Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj ga moram prosit – in to moškega?!

Zakaj ga moram prosit – in to moškega?!

Vsak vikend se skregava zaradi sexa. Prejšnji vikend je bilo isto.
Glejte, zakaj bi mu morala napisat, narisat, da bi sexala? To, da.mu moram povedat, sva debatirala že prejšnji vikend. Potem me je med tednom 2x poseksal in potem je bil mir. Ok. Ampak on misli to je to in zdaj čaka, da se bova spet kregala o tem in bo potem spet tisti seks. Čisto isto se je zgodilo danes. A mu ni kapnilo v glavo od prejšnjega vikenda, kaj želim zjutraj, ko se zbudim? Zdaj ne govoriva. Prav. Danes sva skregana in vsak dela svoje. Jaz bom sicer skuhala kosilo, oprala, zlikala in posesala. Ja vem, je nedelja, ampak med tednom ni bilo časa. Imam 28 let, skupaj sva 6 let

Preprosto najdeš si nekoga, ki te poteši in zadovolji,pr men isto vse prej js nazadnje in se mi ne da,več,sedaj si pa iščem eno k se bova tudi v postelji ujela.Potem pa naj živi v suši predlagam samostan za take ljudi.

Draga moja, pustiva zaenkrat vzrok zakaj on ne želi ugoditi svoji ženski ob strani. Čeprav mora biti čuden vzrok. Oziroma je vzrok tebi nepoznan. V kolikor gre pri njemu za psihološki in ne za fizični zadržek se vprašaj. Zakaj vztrajam z njim?

isto je z mojo doma..zato pa resno ljubico iscem:)

tidi pri meni je vedno tako da je treba prositi.
in resnično rszmišljam da bi si umislil sex frendico.

Enako je z mojo punco, ki noce in noce pa sva skupaj tri leta ona stara 33, jaz 30 v najlepsih letih pa noce… 🙁 Kaksna za mene tukaj gor?

Sem pričakovala takšne odgovore. Ampak jaz se sprašujem; običajno je obratno, ane: on bi skos, ona ne bi.
Pri meni je pa ravno kontra. Mene bolj zanima kako to lepo rešit. Ne mislim si iskat ljubimca.


Zanimivo je da se vedno najdejo taki pari en bi drugi ne!
Ker ni odkritosti ,ko se spoznavaš in se pretvarjamo!
Žal mene pesti kontra situacija!
Probaj se zrihtat ,ko sesaš ,likaš, (maid) kostum itd…pa ni vrag da ga ne napališ!

Pa nehi ga prosit, pripleši pred njega v tangicah, ga začni obdelovat, sem zihr da ne bo rekel NE. jaz moram na enak način mojega. Tako da nisi edina 😛 Pa vsakič moram “scenarij” mal spremenit, dopolnit, kaj novega uvest.. al si pa kupi vibrator, tak komadni in se začni pred njim sama sebe obdelovat, boš vidla kako bo hitr zraven.. 😀

Te popolnoma razumem. Pri nama je bilo enako. Skupaj sva bila okoli 5 let. Prvih šest mesecev je bilo prekrasnih, tudi kar se seksa tiče oz. predvsem kar se seksa tiče. Iiiiiiiin nato zatišje… Pa je bilo 1x na teden, nato 1x na 14 dni, 1x na mesec .. na koncu smo pristali na 1x na 3 mesece (ali na pol leta), če sem zagrozila, da bom spakirala in šla.
Realno? Ne vem, zakaj sem si počela to, zakaj sem se mučila 4 leta in pol .. Zveza je bila drugače krasna, ampak je seks bil očitno prevelika zahteva.
Zaključi in najdi nekoga s podobnim libidom in pika.

New Report

Close