

hvala za predlog, ja, tudi na to sem že pomislil. saj bi jo izdelal, pa nimam s tem nobenih izkušenj. pri nastajanju app bi lahko sodeloval le kot svetovalec😂. gotovo nas je veliko, ki bi si lahko delili izkušnje.

Horacij. Ti si en nakladač.

jože, ti boš že vedu👍🏻

Sam zase veš, da si en velik, res velik nakladač.

Takšna zadeva bi tudi mene zanimala….
Če mogoče kdo ve za kakšno tako zadevo…

Takšna zadeva bi tudi mene zanimala….
Če mogoče kdo ve za kakšno tako zadevo…

Evo, sva že dva. Počakajva še na koga, mogoče nam pa rata.

Moj mail…
[email protected]
Najbolje da se po mailu dogovorimo.. pa maš že kaj ogledanega ??

Bi zanimalo. Se lahko zmeniva preko maila?

seveda lahko, da ne beremo tu nekih “pametnjakarskih” komentarjev.

še mail: [email protected]

[email protected]
poslji želje in najami hisko za par ur ali več dni..45 min iz lj

New Report

Close