Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Midva več ne seksava

Midva več ne seksava

Danes sem tole našel na fb, eden boljši zapisov v zadnjem času, pa upam, da se bodo ženske kej zamisle. Sem poslal tut svoji, je v bistvu vse zajeto, sam povedano v lepšem tonu, čeprav po drugi strani kr direktno.

Midva več ne seksava: Živiš z bratom, ženska?: Vaš link

Kar pa hočem rečt je, da se mi zdi da je tole res velik problem današnje družbe. V naši klapi smo vsi moški na suhem. Kolega s svojo ženo seksa enkrat na leto. Ne me v glavo. Zamislite se ženske no, ne bom nič dolgovezil, ker res vse tako jasno piše v tem prispevku in do pike se strinjam.

A veš tist slab vic…
k je en zlato ribico ujel in si zaželel, da mu vedno pride takrat kot ženi… in ko se je peljal domov mu je že 4x prišlo…

Očitno mož samo 1x na leto pride na vrsto 🙂

Joj, kako si samozavestna, najbrž imaš zelo urejeno življenje.
Pri takšnih me ne čudi, da je tako. Da bi vas le že na začetku spregledali …

nova
Uredništvo priporoča


V moji klapi smo takole po občutku nekoliko starejši, pa ni noben na suhem, le frekvenca je manjša, kar je razumljivo.

Ja očitno pa že bolj kot ti.

midva sicer še redno, ker če ne postane tečen k pr norcih, ampak sem se pa odločila, da greva letos narazen. men več ni, ne paše mi, nimam potrebe. pa zakaj bi ga nazaj držala, naj gre, naj se goni, če mu je, naj si najde drugo žensko, jaz bom pa mir imela. aja, imam pa 45 let. 🙂

Na silo pa res ne gre.

Me veseli, da se take obstajate, ste vsaj iskrene do sebe in drugih, reces, da ti ni in das partnerju prosto pot.

ti avtor teme, sej tud ženske se strinjamo.
je pa res – kot tudi piše – mora biti najprej spoštovanje, občutek ljubljenosti, varnosti itd.,ko vse to je je tudi tista pristna želja.
če se vse to izpušča ali zanemarja in se pričakuje enako zagretost partnerja, sploh ženske, potem si pač zgrešil in ni težava v tistem, ki noče seksat ampak v tistem, ki ki prej tisto osnovno podlago zanemarja.

trud mora biti obojestranski, da se ohranja odnos in ogenj na vseh področjih, posledično potem še vedno lahko “gori” tudi v postelji. na to se ne sme pozabiti.

Mislim, da se tudi sama zavedas, ko poslusas kolegice, da je veliko zensk odgovorbih za nastalo situacijo in jim enostavno ni vec do spolnosti, tudi takrat, ko je obcutek varnosti, ljubljenosti,…zenske ste zelo dobre manipulatorke in nas neprestano preizkusate, gledate za vsako stvar, kako bomo odreagirali in nam potem to naprej mecete…ne recem, da ste nekaj najlepsega, kar se mi je zgodilo, vendar ima vsak svoje napake in ni enostransko v nobenem primeru, glede tega se strinjam s teboj.
Lep dan ti zelim 🙂

Verjela sem, da imava odlično seksualno življenje, dokler nisem ugotovila, da me vara. Ko sem prvič posumila, je rekel, da si domišljam, da ni nič res. Priznal je, ko sem ga dobila na finto spolne bolezni. Nisem je imela, samo rekla sem mu, da je nekje nekaj staknil. Pa je priznal, čeprav težko. Mislim, da me je varal, kjerkoli in s katerokoli me je le lahko in da me še vedno.
Povedal je, da ga k drugim ni vodilo pomanjkanje seksa, ampak želja po drugem telesu, ki ga ne bo nikoli mogel imeti. V tujini je zahajal tudi h prostitutkam, brazilkam in mulatkam.
Seks z njim še vedno ljubim. Njegova koža mi diši. Zna me ljubiti in zadovoljiti. Nikoli mu ni dovolj. Med nama je vedno bila in je še neverjetna kemija.
Kako naprej? Seksu z njim se ne bom odpovedala. Živela bova skupaj, saj sva že čez 50. Vem, da si ga ne morem lastiti in sem se s tem sprijaznila. Nimam namena iskati koga drugega, ker so tu že leta. To sem sklenila po temeljitem premisleku, ko sem seštela vse minuse in pluse, če greva narazen. Vem, da si zaslužim več, ampak, kdo ve, kaj mi prinese jutrišnji dan…

