Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za pare(vezane)

Vprašanje za pare(vezane)

Kako dolgo ste bili največ brez sexa doma?Vezan in sem že en mesec na suhem (odnos popolnoma hladen kot da sva prijatelja)a še sploh vztrajat v taki zvezi s tem ,da si bo potrebno najdit kakšno ljubico,ali it za sebe in zaključit.

Za sebe se brigaj in pred svojim hofom pometi

Tudi meni že počasi preseda, sploh pa, ker obožujem s*eks, paše mi veliko več kot mojemu. Jaz sem mu povedala, da brez ne bom, niti si jo ne mislim sama skoz. Tečnarit nimam namena, tako da sem tudi sama v dilemi kaj še storiti in počasi že obupujem.

Če ni doma je pa drugje. Rokomet, naj pa igra tisti, ki je malo 👋🤦

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Tudi js če najdem kakšno bom pač na novem cvetu,bi se lahk spoznala,glede na to da imava iste probleme

Iz kje si?

Kaj točno te moti? Zakaj narkomani?! A zato, ker se moramo odrekati seksu, zaradi svojih partnerjev?! Zakaj bi se, če mi paše in mi partner tega ne da…

Po končani dolgoletni zvezi ti recem tko…
Kmal po zacetku zveze se je zacelo..pa da je utrujena, pa da njej 69 ni, pa potem se fafat ni hotla…zadnje leto mogoce sex 10x v letu..in kaj sem se odločil po 11 letih? Da končam to zgodbo. Dovolj je bilo, dovolj. Dokler ima njihova kmetija in njeni hobijo ter vse obveznost prednost pred mano..in ponavadi sem prišel na vrsto ob 23….ce ni ze spala..tega ne rabim.
Pakiraj.

+1: Pakiraj. Nikomur se nisi dolžan tako poniževati, da bi žical seks, kot en papak. Spolnost je biološka potreba, kot moraš lulat, jest,… Če ti partner tega ni sposoben zadovoljevati, najdi drugega. Saj nisi nek kurčev menih. Ne pusti se frustrirati niti malo več. Tudi jaz sem šel. In ji tudi povedal zakaj (podobno kot pri tebi – vse je bilo bolj pomembno, od muh starih staršev, pa do taščinega vrta, probala ne bi nič novega, razen če je bilo nekaj vina v riti…), morda se enkrat v njeno dobro spametuje. Do takrat pa z normalnim moškim pač ne bo mogla živeti. Razen če moj ključ pač ni odpiral njene ključavnice, kar je realna možnost, tudi pri tebi, in to je čisto ok. Zaključek je isti – stran. Sedaj nisem vezan in seksam več, kot prej leta – ni mi žal. Nisem osamljen, nisem žalosten,… Prazna jajca in nasmešek na obrazu. Če se s kakšno spotoma poštekam, jo brez slabe vesti ‘degustiram’. V zadnjih nekaj letih sem doživljal orgazme, kakršne si nisem mislil, da so možni. Samo pogumno gas, kolega 😉

Pozabil sem dodati, da bodi realen glede tega, kaj sam prineseš k mizi. Ali jo poližeš, kot je treba, ogreješ, kot njej najbolj paše, oz. če si nasploh sposoben dajati, kolikor bi rad prejemal. Lahko, da je bil dosedaj seks zanjo dolgočasen. Koliko znajo ženske povedat, kaj bi rade, pa že dobro vemo… Če pa že vedo, je pa pod čast povedati kaj in kako paše (niso vse take, daleč od tega, a sumim da tvoja je) Ljudje žal hitro izgubimo neko realno mero, ko pademo v rutino dolgotrajne zveze. In, če si se vmes zapustil itd… Prepogosto fantje radi pozabimo, da so naše drage vzele nekoga “drugega”, kot pajac, s katerim so sedaj obtičale. Bodi pošten do sebe, ampak ne neusmiljen. Aja, pa lahko, da jo na tebi odbija nekaj popolnoma nepovezanega s seksom. Komuniciraš veliko več, kot se zavedaš (kako se nosiš itn.) Spomnim se dveh najboljših seksov z bivšo. Prvič me je ob druženju malce premeteni prijatelj pohvalil oz. predstavil v luči, kot da sem totalni jack (saj sem tudi v resnici kar iskana roba, no…) in se punce ubijajo zame, ter jo imam res rad (imela je trust issues). Ker meni ni zaupala, so besede tuje osebe naredile močan vtis. Drugič pa me je prvič videla v vlogi, ko sem bil pripravljen na fizično konfontacijo z neko pijano osebo, katere se je pač ustrašila. Vmes sem stopil sicer popolnoma mirno, ampak odločno in pripravljen, da v naslednji sekundi začnejo padati udarci – pa ne po meni (sem vešč borbe, treniral več let). Takšna bojevitost se ne da zblefirati, všeč jim je pa kot hudič. “Napredni”, kolikor smo, smo še vedno živali. No. 1 dobrina, ki jo lahko nudiš svoji samici, je to, da si jo sposoben zavarovati pred vsem hudim. Takšnega me takrat ni bila vajena, ker sem sicer zelo miren in mil. Takrat je pa po nekaj kozarcih dala v rito, hahah 🙂

Koroška

New Report

Close