Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Enodelne kopalke

Enodelne kopalke

Pred časom sem si kupil enodelne ženske kopalke, tanga varianta. Namreč, zelo me vzburjajo in v bistvu že dlje časa jih nosim vsakodnevno, v njih se počutim res odlično, občutek mi je res všeč. Pa menda je tud za prostato priporočljivo…..No, tolk da povem…..

briga me…..

Eni ste pa res pacienti hahahahahaha

nova
Uredništvo priporoča

da ti pove kako se tem rečem streže 😉

Samo, da ti je lažje sedaj, ko si se izpovedal.

pol maš bolj malo jajc, če so ti ženske tanga ok…

Imam jajca, ampak jih pač rad nosim. V njih se počutim res odlično. Ne vem, kako enim ženskam tangice niso všeč. Sej se najdejo take, ki jih nosijo, ampak ene so pa striktno proti tangicam. Pa tako super so.

Res jih ne razumem.

Včasih je težko vse razumeti. Recimo, ene ženske ful rade nosimo tangice, meni so osebno zelo prijetne, nosim jih dnevno, druge pač niso za to. Je pa čedalje več tudi raznih fetišev, kot tole. Ti rad nosiš ženske enodelne kopalke, veliko moških nosi najlonke, ne vem pa, kako je pri ženskah. Nisem še videla kakšno, ki bi nosila moške cunje.

Me pa res zanima, kako zgledaš v enodelnih kopalkah….ne vem, če bomo dočakali morda sliko novega modela….morda pa nas presenetiš.

Kako lahko nosiš ženske enodelne kopalke? Kaj pa če te kdo vidi? Kako se boš počutil?

Da bi vsaj nosil dvodelne …

Pa naj fant nosi te kopalke. Jaz bi ga poslala na Kolpo. 🙂

HEJ KORL, tuki je en kandidat za južno mejo!

Ze v 80tih so bile trend moske srajce in kravate. Danes pa je ogromno je lezbac s kratkimi lasmi oblecene kot deci.. . Dec,ki nosi najlonke? Bolnik pac..

Da dol padeš :)) no ženske, a katera nosi moške cunje :))

Kaj vse človek ne sliši in doživi jaoooo :)))

A danes jih imaš tudi oblečene?

A danes jih imaš tudi oblečene?
[/quote]

Ne, danes ima dvodelne tanga 😂

Ne, danes ima dvodelne tanga 😂
[/quote]

Zmotil si se….tudi danes imam oblečene…sem sam doma, tako da uživam v udobju:)

Zmotil si se….tudi danes imam oblečene…sem sam doma, tako da uživam v udobju:)
[/quote]

Hvala za veliko dozo smeha 😂 in uživaj!

No, pa se spet oglašam po dolgem času….nocoj moje ni doma, pa sem jih spet oblekel. Mhm, kako to paše….

New Report

Close