Mislim, da se tudi sama zavedas, ko poslusas kolegice, da je veliko zensk odgovorbih za nastalo situacijo in jim enostavno ni vec do spolnosti, tudi takrat, ko je obcutek varnosti, ljubljenosti,…zenske ste zelo dobre manipulatorke in nas neprestano preizkusate, gledate za vsako stvar, kako bomo odreagirali in nam potem to naprej mecete…ne recem, da ste nekaj najlepsega, kar se mi je zgodilo, vendar ima vsak svoje napake in ni enostransko v nobenem primeru, glede tega se strinjam s teboj.
Lep dan ti zelim 🙂
[/quote]
eh glej ta odnos – posploševanje vseh žensk na manipulatorke. Živa groza.
če je ena manuipulirala s teboj, mi je žal, ampak nismo vse. če boš zdaj vsaki najprej povedal, da smo ženske manipulatorke, e sorry padeš takoj.
pa ravno to je ta odnos kar ti pravim bodi spoštljiv do ženske, ko boš ti spoštljiv j+in je ne napadal za nekaj kar ti ni naredila in jo sodiš, zato ker si nekoč nekaj takega doživel z eno tretjo in zdaj zato kriviš kar vse – je konc romantike in vsega. Ugasneš vse v enem šusu. katera pa misli, da si bo želela,da se jo tak dotakne, ki jo brezveze nekaj sodi in napada, čeprav mu ni nič naredila ona osebno, ampak napadena oz. sojena pa je osebno.

japonci so pametni ljudje. tam po 50 letu počasi prenehajo s seksom. zakaj? več razlogov je.
fizični razlogi – prostata, ne stoji, ženske imajo svoje težave
psihološki razlog – obstajaj še toooooooliko drugih stvari in spolnost jemlje toooooliko energije, da je človek pač nima za tiste druge stvari. kdor ne verjame naj se malo spolno posti in bo videl koliko več energije bo imel.

sploh pa … kje piše in kdo je ta zakon, da pravi, da se MORA Celo življenje seksat? kdo dopušča spremembe človeka na vseh drugih področjih, razen na seksualnem ne? lahko se torej fizično spreminjamo, spreminjamo okus za hrano, knjige, hobije, življenjske nazore, lahko spreminjamo dom ali notranjost ali zunanjost doma, lahko počnemo karkoli, si brijemo noge ali pa pač ne in se spreminjamo, AMPAK seksat moramo pa NON STOP.

moje mnenje je, da je seks tudi pri ljudeh v prvi vrsti namenjen reprodukciji, potem šele čistemu užitku, in tako kot abstinent nekoč poskusi kozarec vina, mu zapaše in ga začne redno pit, tako lahko nekdo, ki je seksal nekaj desetletij, vedno redkeje, na koncu reče dost je, to nima smisla, tega nočem več počet. v resnici je seks namreč vedno isti, konec je vedno enak, po njem ni človek nič boljši ali slabši, samo zafrustriran je lahko, ker kaj ni šlo tako gladko kot bi po njegovo moralo it.

zakaj ste tako obsedeni s seksom? zakaj toliko svoje življenjske energije posvečate temu enemu področju? in ste pametni za vse ljudi, veste kolikokrat je treba, pa kaj vse je treba, pa kako se da, pa sploh, da se MORA dat, ne vidite pa opcije NI TREBA. in ni treba. res ni treba.


treba res ni, je pa fino če je, za užitek ni težko nameniti energije.
če rada hodiš v hribe – greš – čeprav je treba fulll energije za gor priti, ampak greš, ker ti je to v užitek, čeprav treba ti pa ni.
In v odnosu seks tudi kaj da, da pozitivnega v odnos, povezanost med partnerjema še močenjšo. Seveda vse ob predpostavki,da so temelji odnosa in ljubezni med partnerjema.
In tudi ko si starejši po 50 velja to še enako, frekvenca res manjša, ampak še vseeno nekaj da in je pomemben del veze, četudi je redkejši.

