Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prijatelj za seks

prijatelj za seks

Pozdravljeni,
zanima me, kakšne izkušnje imate s prijatelji oziroma prijateljicami za seks in zabavo?
Sama sem si po večletni resni zvezi namreč nenačrtovano “priskrbela” prijatelja za zabavo.
Super se imava. Bojim se, da ne bo hotel kaj več, kaj resnega, ker nisem na stopnji za resne zveze.
LP, Lučkica

Si prava lučka z lučko.

Bojim se, da ne bo hotel kaj več, kaj resnega, ker nisem na stopnji za resne zveze.

zakaj se vnaprej sekiraš za nekaj, kar še ne obstaja?
če bo prišlo do tega, mu boš pač povedala, da nočeš resne veze. ampak verjetno ne bo prišlo do tega.

nova
Uredništvo priporoča

Heh, ja saj imate čisto prav. 😀 Hvala. Preveč razmišljam. 😉

hahhaa, jebačine 😀

Hja no, hvala za ponudbo. Ampak ne hvala 😉 Je en čisto dovolj

Bolj kot tega, kakšna pričakovanja bo imel partner, bi se jaz bala, kakšne posledice bo takšen način življenja pustil na meni. Fantu lahko hitro uideš, samemu sebi pa ne.

No, saj se delno strinjam z vami.
Ampak ne saj ne mislim tako živeti, je bolj obdobje bi rekla.
Dokaj frišno samska, še daleč od iskanja naslednje resne zveze.
Mi zaeknrat prija tako druženje, zabava 🙂

hahaha, kaj pa ce se bo zaljubil, in mu bos ti povedala da te ne zanima in bo iz mascevanja povedal tvojemu???

take stvari je treba prej razcistiti, in to za zihr.

Sem samska. 🙂
Ampak se s tem prijateljem za seks poznava že od prej ko sva bila bolj znanca recimo.
Je zelo fajn, zato se bojim, da ne bo razočaran.
Najbolje čim prej razjasniti?

Imam občutel da veliko limonad gledaš. Verjetnost da se on zatrapa, ti pa ne je 0,1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Ne delaj si problemov kjer jih ni.

Imam občutel da veliko limonad gledaš. Verjetnost da se on zatrapa, ti pa ne je 0,1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Ne delaj si problemov kjer jih ni.
[/quote]

Ne, limonad ne gledam. 🙂 Ah saj imate prav.
Lučkica, uživaj v zabavi torej 😉 😉

No, jaz sem si po petletni zvezi, kjer zadnji dve leti seksa skoraj ni bilo, omislila nekaj takega. Naključno, spoznala nekoga, ful simpatičen in res lepo telo. Mi pa ni niti pod razno bilo do zveze, ne z njim in ne z nikomer, le crkljanje sem potrebovala. Običajno prišel k meni domov, gledala kak film ali pa tudi ne, seksala in potem je šel lepo domov. Sicer prijazen fant in vse. Enkrat samo mi je rekel, da se sprašuje, če ga imam sploh kaj rada. Nisem komentirala. Po par mesecih, ko mi je bilo dovolj, sem ga enostavno nehala klicati, on pa tudi ni vztrajal. Saj je videl kako in kaj.

Ma super je bilo za intermezzo. Moraš pa biti zrela za kaj takega, se mi zdi, pa fajn je da je tudi tip normalen in šteka, da je to pač to.

Sej to, neki za vmes bi jaz rekla temu.
Ampak se dosti videvava, tudi na delu.
In zadnjič je vprašal, če bi šla nekam skupaj…hmmm? :O
Mah, mislim, da preveč razmišljam.
Pijačke, seks, druženje to bo to 😉 Zaenkrat je super

Tudi jaz sem si ga po 7 letih zveze omislila. Sem pa ze od prej vedela, da je kurbirski, tako, da me tega ni strah. Me pa malo moti, ker se ima za mojega prijatelja in mi razlaga (zame) prevec osebne reči. Vsec mi je, da greva na pijaco, se poseksava, vcasih tudi pocartava, potem pa odide. Brez drame. Zveze pa zaenkrat sploh ne želim.


Uživaj, briga te, kaj mislijo drugi. samo 1x se živi. jaz sem poročena, z možem že par let ni nič, imam pa že par let rijatelja za sex, tudi poročen, zato kaj več z moje in njegove strani ne more bit. Se imava fajn 😀

Evo tukej sem en fajn iz Kranjskega konca 40 letnik poročen če bi bila kakšna fajn družabna in si želela kaj skrivnega se mi kar javi pogoj simpatična preprosta……….


tudi ti meni zadoščaš na ta način ♥

prvi na novi strani

Ja, ja, seveda. Babam je neobvezni sex ravno tako zanimiv kot ribam v akvariju škatlica vžigalic! Babe večinoma niso sposobne imeti dedca samo za f.uk, “zgolj sex veza” je izključno moška pogruntavščina.
Zato ne nakladaj.

Ja, ja, seveda. Babam je neobvezni sex ravno tako zanimiv kot ribam v akvariju škatlica vžigalic! Babe večinoma niso sposobne imeti dedca samo za f.uk, “zgolj sex veza” je izključno moška pogruntavščina.
Zato ne nakladaj.
[/quote]
a to je seks moškega z ribami ob soju vžigalic ☺ … no ja, vsaj ob prižigu vžigalic se kreše

Ja, ja, seveda. Babam je neobvezni sex ravno tako zanimiv kot ribam v akvariju škatlica vžigalic! Babe večinoma niso sposobne imeti dedca samo za f.uk, “zgolj sex veza” je izključno moška pogruntavščina.
Zato ne nakladaj.
[/quote]

Hmmm, morda niti ne naklada.

Novodobne ženske – govorim o 20-30 letnih ali še kakšno čez – so drugačne. Jaz sem čez 40, pa imam nekaj 20+ letnih kolegic, ki mi včasih povejo kaj zaupnega, tudi to da imajo sex frende. Ga pač pokliče, ko je potreba, ni pa ji do druženja z njim. Ker ji je ali dolgočasen ali pa bi se takoj skregala.

Nič narobe s tem, če je pač bejba samska. Bolj mi je čudno, kakšen brez-vezen tip moraš biti (ker v postelji očitno kemija obstaja), da ženske ne spodneseš do te mere, da začne ona gojiti čustev do tebe?

sama si nikoli nisem mislila, da se bom kdaj spustila v to, pa je tako prišlo. Po vseh razočaranjih v življenju je naneslo tako, da imam prijatelja s katerim se v teh zadeval zelo lepo dopolnjujeva, je pa res, da se bojim, da se nanj preveč navežem, saj je on tisti, ki je v meni obudil pravo žensko. Je pa mlajši od mene.

Po vezi, sem imela nekaj moških samo za seks, ampak samo 1 x do 2 x, potem pa adijo, da se ne bi navezala. Verjemi, da se povežeš, hočeš ali nočeš se…
Uživaj. In ne sekiraj se. Si samska in si privošči.
In ne pozabi na zaščito.


Jp, pridna, vredna in najbrž zelo bogata zakladnica spolno prenosljivih bolezni.😅

New Report

Close