Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zeno mi redno fukata druga dva.

Zeno mi redno fukata druga dva.

Moja zena je stara 46 let in zaposlena na bencinski crpalki. Zanesljivo vem, da jo redno fukata njen sodelavec in se en, ki je zaposlen v bliznjem trgovskem centru. Lahko, da jih je tudi vec. Ne bom imenoval kako se imenuje trgovski center. Danes popoldne je spet prisla domov pijana brez spodnjic in s flekastimi samostojecimi nogavicami. Vcasih, ko ji sezem za hlacke in jo primem za picko ima zlepljene dlake od sperme. Veckrat jo po sluzbi vprasam, ce bi seksala mi rece, da je ona ze dobila svoje. Ocitno je vsaki dan kar dvakrat pofukana od drugih dveh. Ce ji pa kaj recem sem pa jaz kurbir. Doma pa imava soloobvezno deklico staro devet let. Zato se tudi ne zelim pred njo prepirati z njo. Naj se delam kot da ni nic ali jo zapustim?

A je hči tvoja?

Hvala, da si to delil z nami.

nova
Uredništvo priporoča

Povej kje dela ,da bo še več strank v njeni štacuni!

Fukni jo skoz okno sam ne zaprto ,da ne boš imel še z oknom stroška.prej ji pa povej s čim si je zaslužila polet skoz okno.Če si ji vedno ustregu zato,kar dela nima izgovora

ne vem kak si sploh lahko postavil to vprašanje, oziroma kaj še sploh živiš z njo, ko prvič zaslutiš je že konec

Zanimiva zgodba. Vprašaj se kaj je še med vama in zakaj sta skupaj. Glede na odgovor ukrepaj naprej.

Temu se reče cuckold. Uživaj! ;:)

New Report

Close