Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu orgazem

orgazem

Imam znanko, ki mi je rekla, da je jahanje konja orgazmični dogodek. Ko sem jo vprašala, kaj to pomeni, je samo povedala, da je to zelo prijetno.
Pa mi ne da miru in sprašujem se, če se res zgodi, da ženska na konju doživi orgazem.
Če je kdo tukaj, ki te zadeve pozna, naj napiše.

Kdo te zadeve piše, kdo o teh zadevah govori. Le kdo ???

Hudič je to ko ni nikogsr, da bi ti jo počohal, po novem bo pa še slabše, bo tudi to potekalo le še ob snemanju in prisotnosti prič, ne le ginekolog. 😅

nova
Uredništvo priporoča

Sama isto rečem za smučanje.
V smislu – veliki užitek pač.
Ki pa nima čisto nič z orgazmom.

vse je odvisno od sedla ☺
in načina jahanja – v drncu so hitri lažji udarci po mednožju, pri galopu pa redkejši močni lopi ☺
ob hoji konja pa je veliko drgnjenja

Jezdenje pa smučanje res ne moreš primerjat, ene res znajo to izkoristit, marsikatera celo bicikl, vprašanje je pa za podivjane feministke, kdo koga v te.m primeru zlorablja. 😅

Za konje ne vem točno, čeprav sem slišal govoriti o tem. Motocikel pa je lahko precej orgazmičen. Twinarji še bolj, kot na primer 4 v vrsti.
Sem pa osebno imel eno Hondo, starejši model, ki je imela motor togo vpet v okvir. Pri določenih obratih je dekle dvignilo noge s stopalk, tako močno je požgečkalo v podplate na togo vpetih stopalkah. Seveda sedež ni vibriral tako močno, je le oblazinjen. Kot že napisano, vibracije dvocilindrašev so drugačne.

Saj, če ne se pa zanjdejo in na bicilklu in v sedlu, dokler bicikl ne škripne, sploh pod kako težko monkljo.😅

[img]http://shrani.si/f/3g/9M/2SY1D01f/1/448942682090081414580522.jpg[/img]

Sicer pa vtorica, podobno je na spletu povsod napisano.

Med jezdenjem konja orgazem doživi 15 – 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pri aktivnem izvajanju joge pa 3 – 7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk.

Pa kaj ima s tem joga. Prosim vas. Bi bilo pa res možno doživeti orgazem na konju, na kolesu in seveda na motorju.
Povsod je veliko drgnjenja na občutljivih mestih.

Tako razmišlja in govori le tisti, ki ne ve kaj je orgazem med moškim in žensko.
Kam bi spadala taka vrsta orgazma, v samozadovoljevanje ?

Šport je po svoje močan zadovoljevalec potreb. Po športu se počutimo sproščeni, polni energije in zadovoljeni.
Ekstremno ukvarjanje s športom je kot seks, zlasti z jezdenjem, s kolesarjenjem in na motorju.
Pri tem so prisotni neposredni stimulansi.

Res je jezdenje konja kot prispodoba določenega položaja, ki te zadovoljuje.
Vendar med enim in drugim ni primerjave.

Obstaja pravilo, ki trdi, da tisti, ki se veliko ukvarjajo s športom, so veliko bolj vzdržljivi.
Predvsem pa so zelo učinkoviti tudi pri seksu.


Bedaki, ne zastopte niti teme, ne gre za športne užitke, ampak seksualne. In če sem to že kot mulc slišal, nekatere same povedo in celo filme so snemali s tovrstno vsebino, potem bo že držalo. Monovske frigidnice pa tako brez veze komentirajo, saj se jim niti ne sanja niti kaj je spolno vzburjanje, kaj šele orgazem.

Men najbolj pride, če me slama špika v rito .

ko sem pri telovadbi naredila špago.

New Report

Close