Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali sploh še kdo seksa?

Ali sploh še kdo seksa?

Pri mladih ni več seksa, pri nas v srednjih letih ga ni več, pri starejših ga je še manj. Kam gre ta svet?


ne lapaj na pamet in po svojih izkušnjah … beri statistične podatke ☺

Jaz bi ful, pa me je ljubica načevljala

nova
Uredništvo priporoča

Na tem forumu smo večinoma tisti brez seksa, tisti ki seksa je bolj malo na tem forumu.


ne lapaj na pamet in po svojih izkušnjah … beri statistične podatke ☺
[/quote]

Statistiki ni za verjeti, ker se večina ljudi zlaže, ko je govora o teh stvareh.

Jaz živim s svojo ženo prostoviljno platonsko ljubezen in mi prav nič ne manjka, energijo ki bi jo porabil za spolnost posvečam izobraževanju in napredovanju v službi, športu.

Jaz sexam samo še na roke.

Kdo se bo pa še ukvarjal z babami, samo zivce ti poberejo, obcutek med seksom je pa isti kot takrat, ko si ga sam z roko zdrkam, se hitreje je tako in ne rabim nobenega nic prosit ne rabim se slacit mucit,…

Če vi ne seksate, kdo vam je kriv? Sem nekaj cajta nazaj slišala, da obstaja skupina za neprostovoljne abstinente od seksa. Pač za nesposobne bedake, ki jih nobena noče. Skupina je menda vsak dan večja.

Radodajka.

pri 50+ več, kot kdajkoli…, pa še z mlajšim stalnim, da ne bo pomote..

Ha ha, te je zamenjala za nov model?

Se pridružujem…Bi pa še več, ampak se mojemu ne da…

šaci88
Kmalu boš ti tam, preprosto zato, ker babja razvajenost ne pozna meja in jo lahko samo normalen dec kontrolira. V dobrih straih cajtih je vsak mel ženo, ker so bile vsaj neke moralne norme takrat, še vse do let 1995-2000. Nov val feminizma je pa po domače povedano zjebal odnose, depresija pri ženskah dokazano v študijah narašča.

Bravo mačka, še ena ki prisega na mlajše 🙂

Pametna ljubica! Si je le prišla gor da ste poročeni samo bleferji, se že nisi izkazal, prav ti je!

Je to enako kot, če bi vprašal: Kdo se boji Črnega moža?

Globoki orgazmi me popolnoma sprostijo. To mi je super.
[/quote]

Meni se tudi meša, ko mi prihaja. Ni boljšega od odličnega f*uka.

Hvalite se kako z mlajšimi seksate in orgazmirate, name se lepijo pa +10 let mlajše…. Če sem iskren bolj vas, ki mlajše izbirate razumem kot te, ki bi rade z mano… Pravijo, da so mlajši dolgočasni in brez domišljije. Sem pa najbrž tepec. Doma praktično nič seksa. Odnos hladen in včasih je prav mučno. Da bi izkoristil mlajšo, prijaznejšo in lepšo ponudbo pa mi vest neko ne pusti… Najbrž, če bi enkrat poskusil bi ne mogel več nehati….. Dober sex, ko se povsem prepustiš je nekaj najlepšega. Takoj za, za…nič mi v glavo ne pride… 🙂


bog odpušča traparije, ne pa neumnosti ☺


Svet pleše okrog sonca… Ampak kaj ima to vezo s seksom?

🖕👌počasi vam bo ratalo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

mmojcaa441
piši mi na [email protected]

New Report

Close