Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu jaz nič ne verjamem starim babam, ko se hvalijo kako seksajo

jaz nič ne verjamem starim babam, ko se hvalijo kako seksajo

Seksajo..s kom pa? Če so poročene, s svojimi trebušastimi pijanci? Če so ločene seksajo..s kom? Z mladiči pravijo da ne, s svojo generacijo komaj verjetno, ker so od svoje generacije že ločene. Bo kr resnica, kaj je nekdo napisal, babe 40+ imate cucke iz nekih sumljivih razlogov, drugače vam pa samo dildo ostane. In sve vaše pisarije o bogatem seksualnem življenju so feministično preseravanje, ker glupače že na tem forumu zasmehujete vse možne kategorije tipov, pa naj bodo mladi ali stari. Nič nimate ve, če niste poročene, nobenega seksa nikjer. Najbližje intimi ste, ko vam ginekolog s prsti spodaj šari.Zdaj pa argumentirano razložite, kje se motim, ločenke.

Zajebi kolega ampak moj ni trebusast..

Kaj prida že ni. Sicer bi mlade punce jagal, ne pa staro brezposelno babo doma gledal. Sori. Cena, ki jo dec plačuje za ( slab) f.uk je obratnosorazmerna z vrednostjo dedca na trgu.

Kaj prida že ni. Sicer bi mlade punce jagal, ne pa staro brezposelno babo doma gledal. Sori. Cena, ki jo dec plačuje za ( slab) f.uk je obratnosorazmerna z vrednostjo dedca na trgu.
[/quote]
V nekem drugem vesolju bi mi bilo žal, da (očitno) poznaš samo slab fuk, v tem pa lahko rečem samo: “Jebiga…”

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kaj prida že ni. Sicer bi mlade punce jagal, ne pa staro brezposelno babo doma gledal. Sori. Cena, ki jo dec plačuje za ( slab) f.uk je obratnosorazmerna z vrednostjo dedca na trgu.
[/quote]
Ni problema kar naj jaga mlade ,samo ne dokler je z mano..
Brezposelnost si jaz lahko privoščim z lahkoto

Ima cirka 20kg viška, ampak povsod razporejene. daleč od tega da bi bil trebušast

Meni je pa popolnoma vseeno, če seksajo ali ne.

Ha, ha, in kaj je tebe tako prizadelo, da bruhaš žolč na stvari, o katerih pojma nimaš, roflmao? A te je ena 40letnica postavila na hladno? Komaj si devičnik verjetno eno ujel, pa te je nogirala, I guess.

Skupna stvar tebe, mene in vseh ostalih je, da nas prej ali slej ta starost doleti. Presenečen boš, ko boš ugotovil, kako lahko je dobiti seks na vsakem koraku v vsakem starostnem obdobju. Kdor hoče, seksa, ni važno, ali je poročen, samski ali ločen. Saj ti ni treba verjeti. Prej ali slej bo vse prišlo samo do tebe.

S kom pa, povejte že, babe glupe, ki ste na tem forumu itak že skrtizirale vse vrste tipov, ki obstajajo? Mogoče s kokeršpanjeli?

Ženske ponavadi seksamo z moškimi, a ne? Tebe očitno ni med njimi, če ne bi to vedel, pa tudi malo manj živčen bi bil, če bi kdaj izpraznil pirhe.

Pajek je spet prišel stres sproščat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo zdaj spet? Ma vi ste tu vsi pacienti, v vsakem, ki nekaj napiše, neke svoje stare znance iščete, kar pomeni, ste internetni bolniki brez življenja.

Kdo zdaj spet? Ma vi ste tu vsi pacienti, v vsakem, ki nekaj napiše, neke svoje stare znance iščete, kar pomeni, ste internetni bolniki brez življenja.
[/quote]

A ti, ki se ukvarjaš s spolnimi navadami popolnih tujcev pa imaš zelo zanimivo življenje, al kako?

A ti, ki se ukvarjaš s spolnimi navadami popolnih tujcev pa imaš zelo zanimivo življenje, al kako?
[/quote]

Bravo. Podpis za ta zapis. Roflmao zamisli se. Mislim, da ti ne seks*as in imaš ti problem. Predlagam ti, da se spraviš k posteljnim aktivnostim, se boš veliko bolje počutil in predvsem manj se boš ukvarjal “po tvoje” z starimi babami, ki ne seks*jo. Še enkrat poudarjam, samo po tvoje ne, sicer pa veliko več kot si misliš.

Zanimivo je tudi, kako vse stare device trdijo, da lahko seks najdeš za vsakim vogalom, same ga pa nikoli niso deležne. Vidijo ga samo na televiziji.

Japs. prvo trdijo, da kr naprej seksajo, potem so samske, ko jih pobaraš s kom seksajo, pa eno samo sprenevedanje.

Japs. prvo trdijo, da kr naprej seksajo, potem so samske, ko jih pobaraš s kom seksajo, pa eno samo sprenevedanje.
[/quote]

S kom seksaš pa ti? Je ta revija tedenska ali mesečna izdaja?


V nekem drugem vesolju bi mi bilo žal, da (očitno) poznaš samo slab fuk, v tem pa lahko rečem samo: “Jebiga…”
[/quote]

Enako.
Svoji k svojim. In potem razlagajo kot absolutno in univerzalno resnico da je to vse kar je…

Kaj prida že ni. Sicer bi mlade punce jagal, ne pa staro brezposelno babo doma gledal. Sori. Cena, ki jo dec plačuje za ( slab) f.uk je obratnosorazmerna z vrednostjo dedca na trgu.
[/quote]
On dobro ve zakaj se je poročil z njo!
“Brezposelna baba” ga za obe jajci drži.🤣
Pa še grda ni. Najbolj neumen kmet ima najdebelejši krompir.

Letos bom stara 40, zgledam jih res manj
Sem pa v razmerju z 10 let mlajsim, tako, da se najde, oooo, se, se;)

Osebno o svojem seksualnem zivljenju nisem tu nikoli pisala ker je to moja stvar…se bom pa oglasila zato, da ovrzem tvojo teorijo.
Naredi si fake zenski profil na tinderju…nic posebnega…lahko si malo chubby, nic kaj posebnega. Na voljo imas 100 potegov v desno, kar pomeni da lahko vseckas 100 tipov. Od teh 100- ih bos meu zagotovo vsaj80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ujemanje. Od teh 80 komadov, ti bo vec kot pol pisalo…in ni vrag da te vsaj 20 ne bi kresnilo. In to samo v enem dnevu! Probaj pa bos videl!

New Report

Close