Ko bo tebi manjalo izkazovanje ljubezni od partnerja ti bo rekel – zakaj bi , če to porabi ful moje energije in če lahko to energijo porabim za druge stvari, ker res ni nujno izkazovanje ljubezni tebi, res ni treba. kako se boš počutila??? AAA???? Mislim,da ti skoraj ni potrebno odgovoriti. Ker resno zelooooo dvomim, da boš rekla, ja ljubi razumem, da ti izkazovanje ljubezni meni in v ta odnos porabi preveč energije, in razumem,da jo raje porabiš za druge in ne za mene….

Sem moški in ne morem verjet, ko te berem, tu nimaš nikakršnih plusov in minusov za seštevat, pa se prostitutke so bile, ja daj se ti raje pojdi testirat za bolezni in samo hitro stran od njega, ne morem razumet, kako lahko eni vztrajate v takšnih razmerjih, si 50+? So what, še zmeraj imaš ogromno let pred seboj in boš zagotovo našla drugega, če si v redu oseba, misliš še 20+ let vztrajat z osebo, ki te ne ljubi? Ni tukaj samo seks, na stara leta takšna oseba ne bo skrbela zate, verjetno se boš že prej okužila s kakšno boleznijo,…Bolj slabo si ti to seštela!


eh glej ta odnos – posploševanje vseh žensk na manipulatorke. Živa groza.
če je ena manuipulirala s teboj, mi je žal, ampak nismo vse. če boš zdaj vsaki najprej povedal, da smo ženske manipulatorke, e sorry padeš takoj.
pa ravno to je ta odnos kar ti pravim bodi spoštljiv do ženske, ko boš ti spoštljiv j+in je ne napadal za nekaj kar ti ni naredila in jo sodiš, zato ker si nekoč nekaj takega doživel z eno tretjo in zdaj zato kriviš kar vse – je konc romantike in vsega. Ugasneš vse v enem šusu. katera pa misli, da si bo želela,da se jo tak dotakne, ki jo brezveze nekaj sodi in napada, čeprav mu ni nič naredila ona osebno, ampak napadena oz. sojena pa je osebno.
[/quote]

Niste vse zenske taksne, hvala bogu, samo jaz sem to napisal zato, ker je ogromno taksnih, saj se ne gre samo okoli seksa, nasplosno zelo rade preizkusate meje in gledate, kje bi se dalo kaj doseci in koliko, nekatere celo podzavestno in sele potem ugotovijo, kaj pocno, ko jih seznanis s tem, saj ne recem, da ni tudi veliko moskih takih, vendar je to bolj izrazito pri zenskah. Ne rabis pa ti nic skrbeti zame in za mojo, ker imava vse lepo urejeno in se o vsem pomeniva, ja niso stvari popolne, samo kje pa so? Sva pa ze ogromno tezav razresila in prisla do novih spoznanj, pa tudi nisem tip cloveka, ki bi kakrsnokoli osebo obtozeval brez dokazov. Malo sem se res nerodno izratil v prejsnjem odgovoru, hvala ker si me opozorila na to.

Sem moški in ne morem verjet, ko te berem, tu nimaš nikakršnih plusov in minusov za seštevat, pa se prostitutke so bile, ja daj se ti raje pojdi testirat za bolezni in samo hitro stran od njega, ne morem razumet, kako lahko eni vztrajate v takšnih razmerjih, si 50+? So what, še zmeraj imaš ogromno let pred seboj in boš zagotovo našla drugega, če si v redu oseba, misliš še 20+ let vztrajat z osebo, ki te ne ljubi? Ni tukaj samo seks, na stara leta takšna oseba ne bo skrbela zate, verjetno se boš že prej okužila s kakšno boleznijo,…Bolj slabo si ti to seštela!
[/quote]
tudi jaz ne morem verjeti.
Avtorica, ki si to napisala o svojem razmerju – samo to ti rečem kako jaz vidim tvojo odločitev in dejanje. zame si sama sebe ponižala na eno izmed njegovih neštetih ljubic in prostitutk.
ne razmem kako ti lahko lastno samospoštovanje in dostojanstvo to dovoli.
pa tudi ne razumem kako ti lahko nekdo, ki ti kaj takega naredi še vedno diši, kako lahko preneseš še sploh kakšen njegov dotik na sebi, kaj šele kaj več. jaz tega ne bi mogla. In te ne razumem kako to zmoreš.
ne bom te sodila, samo povem da ne razumem, ker jaz ne bi prenesla več enega dotika, niti bi težko živela s človekom, ki mi je lagal v obraz, ker mu ne bi verjela nič več.

To je bla bla bla.
Splošno znano je – večja je blaginja – manj se seksa.Včasih je bila edina zabava – seks.Danes imaš sto vrst zabave in to take :
– ni se ti treba sleči kot pri dohtarju
– ni ti treba skakati po nekom in delati različne poze
-ni ti treba delati stvari, ki ti ne pašejo
-nisi ves moker kot po seksu
-nobene šanse ni, da bi zanosil…

Šoping, klepet ob kavici, jadranje , križarjenje, ogled filmov – komedij, obisk kocertov…pa še marsikaj.Kdo bi še zabijal čas s seksom, posebej še, če imaš otroke že narejene.

Prav imaš. Ampak, ko človek ljubi, mu je ostalo nepomembno. Kje piše, da bom dočakala jutrišnji dan? Da ga bo on?
Na srečo nikoli nisem imela niti izcedka, kaj šele spolne bolezni. Sem šla na pregled, ko sem odkrila, kaj počne za hrbtom. Besede zdravnice so bile, da sem zdrava.
Ne pravijo zastonj, da če nekoga ljubiš, lahko tisti tudi polena cepi na tebi.

Seksaj dok si mlad, dok ti še stoji curak,
ako ti bos zguban in star, več ne bo prevar.

Postala si krpa za izživljanje, še kako drži tisti rek, da drugi te ne morejo ponižati, da ponižaš se lahko le sam.


kaj? To ni ljubezen sori. Ti ne spoštuješ niti sama sebe, zato o ljubezni do njega sploh ne moreš govoriti. To ni ljubezen to je podrejenost, suženjstvo njemu. V ljubezni partnerja drug drugega spoštujeta, sta si iskrena in tudi zvesta.

Ti nimaš razjasnjenih pojmov, kaj je to ljubezen. Boš v imenu tvojega pogleda ljubezni pustila tudi da te prebuta, da dela karkoli s teboj kar si poželi. ker pač ga imaš rada in mu vse dovoliš kar se spomni. To ni ljubezen kot že reženo to je podrejenost sužnjelastništvo njemu.


tudi jaz ne morem verjeti.
Avtorica, ki si to napisala o svojem razmerju – samo to ti rečem kako jaz vidim tvojo odločitev in dejanje. zame si sama sebe ponižala na eno izmed njegovih neštetih ljubic in prostitutk.
ne razmem kako ti lahko lastno samospoštovanje in dostojanstvo to dovoli.
pa tudi ne razumem kako ti lahko nekdo, ki ti kaj takega naredi še vedno diši, kako lahko preneseš še sploh kakšen njegov dotik na sebi, kaj šele kaj več. jaz tega ne bi mogla. In te ne razumem kako to zmoreš.
ne bom te sodila, samo povem da ne razumem, ker jaz ne bi prenesla več enega dotika, niti bi težko živela s človekom, ki mi je lagal v obraz, ker mu ne bi verjela nič več.
[/quote]

Odnos gre v obe smeri: zakaj bi odrekala sex, če v njem uživam? A če se nekomu zdim samo sredstvo za zadostitev njegovih potreb in ga ne zanima moje doživljanje, me mine, da bi bila objekt. Moja odločitev, da ne želim biti z njim intimna, takrat predstavlja olajšanje.

Avtorici “ne morem verjeti” je mož priznal, da so mu ženske zgolj objekt, telo. Tako, kot ona sama. Če nekoga ljubiš, ne pomeni, da mu pustiš, da cepi na tebi polena. samo, da ga imaš. Vprašajte se, od kje vam ta vzorec.

Obenem imate srečo, da ne obolevate za okužbami. Takšen, ki menja partnerke, naleti na podobno neobremenjene ženske in prenaša bolezni naprej. Domov.


Ti misliš da ljubiš, a to je daleč od ljubezni.
Zakaj? Ker v prvi vrsti zdrav človek ljubi sebe, da lahko daje svojo ljubezen drugemu.
In če ljubiš sebe, ne dopuščaš da te kdorkoli tako tretira, kot ti dopuščaš svojemu možu, ki naj bi te, ironično, ljubil, cenil, spoštoval. Kar pa te ne more.. ker ne ceni, spoštuje, ljubi niti samega sebe.. Hm.. in smo pri tistem priljubljenem reku forumaša ki so mu ime sunli..

s čim si si ga pa zapravila? mogoče z večnim najedanjem, sitnarjenjem in nezadovoljstvom?

New Report

Close